ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Jak se lidé snaží růst a učit se v rámci své kariéry, mnozí se domnívají, že se stanou mistrem ve svém oboru tím, že budou pokračovat ve svém vysokoškolském vzdělávání. Magisterský titul získávají ti, kteří už mají bakalářský titul v konkrétním studiu, a absolvují další kurzy, aby získali lepší znalosti.

Co je mistr v oboru molekulární vědy? Vzhledem k tomu, že molekulární věda slouží jako základ pro mnoho vědních oborů, mohou se zaměřit na absolventské programy, které zahrnují neurologii, ekologii, biomolekulární inženýrství, chemické inženýrství, farmakologii a medicínu. Specializované kurzy mohou být k dispozici v hlavních kategoriích chemie, fyziky, technologie a biologie. Většina programů také zahrnuje kurzy týkající se etiky, inovací a udržitelnosti životního prostředí.

Získáním titulu magisterského studia můžete získat výhody v mnoha oblastech. Prostřednictvím kurzu můžete být schopni procvičit své organizační dovednosti i komunikaci, které mohou pomoci v každé oblasti vašeho života. Můžete také procvičovat a naučit se techniky výzkumu, které můžete uplatnit na pracovišti, a to za účelem lepší efektivity a výsledků.

Náklady na získání tohoto titulu se mohou lišit, protože existuje řada faktorů. Výuka se liší podle školy nebo univerzity, kterou si vyberete, stejně jako nákladů na knihy a materiály. Mnoho grantů, stipendií a možností finanční podpory, které jsou k dispozici pro vaši situaci, se také bude vztahovat.

Ti, kteří mají magisterský titul v oboru molekulární vědy, mohou mít kvalifikaci a znalosti, aby zvážili kariérní cesty ve zdravotnictví, forenzní medicíně, zemědělství a dokonce i v kosmetickém průmyslu. Kariéra může zahrnovat roli, jako je chemik, biochemik, laboratorní analytik / konzultant nebo odborník na výzkum a vývoj. Tento stupeň může také poskytnout potenciál pro pokroky v pozicích, jako je vědecký vedoucí, manažer a vedoucí projektu pro inovační výzkum.

Výběr místa pro tento typ kurzu se liší online z pohodlí vašeho domova na univerzity po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

 

2 Výsledky v Molekulární biologie Filter

Master Of Molecular Science and Software Engineering (MSSE)

University of California, Berkeley
Magistr
Magistr
Srp 2021
<
Kombinované studium
<
2 roky
05 Led 2021
Angličtina
Online forma

Master of Molecular Science and Software Engineering (MSSE) je dvouletý, částečný úvazek, online profesionální titul, který nabízí College of Chemistry ve spolupráci s College ...

Čtěte více

MS v molekulární biologii

Lehigh University
MSc
<
Denní studium
<
2 semestry
Angličtina
Online forma

Cílem tohoto programu je, aby studenti rozvíjeli pokročilé a aktuální porozumění buněčné a molekulární biologie a biochemie. Jádro kurikula je založeno na přednáškovém formátu ...

Čtěte více