Filter
Magistr
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magisterský stupeň dává studentům příležitost se specializovat v poli. Studenti získají dovednosti a vzdělání, které potřebují k úspěchu v jejich zvolené profesi. Absolvent míře obvykle posune znalosti získané v bakalářském programu.

Co je to on-line Master in Business Management? Studenti se většinou učí, jak vést podnik tím, že navrhne obchodní strategie a vytvářet plány rozvoje. Růstové strategie, řízení prodeje a technické dovednosti, jako je správa sociálních médií, jsou typické pro ročníkové práce. Navíc, mnoho programů učit, jak vytvořit představu o podnikání, rozvíjet ho a předloží ji investory. může být vyžadováno studentům dokončit diplomovou práci nebo závěrečný projekt.

Po dokončení on-line magisterský stupeň, studenti mají tendenci získat dobré rozhodovací schopnosti a analýzu, a naučit se pracovat s technickými programy.Vedení, organizace, plánování a podnikatelské dovednosti jsou jiná aktiva, které studenti mohou přijímat. Finanční znalosti a vyšší placených pracovních míst jsou také potenciální přínosy stupně.

Studenti mohou absolvovat magisterský program jeden rok, pokud se zúčastní na plný úvazek. Přesná cena závisí na zvolené škole. Předtím, než se zavázat, že školy by studenti měli výzkumných univerzit, aby se ujistil, že pochopili finanční závazky a rozsah programu.

Po dokončení online Master in Business Management Absolventi mohou vlastnit a provozovat své vlastní podnikání. Mohou také spravovat mezinárodní pobočky společnosti nebo společnostem pomoci růst a rozvíjet obchodní strategie. Studenti také mohou stát se podnikateli a pomáhají start-up firem dostat ze země. Jiné možnosti zahrnují digitální marketing, ekonomické poradenství a obchodní administrativu. Někteří mohou rozhodnout se pracovat v mezinárodním marketingu a výzkumu v podnicích.

On-line programy dávají studentům možnost účastnit se mezinárodních univerzit. Lidé na rozpočet může také pracovat při vyplňování titul. Pokud jste připraveni začít vydělávat magisterský stupeň, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

24 Výsledky v Obchodní management

Universal Business Academy

Vytváří firmy vypadající dobře online s kvalifikací v oblasti tvorby a vývoje webových stránek. Účastníci se seznámí s nejnovějšími dovednostmi z oboru designu a vývoje w ... [+]

Struktura kurikula:

Účastníci jsou povinni absolvovat následující 5 základních kurzů. Na základě těchto dovedností budou účastníci povinni dokončit 1 portfoliový projekt, který ohrožuje jejich web design a vývojové dovednosti a budovat pochopení, jak spravovat projekty webového designu a vývoje v profesionálním kontextu.

Grafika pro multimédia a World Wide Web Deamweaver HTML a CSS Essentials Javascript pro návrháře Webové design [-]
Malajsie Johor Bahru
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
5 - 8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

Master in Business Management a marketing poskytuje studentům s hlubokým pochopením z předmětů Business Management a marketing, užitečné pro další kariéru, a pomáhá při r ... [+]

Přičemž za výchozí bod aktuální dynamice trhu, které se vyznačují nízkou mírou růstu nebo jejich nasycení a v němž v obecné rovině, zásobování daleko převyšuje poptávku, dali kontext který pouze ty společnosti a organizace, které jsou schopny přizpůsobit se potřebám a požadavkům trhů, na kterých působí budou nadále provozovat a rozvíjet v nich.

Master in Business Management a marketing je oficiální titul, jehož studijní plán je zveřejněn v Úředním věstníku počtu 75 ze dne 28. března 2012.

Určeno

Master in Business Management a marketing poskytuje studentům s hlubokým pochopením z předmětů Business Management a marketing, užitečné pro další kariéru, a pomáhá při rozvoji kritického a analytických schopností potřebných pro hodnocení relevantní otázky společnosti v této klíčové oblasti hospodářské činnosti.... [-]

Španělsko Madrid
Září 2020
španělština
Kombinované
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

Cíle Professional Master of International Business Management: Chcete-li vlak vysoce kvalifikované odborníky v oblasti vedení a řízení organizace v mezinárodním prostředí ... [+]

Magisterský titul v oboru mezinárodní obchod z UDIMA si klade za cíl získání studenta pokročilý výcvik, zvláštní povahy, zaměřené na profesní specializace v oblasti vedení a řízení organizací v mezinárodním prostředí.

