close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Každý rok tisíce studentů v zemích po celém světě absolvují magisterské studium. Tento typ programu může trvat jeden nebo dva roky dokončit a ukázat, že student dosáhl zvládnutí v určitém oboru. Máte-li zájem o získání titulu magisterského studia, existuje zde řada možností. Co je mistrem v oblasti zelených studií? Tento program se může zaměřit na vše od návr… Čtěte více

Každý rok tisíce studentů v zemích po celém světě absolvují magisterské studium. Tento typ programu může trvat jeden nebo dva roky dokončit a ukázat, že student dosáhl zvládnutí v určitém oboru. Máte-li zájem o získání titulu magisterského studia, existuje zde řada možností.

Co je mistrem v oblasti zelených studií? Tento program se může zaměřit na vše od návrhu veřejné politiky až po návrh solárních panelů. Můžete se seznámit s celou řadou témat týkajících se ochrany, včetně obnovitelných zdrojů energie, recyklace, solární energie, biopaliv a snižování emisí uhlíku. Některé zelené studijní programy zahrnují také školení v oblasti vedení, řízení nebo správy, které vám pomohou připravit se na budoucí kariéru v této oblasti. Občas magisterský program vyžaduje, aby každý student dokončil diplomovou práci před maturitou.

Master program v zelené studie může často pomoci vám zvýšit své dovednosti v oblasti výzkumu, kritického myšlení, analýzy a komunikace. Tyto dovednosti vás mohou řídit ve vedoucích pozicích a těžit z vašeho osobního života. Mohli byste také prohloubit své znalosti o zelené technologii.

Studenti, jako jste vy, se často obávají možných nákladů na magisterské studium. Měli byste být jisti, že váš výzkum důkladně se dozvíte o výdajích, jako jsou školné, poplatky a knihy, které se liší podle školy, kterou navštěvujete.

Mnoho kariér by vám mohlo být k dispozici po dokončení magisterského studia v oblasti zelených studií. Můžete například pracovat pro společnosti působící v oblasti obnovitelné energie, vládní agentury nebo neziskové organizace. Potenciální tituly pracovních pozic zahrnují poradce v oblasti životního prostředí, manažera a odborníka na energetiku. Pokud si přejete, můžete zahájit vlastní podnikání v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Pokud jste připraveni absolvovat magisterské studium v ​​oblasti zelených studií, je k dispozici řada programů místně, online a po celém světě. Chcete-li začít, stačí, abyste vyhledali níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of Ferrara - Department of Economics
Ferrara, Itálie

Druhý titul v oboru ekonomie, řízení a politiky pro globální výzvy je obvykle ukončen po dvou letech poté, co získal 120 kreditů. Student si vybere svůj vzdělávací program v p ... +

Druhý titul v oboru ekonomie, řízení a politiky pro globální výzvy je obvykle ukončen po dvou letech poté, co získal 120 kreditů. Student si vybere svůj vzdělávací program v prvním roce. Studentům, kteří se zapisují do prvního ročníku ekonomiky, trhů a managementu v roce 2019/2020, jsou nabízeny dva studijní plány: 1. MSP na mezinárodních trzích; 2. Zelená ekonomika a udržitelnost. -
Magistr Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma
 
edX
Cambridge, Spojené státy americké

Zvládněte technické znalosti potřebné pro zahájení nebo prohloubení Vaší kariéry ve sluneční energii.

Zvládněte technické znalosti potřebné pro zahájení nebo prohloubení Vaší kariéry ve sluneční energii. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Online forma