Read the Official Description

To trvá déle než tradiční obchodní postupy, aby vedl úspěšné organizace, ale je toho nástroje a schopnost rozpoznat a pochopit trendy, které pomáhají předpovídat budoucí výzvy a příležitosti.

Vedení na špici změny

Uchopte možnost studovat budoucnosti v souvislosti s organizační rozhodnutí-dělat přes školu Global Leadership a podnikání Master of Arts v Prognostické Strategické. Navrženo pro poradce i manažery strategie, HR / vzdělávání, výzkumu a vývoje a uvádění na trh, naše MSF míry bude jemně doladit-vůdčí schopnosti a pomůže vám zjistit, jak se pozice vašeho vedení na špici změny.

Tento 33-semestr-hodinový míry může být dokončena v roce 18 do 48 měsíce a zahrnuje klíčové strategické prozíravosti prvky futures teorie, vedení, kreativita, vize, sociální změny, kritické myšlení, prognózy, vývoj scénářů a strategické plánování.

Kromě toho, MSF nabízí pohodlí a flexibilitu on-line kurzů a samostatné učení, metody, které vyhovují téměř každému harmonogramu, což vám umožní i nadále na plný úvazek zaměstnání během celého programu. Ve většině případů se nevyžaduje na-školní areál pobytu.

See 2 more programs offered by Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship »

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
18 měsíců
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019