Filter
Magistr
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Pro studenty, kteří chtějí získat odborné znalosti ve zvolené tematické oblasti, magisterský titul může nabídnout potřebnou jeden až dva roky in-hloubkové studie. Většina programů požadovat, aby studenti mají bakalářský titul před nástupem.

Co je online mistr v módě? Módního magisterský studijní program může pomoci studentům zlepšit své tvůrčí schopnosti a zároveň umožnit jim získat dovednosti v oblasti spolupráce, projektové řízení, komunikace a organizace. Většina programy umožňují studentům učit se o průmyslu, včetně jeho etických, ekonomických, kulturních a sociálních aspektů. Programy také obvykle zahrnují síťové a módní dovednosti, jež souvisejí, jako je design nebo fotografii. Je běžné, že program, který zahrnuje praktický prvek, jako je vytváření portfolia nebo výzkumný projekt hloubkovou na konkrétní módní téma.

Studenti, kteří se programu v módě jsou schopni získat znalosti o průmyslu, který jim umožňuje přípravu různých kariéru v této oblasti. Student může také navázat kontakty, které mu umožní najít zaměstnání po ukončení studia.

Přesné náklady se mohou značně lišit. Programy se liší pro každou školu, takže je obtížné poskytnout přesný odhad finančního. škola studenta výběru je nejlepším místem k získat přesný odhad nákladů.

Po dokončení magisterského studijního programu v oblasti módy, mohou být absolventi připraveni pracovat v mnoha různých oblastech módy, včetně navrhování a řízení. Jednotlivci mohou být připraveny pracovat jako módní kupující, stylistů a fotografů. Mohou se také rozhodnout pro práci v oblasti public relations nebo založit vlastní podnik módní účely. Další možnosti zahrnují kariéry módní obchodník, módní novinář a manažer výroby.

Chcete-li pracovat v rychle se měnícím, high-profil módním průmyslu, pak možná budete chtít, aby zvážila vydělávat magisterský titul v módě. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

 

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Móda

Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Naučte se, jak spustit módní projekt a objevovat obchodní stránku průmyslu. ... [+]

Co se stane, když mám značku projektu, velmi jasný vesmíru a světovládu podnikání, ale nemají dostatek informací o odvětví módy a všechno kolem vás? nebo to, co se stane, když jsem studoval módu, vím, že výrobní procesy, ale já jsem zastaralé v nových průmyslových procesech, a to jak v designu a módních? Jak mám postupovat v případě, můžete aktivovat již existující značku, nebo otevřít nový obor podnikání v rámci značky, která již funguje, ale je třeba oslovit širší publikum?

Tento magisterský studijní klade za cíl spojit moderní způsob, jak teoretickou a praktickou ruka profesionály reagovat na ty, kteří s jednou nohou v módním průmyslu nebo třeba dokončit nebo aktualizovat jejich výcvik. Tito odborníci budou sdílet s našimi studenty veškeré své know-how v oblasti všechno kolem módy z hranolu 360 (módní kultury, módní komunikačního, výprava řízení atd) zaměřenou na optimalizaci činností a dosáhnout výhod při zahájení projektů ( Módní Start-up) nebo projekty, které potřebují renovaci, mistr v oboru management a oděvního designu si klade za cíl kreativity jako výchozí bod jakéhokoliv módního projektu, popisovat stejný čas každý z rolí různých odborníků podílejících v řetězci, pochopení víceoborovost v rámci módního průmyslu, a mohou vytvářet a spravovat správné vybavení pro náš projekt.... [-]

Španělsko Barcelona
Listopad 2019
španělština
Denní studium
12 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině