close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Pro mnoho studentů, vydělávat vysokoškolské vzdělání není konec vzdělávací silnice. Místo toho někteří lidé chtějí prohloubit své znalosti o určitých předmětech tím, že se zapojí do magisterského programu. Po absolvování přibližně dvou nebo tří let je magisterský titul obvykle udělen, když student již získal bakalářský titul. Vzhledem k tomu, že prakti… Čtěte více

Pro mnoho studentů, vydělávat vysokoškolské vzdělání není konec vzdělávací silnice. Místo toho někteří lidé chtějí prohloubit své znalosti o určitých předmětech tím, že se zapojí do magisterského programu. Po absolvování přibližně dvou nebo tří let je magisterský titul obvykle udělen, když student již získal bakalářský titul.

Vzhledem k tomu, že prakticky každá disciplína na planetě spoléhá na statistické údaje, mohou se jednotlivci divit, co je mistr ve statistice? Po zapsání do těchto programů se studenti obvykle rozhodují, které statistické přístupy chtějí studovat. Často účastníci programu absolvují kurzy v oblasti analýzy dat, statistických informací, aplikované statistiky, řízení procesů, správy podniků a dalších podobných předmětů. Mohou úzce spolupracovat se studentským poradcem při vytváření výzkumných projektů a psaní rozsáhlých dokumentů. Mohou se také zúčastnit kurzu nebo stáže před ukončením studia.

Studenti se obecně naučí statistické výpočty, obchodní analýzu a dovednosti řízení projektů, které jim dobře vyhovují, a to jak osobním, tak i profesním. Mohou také prohloubit své schopnosti myslet kriticky a analyzovat komplikované problémy.

Délka programu absolventa, škola, která ho hostí, a další faktory určují přesné náklady na získání titulu Master in Statistics. Vzhledem k tomu, že studenti potřebují před registrací konkrétní informace od potenciálních univerzit, často je moudrý přístup k diskusi o výuce a poplatcích.

Statističtí pracovníci, obchodní analytici, obchodní administrátoři a výkonní ředitelé často mají magisterský titul ve statistice. Přesto absolventi statistického programu často vykonávají kariéru mimo podnikání. Někteří pracují v akademické sféře, vybírají se jako profesoři, výzkumní pracovníci, návrháři nebo vedoucí fakulty. Ostatní absolventi pracují ve vládě, volí se jako vojenští důstojníci, inspektoři nebo manažeři. Přesto se další lidé učí přihlášení do doktorského programu namísto vstupu do pracovní síly.

Ti, kteří chtějí absolvovat magisterské studium, mají několik možností. Obecně platí, že tyto programy existují prostřednictvím místních vysokých škol, online škol a korespondenčních kurzů. Chcete-li začít, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
edX
Cambridge, Spojené státy americké

Zjistěte základní dovednosti v analýze poptávky, abyste maximalizovali obchodní dopad a pokročili ve své kariéře jako analytik.

Zjistěte základní dovednosti v analýze poptávky, abyste maximalizovali obchodní dopad a pokročili ve své kariéře jako analytik. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
75 týdny
Angličtina
Zář 2021
Online forma
 
edX
Cambridge, Spojené státy americké

Získejte kritické myšlení a znalosti potřebné k tomu, abyste se stali účinnějším rozhodovacím orgánem.

Získejte kritické myšlení a znalosti potřebné k tomu, abyste se stali účinnějším rozhodovacím orgánem. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
16 - 96 týdny
Angličtina
Online forma
 
edX
Cambridge, Spojené státy americké

Tento program MicroMasters ve statistikách a datových vědách se skládá ze čtyř on-line kurzů a prakticky navržené zkoušky, které vám poskytnou základní znalosti nezbytné pro p ... +

Tento program MicroMasters ve statistikách a datových vědách se skládá ze čtyř on-line kurzů a prakticky navržené zkoušky, které vám poskytnou základní znalosti nezbytné pro pochopení metod a nástrojů používaných v oblasti vědy o datech a praktické školení v oblasti analýzy dat a strojového učení . Budete se ponořit do základů pravděpodobnosti a statistiky, stejně jako naučit, implementovat a experimentovat s technikami analýzy dat a algoritmy strojového učení. Tento program vás připraví na to, abyste se stali informovanými a efektivními praktickými pracovníky vědce v oblasti dat, kteří přidávají hodnotu organizaci. Pověřovací listiny mohou být pro přijaté studenty aplikovány na Ph.D. v sociálních a inženýrských systémech (SES) prostřednictvím Institutu pro data, systémy a společnost (IDSS) MIT nebo může urychlit cestu k magisterskému studiu na jiných univerzitách po celém světě. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
60 týdny
Angličtina
Online forma