Při navrhování učebních osnov, které berou v úvahu hlavních oblastí práce za účelem zřízení praktické, reálné a přizpůsobené požadavkům vzdělání na trhu práce. Za to, že vzali v úvahu znalosti, dovednosti a schopnosti, které odborníci oceňují nejdůležitější ve společnosti, která vyžaduje, aby některé charakteristické profily přizpůsobené technologií v tomto odvětví.

Master in International Business je oficiální titul, jehož studijní plán je zveřejněn v Úředním věstníku počtu 75 ze dne 28. března 2012.... [-]

Španělsko Madrid
Září 2020
španělština
Kombinované
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Master (MBA) v Vedení a řízení změn studijního programu je ideální pro studenty, kteří se ucházejí držet senior kariéru v řízení průmyslu, může to studijní programy pomoc ... [+]

3 předních univerzitách = 1 europské Všichni studenti budou mít kromě ABM diplom společný diplom s University of Dąbrowa Górnicza (WSB) a Tarase Ševčenka National University. 3 špičkové evropské univerzity = nejlepší Virtuální / Vzdálenost Program = 1 Top Evropský diplom ŠVÝCARSKO + EU + TOP žebříček 500

Advance své zkušenosti na ABM

Spojte se s žáky a vůdci, jako jste vy v našem internetovém magisterských programech. Ty půjdou tak daleko, jak vaše mysl vás jako magisterského studia na ABM.

Pro profesionály

Mistr je vedení a řízení změn (MBA) znamená další úroveň dosažení v každém akademickém oboru.

... [-]
Švýcarsko Curych
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
16 - 20 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
CEREM

Cílem tohoto programu je nejen technické znalosti, ale také zprostředkovat vyškolit studenty v dovednosti a postoje ... [+]

Cílem tohoto programu je nejen technické znalosti, ale také zprostředkovat vyškolit studenty v dovedností a postojů potřebných pro výkon manažerské funkce na nejvyšší úrovni, který kombinuje teorii s praxí a usnadňuje učení prostřednictvím zkušeností, s s cílem získat přehled o obchodním světě.

Cerem dodává pokročilý výcvik, zachování vysoké úrovně kvality díky vynikající tým učitelů a lektorů, kteří jsou aktivní profesionálové a odborníci ve svých technických oblastech.

Více než 175 tisíc studentů prošlo školy akreditované kvalitu, vynikající a praktičnost obsahu a systému vzdělávání, nabízené v online režimu s využitím nejnovějších e-learningových technologií.... [-]

Španělsko Madrid
Září 2020
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
ISEAD Business School

Tento program poskytuje praktické a teoretické znalosti nezbytné pro efektivní rozvíjet obchodní a marketingové úsilí, které vyžadují, aby společnosti. ... [+]

Master in Business Management a marketing poskytuje dovednosti a přesný teoretický efektivně rozvíjet obchodní a marketingové úsilí, které vyžadují, aby podniky: zvyšování povědomí spotřebitelů, konkurenční výhoda, polohování, kanál, atd.

Určeno

Odborníci, kteří chtějí rozšířit své znalosti v oblasti marketingu s cílem: - Rozvíjet svou kariéru v několika firem Oddělení marketingu produktů nebo služeb pro spotřebitele. - Dostat se do nové přístupy a technikami marketingu pro případné specializaci v jedné z těchto oblastí pro budoucnost.

případ Metoda

Metodika: Online

Doba trvání: 730 hodin školení (12 měsíců)... [-]

Kolumbie Bogota Španělsko Madrid Spojené státy americké Miami  + 2 Více
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
13 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
edX

Program MicroMasters: Profesní dovednosti: vyjednávání a vedení Tecnológico de Monterrey, je složen z profesionálních postgraduálních kurzů, což odpovídá 25% práce v Full ... [+]

Získejte dovednosti, které začnou vaši kariéru jako vyjednávání, vedení, komunikace a kritické myšlení.

Bez ohledu na vaše akademické zázemí je rozvíjení soft skills (Soft Skills) klíčovým faktorem vaší kariéry. Své vlastní podnikání a rozvoj firemní kariéry bude záviset na tom, jak svět vypadá a na rychlosti, s jakou se rozhodují.

