Najděte nejlepší školy a univerzity s bakalářskými programy zde!

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Biologie

Magisterský titul je postgraduální studijní program, který poskytuje studentům s in-hloubka a vysoce specializované vzdělání v jejich zvoleném oboru. Obdržení tohoto stupně mohou zlepšit vyhlídky na zaměstnání pro absolventy rafinací znalosti a zkušenosti, které mají ve svém zvoleném oboru.

Biologické a vědy o živé přírodě je oblast vědy, která studuje, jak různé procesy, jako je chemické, fyzikální a geologické, tvar, jak živé organismy komunikovat na zemi dohromady. Třídy mohou zahrnovat ekologii, fyziologie a vývoj.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více

Master on Veterinary Science (MVetSci) in Conservation Medicine

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online forma Kombinované 3 - 6 let August 2018 Spojené království Edinburgh

[+]

Ačkoli kurzy PPD mají různá počáteční data po celý rok, můžete zahájit pouze magisterský, postgraduální nebo postgraduální certifikát v září. Veškerý čas strávený studiem PPD bude odečten od doby, kterou budete mít k dokončení magisterského, postgraduálního nebo postgraduálního certifikátu.

Požadavky na anglický jazyk

TOEFL-iBT: celkem 92 (nejméně 20 v každém modulu) PTE (A): celkem 61 (nejméně 56 v každé sekci "Komunikativní dovednosti", sekce "Povolení dovedností" se nezohledňují) CAE a CPE: celkem 176 (nejméně 169 v každém modulu) ... [-]

Master of Science (MSc) in International Animal Health

The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online forma Kombinované 3 - 6 let August 2018 Spojené království Edinburgh

Vychází z pevných základů biologických, imunologických, patologických a epidemiologických principů. Tento on-line systém MSc vám poskytne dovednosti potřebné k identifikaci, kontrole a řízení chorob zvířat a odborné znalosti k řešení mezinárodních problémů týkajících se zdraví zvířat 21. století. [+]

Živočichové jsou životně důležité pro život milionů lidí, ale endemické a epidemické nemoci, které ovlivňují produktivitu zvířat a zvyšují chudobu. Nemoci, které mohou být přenášeny mezi zvířaty a lidmi, ohrožují zdraví hospodářských zvířat, jejich rodin a jejich komunit. V mnoha rozvíjejících se oblastech jsou zemědělci a pracovníci ve zdravotnictví často špatně vybaveni pro řešení tohoto rizika. Tento program spojuje odborné znalosti z celé univerzity s cílem poskytnout prvotřídní výuku a výzkum k řešení těchto otázek. Vychází z pevných základů biologických, imunologických, patologických a epidemiologických principů. Tento on-line systém MSc vám poskytne dovednosti potřebné k identifikaci, kontrole a řízení chorob zvířat a odborné znalosti k řešení mezinárodních problémů týkajících se zdraví zvířat 21. století. Tento program je přidružen k Global Health Academy univerzity. Online Learning Naše on-line technologie vzdělávání je plně interaktivní, oceněný a umožňuje komunikovat s našimi vysoce kvalifikovaných pedagogických pracovníků z pohodlí svého domova nebo pracoviště. Naše on-line studenti mají nejen přístup k Edinburghu vynikajících zdrojů, ale také se stal součástí podpůrné on-line komunita, sdružující studenty a lektory z celého světa. Struktura programu Postgraduální profesní rozvoj (PPD) je zaměřen na pracující profesionály, kteří chtějí pokročit v jejich znalostech prostřednictvím postgraduálního kursu (úrovní), bez času nebo finančního závazku úplného magisterského, postgraduálního nebo postgraduálního certifikátu. Můžete získat maximálně 50 kreditů za kurzy v průběhu dvou let prostřednictvím našeho PPD schématu. Tito vedou k udělení akademického kreditu univerzitní univerzitě v Edinburghu. Alternativně můžete po jednom roce absolvování kurzů zvolit převod kreditů a pokračovat ve studiu na vyšší ocenění na magisterském, postgraduálním nebo... [-]