MA v organizační vedení učí klíčové organizační vedení prvky, jako je etika, motivace, kreativita, vize, strategické plánování, týmová práce, vývoj skupiny, technologie, zákaznického servisu a organizační rozvoj. Ve škole Global Leadership a podnikání, jsme si vědomi rostoucí potřebu vedení specializace v různých průmyslových odvětvích pro budoucí rozvoj organizací. Proto nabízíme mnoho různých koncentracích, ze kterých si mohou studenti vybrat zaměřit své vedení vývoje.

Vynikající Vedení Curriculum

MA v organizační vedení poskytuje studentům základní osnovu pro in-hloubkové vedení a organizační rozvoj témata v kombinaci s zaměřena koncentrace v jednom z několika oblastí, následuje kulminovat projektu, během níž studenti provádět výzkum nebo provést organizační zásah, který zahrnuje všechny průběhu obsah program.

Flexibilní Online Formát

Lmol kurzy jsou k dispozici 100% on-line. Když přijde k vyššímu vzdělání, dnešním uspěchaném profesionálové vyžadují nejen kvalitní vzdělání, ale také flexibilní kurz plány, aby se vešly jejich životy. Master of Arts v organizační vedení byl navržen tak, aby splnění těchto požadavků pomocí autonomní učení metod a komunikačních technologií. Program online formát umožňuje flexibilitu a adaptabilitu umístit téměř jakýkoliv program a nevyžaduje žádné na-školní areál pobytu. Zatímco trvalý pobyt není nutné pro program MOL, program nabízí studentům možnost navštěvovat nepovinný dva-denní pobyt.

Titul Požadavky


Zatímco všichni studenti sledují MA v organizační vedení (MOL) musí absolvovat 33 hodin úvěru je prokázání schopnosti samostatné vědecké na magisterské úrovni, spíše než pouhé hromadění kreditů, které je nutné pro úspěšné dokončení programu. Program je členěn takto:

  • 21 kreditních hodin potřebných základních coures
  • 9 hodin úvěru koncentrace volitelných
  • 3 kreditní hodiny culimating zkušeností

Full-time studenti mohou dokončit Masters v organizační vedení za pouhých 12 měsíců. Regent University se domnívá, 9 hodin úvěru musí být na plný úvazek. Part-time si studenti mohou tento program v přibližně 16-36 měsíc. Maximální čas, který je povolen k dokončení M. A. v organizační vedení je pět (5) let. Akademický rok se skládá ze tří semestrů: podzim, jaro a léto. Každý semestr je přibližně 13 týdnů na délku.

Sídlo volitelné

Zatímco trvalý pobyt není nutné pro program MOL, program nabízí studentům možnost navštěvovat nepovinný dva-denní pobyt.

Volitelná pobyt případě poskytuje výbornou příležitost k síti s ostatními studenty, dozvědět se více o Regent University a samozřejmě osobně setkat s fakultou a zaměstnanci školy Global Leadership a podnikání.

Pobytu se provádí na Zakladatelé Inn & Spa, který se nachází v blízkosti univerzity a poskytuje výjimečnou ubytování včetně ubytování, zasedací místnosti a bezdrátové připojení na internet v celém objektu.

MOL studenti mohou navštěvovat nepovinný května pobytu jednou bez nákladů jiných než pro osobní dopravu. GLE se budou týkat prostor pro čtvrtek a pátek v noci a stravování od čtvrtka přes oběd v sobotu. Studenti nebo absolventi, kteří chtějí navštěvovat další rezidence bude mít poplatek ve výši 600 dolarů na pokrytí místnosti, stravování, reproduktor poplatky.

Zobraz 2 více kurzů z Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
12 měsíců
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date