Master of Arts ve vzdělávání

Všeobecné informace

Popis programu

Politika a správa programu vzdělávací je ideální pro ty, kteří chtějí vykonávat koučování nebo výuky na vysokoškolské úrovni, správu vysoké školy, nebo pracují na podporu studentského života nebo pobytu. Tento program je vhodný i pro ty, kteří hledají administrativní pozice v systému vzdělávání K-12.

Sekundární certifikační program je určen pro jednotlivce, kteří v současnosti nemají učitelské vzdělání, ale spíše bakalářský titul v oblasti obsahu a zájem o výuku. Po dokončení tohoto programu a při průchodu obsahu Praxis II a PLT testů Praxis, absolventi mohou stát certifikovaným stupeň 7-12 učitelů.

DWU Master of Arts ve vzdělávání je akreditován vysokého učení Komise ústředního akreditaci asociace severní a je potvrzen Jižní Dakota ministerstva školství.

Přijímací Požadavky

Aby byly způsobilé pro přijetí, musí splňovat následující kritéria:

  • Bakalářský titul
  • Minimální vysokoškolák kumulativní GPA 2,7
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Dakota Wesleyan University has always been a place of community; a place where students become a part of something larger than just a college.

Dakota Wesleyan University has always been a place of community; a place where students become a part of something larger than just a college. Méně