ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magisterský studijní program umožňuje odborníkovi studovat předmět v hloubce po dobu jednoho až tří let a často úzce spolupracuje s profesory. Formát programu může zahrnovat kombinaci výuky v učebně, výzkumu a laboratorní práce.

Co je magister v bioinformatice? Tato disciplína zkoumá vztah mezi moderní výpočetní technikou a biologickými vědami, což vede k novým poznatkům o studiu genů a dalších systémů. Studenti se obvykle naučí analyzovat DNA materiál, rozkládat strukturu bílkovin a pochopit statistické vzorce. Často se vyžaduje, aby měli solidní zázemí v biologii, chemii a matematice. Požadované třídy mohou zahrnovat pokročilou biologii, pokročilou chemii, počítačové systémy a počítačovou genomiku.

Jednotlivci obvykle vyvíjejí pokročilé dovednosti pro řešení problémů, stejně jako schopnost pracovat s různými počítačovými programy, vysoce kvalifikovanými dovednostmi, které jsou často požadovány na pracovišti. Mohou také zlepšit svou schopnost samostatné práce, cenné dovednosti v mnoha oblastech života.

Náklady na magisterské studium v ​​oblasti bioinformatiky závisí na faktorech, jako je zvolena univerzita, země studia a množství laboratorní práce. Další informace by potenciální studenti měli přímo kontaktovat školu, která vás zajímá, o informace o stipendiích a finanční podpoře.

Osoba, která absolvuje magisterský titul v této oblasti, má k dispozici mnoho kariérních příležitostí. Mohou najít zaměstnání u soukromých firem a podnikatelských firem, stejně jako s vládními agenturami a zdravotnickými zařízeními. K dispozici jsou konkrétní názvy pracovních pozic, které mohou zahrnovat biolog, farmaceut, vedoucí výzkumný pracovník, chemik, programový manažer, analytik dat, počítačový programátor, IT analytik a vývojář produktu.

Programy v této oblasti jsou nabízeny na univerzitách v několika zemích po celém světě. Mohou kombinovat online učení s tradiční třídou. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

4 Výsledky v Bioinformatika Filter

Master of Science v Bioinformatice

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
MSc
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Johns Hopkins MS v programu Bioinformatika vás ponoří do témat a aplikovaných metod výpočetního modelování, molekulární biologie, systémové biologie, strukturní biologie, prot ...

Čtěte více

MS ve vědě dat - výpočetní biologie a bioinformatika

Lewis University Online
MSc
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Online forma

Přizpůsobte si online MS v oboru Data Science se zaměřením na výpočetní biologii a bioinformatiku. Tato koncentrace se zaměřuje na analýzu dat z pohledu biologie a připravuje ...

Čtěte více

Program MicroMasters v bioinformatice (University of Maryland University College)

edX
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
24 týdny
Angličtina
Online forma

Naučte se, jak analyzovat biologické velké údaje, abyste odemkli další velký biotechnologický objev.

Čtěte více

Odborné vědecké mistry bioinformatiky

UMaineOnline (University of Maine)
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

Graduate School of Biomedical vědy a techniky (GSBSE) vyvinula novou online programu Professional Science Masters v bioinformatiky. Bioinformatika je aplikace matematických, s ...

Čtěte více