Filter
Magistr
Jihoafrická republika Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magisterské tituly jsou studijními programy, které jsou k dispozici osobně, on-line, nebo prostřednictvím programů distančního vzdělávání z mnoha vysokých škol. Vynášet tomuto pokročilého stupně může umožnit studentům získat lepší porozumění a větší pracovní zkušenosti v jejich oblasti zájmu.

Někteří studenti se mohou rozhodnout se vzdělávat, i když většina výchova je prováděna pod vedením učitele nebo instruktora. Vysokoškolské vzdělání je často pod dohledem profesora. Vzdělávání může dojít v široké paletě nastavení, ať už neformální nebo formální.

 

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Pedagogika, Jihoafrická republika

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
University of Johannesburg

Online MEd ve vzdělávacím managementu je relevantní pro každého, kdo se podílí na formálním nebo neformálním vzdělávání. Rozsah modulů přidá hodnotu k předchozímu učení a ... [+]

Přehled

Online MEd ve vzdělávacím managementu je relevantní pro každého, kdo se podílí na formálním nebo neformálním vzdělávání.

Rozsah modulů přidá hodnotu k předchozímu učení a poskytuje koncepční a teoretické rámce pro pochopení a revizi postupů. Zatímco program je globálně informován, očekává se, že účastníci dotazují importované poznatky ve světle svých místních kontextuálních znalostí a praxe a vyhledávají svůj vlastní manažerský hlas. Stručně řečeno, program je zaměřen na vyvolávání otázek, stimulování kritického myšlení a podporu reflexní odborné praxe.

Požadavky na přijetí

Kvalifikovaní učitelé a školitelé, kteří jsou držiteli titulu BEd Honors nebo postgraduálního diplomu ve vzdělávání v oblasti řízení a managementu nebo jeho ekvivalentu, budou pro program považováni.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Kontaktuj školu
Angličtina
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině