$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Každý rok tisíce studentů v zemích po celém světě absolvují magisterské studium. Tento typ programu může trvat jeden nebo dva roky dokončit a ukázat, že student dosáhl zvládnutí v určitém oboru. Máte-li zájem o získání titulu magisterského studia, existuje zde řada možností. Co je mistrem v oblasti zelených studií? Tento program se může zaměřit na vše od návr… Čtěte více

Každý rok tisíce studentů v zemích po celém světě absolvují magisterské studium. Tento typ programu může trvat jeden nebo dva roky dokončit a ukázat, že student dosáhl zvládnutí v určitém oboru. Máte-li zájem o získání titulu magisterského studia, existuje zde řada možností.

Co je mistrem v oblasti zelených studií? Tento program se může zaměřit na vše od návrhu veřejné politiky až po návrh solárních panelů. Můžete se seznámit s celou řadou témat týkajících se ochrany, včetně obnovitelných zdrojů energie, recyklace, solární energie, biopaliv a snižování emisí uhlíku. Některé zelené studijní programy zahrnují také školení v oblasti vedení, řízení nebo správy, které vám pomohou připravit se na budoucí kariéru v této oblasti. Občas magisterský program vyžaduje, aby každý student dokončil diplomovou práci před maturitou.

Master program v zelené studie může často pomoci vám zvýšit své dovednosti v oblasti výzkumu, kritického myšlení, analýzy a komunikace. Tyto dovednosti vás mohou řídit ve vedoucích pozicích a těžit z vašeho osobního života. Mohli byste také prohloubit své znalosti o zelené technologii.

Studenti, jako jste vy, se často obávají možných nákladů na magisterské studium. Měli byste být jisti, že váš výzkum důkladně se dozvíte o výdajích, jako jsou školné, poplatky a knihy, které se liší podle školy, kterou navštěvujete.

Mnoho kariér by vám mohlo být k dispozici po dokončení magisterského studia v oblasti zelených studií. Můžete například pracovat pro společnosti působící v oblasti obnovitelné energie, vládní agentury nebo neziskové organizace. Potenciální tituly pracovních pozic zahrnují poradce v oblasti životního prostředí, manažera a odborníka na energetiku. Pokud si přejete, můžete zahájit vlastní podnikání v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Pokud jste připraveni absolvovat magisterské studium v ​​oblasti zelených studií, je k dispozici řada programů místně, online a po celém světě. Chcete-li začít, stačí, abyste vyhledali níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
ESSCA School of Management - Online Programs
Paříž, Francie

Navštivte naše webové stránky . Pokud hledáte vysoce kvalitní online magisterský program, který vám dá solidní základ udržitelnosti v mezinárodním a digitálním kontextu a umož ... +

Navštivte naše webové stránky . Pokud hledáte vysoce kvalitní online magisterský program, který vám dá solidní základ udržitelnosti v mezinárodním a digitálním kontextu a umožní vám smysluplně přispět ke globální zelené transformaci, tento MSc je pro vás. Tento Master of Science (MSc) International business 4.0 vám otevírá dveře na vysoké pracovní pozice v oblasti mezinárodního obchodu. Zjistíte, jak efektivně pracovat a spolupracovat v mezinárodním kontextu v současném globálním, kreativním a odpovědném světě nových technologií. První semestr vám dá solidní dovednosti v mezinárodním managementu, abyste se stali úspěšným mezinárodním obchodním lídrem v narušeném světě. Tato část vás seznámí s různými tématy mezinárodního podnikání s ohledem na všechny aspekty udržitelnosti. Druhý semestr vám umožní získat nové dovednosti v oblasti Leading Green a Digitální transformace podniků. Tato je navržena tak, aby prohloubila znalosti získané v prvním semestru a podrobněji se zaměřila na technické aspekty a aspekty udržitelnosti podnikání. Protože skutečně věříme, že interakce a vytváření sítí jsou klíčem k vašim vzdělávacím zkušenostem, budete povzbuzováni ke komunikaci se svými profesory, mezinárodními obchodními experty a spolužáky v průběhu programu. Pokud jste motivovaný, zvídavý a kreativní student se silnou touhou přispět k řešení výzev udržitelného rozvoje prostřednictvím nových technologií, s profesionálním a mezinárodním zázemím nebo bez něj, připojte se k našemu programu International Business 4.0 a staňte se budoucím lídrem! Klíčové benefity: Získejte 100% online magisterský titul na mezinárodní trojnásobně akreditované obchodní škole se sídlem v Paříži. Objevte nejnovější trendy nových technologií v udržitelném podnikání a managementu. Učte se a komunikujte s našimi mezinárodními profesory a odborníky z různých průmyslových odvětví Vytvořte si svou budoucí profesní síť tím, že se připojíte na konci programu, volitelného rezidenčního pobytu nebo virtuální studijní cesty v Paříži. Proč si vybrat Master of Science (MSc) Mezinárodní obchod 4.0: specializace Přední zelená a digitální transformace podniků? Pokud máte zájem o vysoce žádanou a smysluplnou kariéru, která může mít skutečný dopad na budoucnost planety, je tato specializace tou nejlepší volbou. V celosvětovém měřítku závod směrem k zodpovědnějšímu a zelenějšímu světu znamená, že počet pracovních míst v digitálních oblastech značně poroste, protože každé odvětví hledá pracovní sílu schopnou řídit změny a provádět inovativní projekty pro udržitelný rozvoj. Kromě získání globálních manažerských kompetencí, jako je kreativita, projektový management, mezinárodní finance... se naučíte implementovat průlomové digitální technologie, které vedou k udržitelné transformaci podniků a organizací. -
MSc
Denní studium
12 - 24 měsíce
Angličtina
26 Led 2023
22 Pro 2022
Online forma