Program MicroMasters: Profesní dovednosti: vyjednávání a vedení Tecnológico de Monterrey, je složen z profesionálních postgraduálních kurzů, což odpovídá 25% práce v Full-time Master in Business Management.

Certifikát programu MicroMasters vám umožní upevnit profesionální dovednosti, které začnou vaši kariéru, jako je vyjednávání, vedení, komunikace a kritické myšlení.... [-]

Spojené státy americké Cambridge
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
24 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
edX

Zvládnout základy řízení úspěšného podnikání, včetně účetnictví, financí, marketingu, operací, řízení lidí a strategie. ... [+]

Zvládnout základy řízení úspěšného podnikání, včetně účetnictví, financí, marketingu, operací, řízení lidí a strategie.

Získejte výhodu tím, že učíte klíčové obchodní záležitosti prostřednictvím tohoto komplexního on-line programu MicroMasters, který pokrývá všechny disciplíny jádrového řízení.

Pochopení manažerského kontextu rozhodování je rozhodující pro úspěšný manažer. Program MicroMasters v managementu od indického institutu managementu Bangalore má za cíl poskytnout žákovi dokonalé vzdělávací Pathway pro rozvoj základních kompetencí v šesti manažerských disciplínách:

ÚčetnictvíFinanceŘízení provozuVedení lidíMarketingObchodní strategie... [-]
Spojené státy americké Cambridge
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
30 - 54 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
edX

Získejte manažerské dovednosti a myšlení potřebné pro mezinárodní obchodní úspěch od světově proslulé Thunderbird School of Global Management. ... [+]

Získejte manažerské dovednosti a myšlení potřebné pro mezinárodní obchodní úspěch od světově proslulé Thunderbird School of Global Management.

Využijte svou kariéru dokončením certifikátu programu Thunderbird International Business Management MicroMasters. Certifikační kredity mohou být aplikovány na akreditovaný magisterský titul - Online Master of Applied Leadership

Program International Business Management MicroMasters z prestižní Thunderbird School of Global Management na Arizonské státní univerzitě nabízí vysoce specializované vzdělávání v oblasti globálního managementu, které otevře Pathways vedoucím rolím v nadnárodních korporacích i v nevládních organizacích.... [-]

Spojené státy americké Cambridge
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
24 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Mezinárodní mistr v oblasti auditu a řízení podniků (MIAGE) spojuje základní znalosti v oblasti řízení podniků, účetnictví, analýzy finančních výkazů a auditu profesionál ... [+]

Mezinárodní mistr v oblasti auditu a řízení podniků vám poskytne prvotřídní školení za podpory zkušeností nadnárodních auditorských a poradenských společností s vynikajícími teoretickými a praktickými základy.

Trvání, struktura úvěru a titul

Odhadovaná doba trvání Mezinárodního magisterského programu v oblasti auditu a řízení podniků je 950 hodin (95 kreditů).

Pokud jde o rozdělení času, je stanoveno, že:

Být distančním programem a nepodléhajícím osobním lekcím není stanoveno konkrétní datum zahájení, takže student může přihlášku kdykoli formalizovat, pokud jsou k dispozici místa.Z akademických a vzdělávacích důvodů je minimální doba trvání programu, která ve výjimečných případech (např. Validace předmětů) může být šest měsíců.Maximální doba k dokončení Master je 24 měsíců. V tomto období musí student úspěšně absolvovat všechny hodnocené činnosti a schválit závěrečný projekt magisterské nebo diplomové práce.... [-]
Španělsko Barcelona
Přihlašování započato
Kombinované
6 - 24 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

MBA Master v oblasti podnikového managementu a manažerských dovedností vám poskytne znalosti a nástroje potřebné k tomu, abyste se stali vedoucím lídrem v hlavních oblast ... [+]

MBA Master v oblasti podnikového managementu a manažerských dovedností vám poskytne znalosti a nástroje potřebné k tomu, abyste se stali vedoucím lídrem v hlavních oblastech podnikání, se zvláštním zřetelem na uplatňování komerčních strategií, které umožňují zvýšení prodeje a nových kupujících potenciál. Kromě toho získáte vyčerpávající školení v technikách řízení a řízení týmů, které se používají v současných organizacích, jako je koučování a neurolingvistické programování (NLP).

S dvojitým titulem získáte globální vizi všech oddělení, která tvoří společnost, s důrazem na obchodní a marketingová oddělení a naučíte se, jak efektivně řídit a vést jakýkoli z pracovních týmů, které je tvoří.... [-]

Španělsko Barcelona
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

MBA Master v koučování a řízení podniku vám poskytne potřebné znalosti o různých odděleních společnosti, jako jsou operace, finance, marketing nebo prodej, se zvláštním z ... [+]

MBA Master v koučování a řízení podniku vám poskytne potřebné znalosti o různých odděleních společnosti, jako jsou operace, finance, marketing nebo prodej, se zvláštním zřetelem na fáze designu, řízení, implementace a sledování obchodního projektu. Kromě toho vám poskytne nezbytné nástroje pro řízení a vedení pracovních týmů pomocí technik koučování a NLP, které jsou v dnešních organizacích nezbytné.

S dvojitým titulem získáte vyčerpávající školení ve všem, co se týká pracovních skupin: vytváření a klasifikace týmů, základní role, výhody a nevýhody, fáze vývoje, vedení, motivace, komunikace, delegování a řízení schůzek. jako nezbytné nástroje pro optimální správu a řízení jakéhokoli typu projektu.... [-]

Španělsko Barcelona
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

MBA Master v oblasti marketingu a obchodního managementu z vás učiní předního lídra v obchodních a marketingových odděleních. Dvojitý titul vám poskytne globální a strate ... [+]

MBA Master v oblasti marketingu a obchodního managementu z vás učiní předního lídra v obchodních a marketingových odděleních. Dvojitý titul vám poskytne globální a strategickou vizi manažera, jakož i znalosti v hlavních oblastech podnikání, jako je marketing, finance, lidské zdroje, operace, obchod a prodej, což vám umožní implementovat a formulovat úspěšné strategie založené na ve specifických potřebách každé organizace.

Tento dvojnásobný titul vyškolí a umožní vám reagovat na požadavky vašich zákazníků, zatímco vy zlepšíte organizaci z nárůstu prodeje a přitažlivosti potenciálních kupců.

Studiem na ISEB získáte rady odborníků a lektorů, kteří spolu s metodikou studia zajistí váš profesionální úspěch.... [-]

Španělsko Barcelona
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
18 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

Mistr v řízení podniku a managementu dovedností z vás učiní vedoucího lídra v obchodních odděleních. S tímto mistrem budete schopni efektivně reagovat na požadavky svých ... [+]

Mistr v řízení podniku a managementu dovedností z vás učiní vedoucího lídra v obchodních odděleních. S tímto mistrem budete schopni efektivně reagovat na požadavky svých klientů, čímž se zvýší prodej a přiláká nové potenciální kupce. Kromě toho získáte potřebné nástroje a znalosti, abyste povzbudili a pracovali na vývoji, a to jak osobně, tak profesionálně, pracovníků ve vašem týmu.

S tímto mistrem získáte školení týkající se obchodu, marketingu a také všeho, co se týká pracovních skupin, jako je vedení a komunikace. Naučíte se řídit a delegovat pracovní setkání prostřednictvím nových trendů v NLP a koučování.

... [-]
Španělsko Barcelona
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

Master in Coaching a Business Management vám umožní řídit, navrhovat, spravovat, implementovat a sledovat jakýkoli typ obchodního projektu. Kromě toho získáte nástroje a ... [+]

Master in Coaching a Business Management vám umožní řídit, navrhovat, spravovat, implementovat a sledovat jakýkoli typ obchodního projektu. Kromě toho získáte nástroje a znalosti, abyste se stali lídrem v profesionálních týmech prostřednictvím vývoje a implementace nejmodernějších technik v koučování a NLP.

S tímto Mistrem získáte vyčerpávající školení ve všem, co se týká pracovních skupin: vytváření a klasifikace týmu, základní role, výhody a nevýhody, vývojové fáze, vedení, motivace, komunikace, delegování a řízení schůzek, stejně jako nástroje pro správu a řízení optimálně jakéhokoli typu projektu.

Studiem na ISEB získáte rady odborníků a lektorů, kteří spolu s metodikou studia zajistí váš profesionální úspěch.... [-]

Španělsko Barcelona
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině