Najděte nejlepší školy a univerzity s bakalářskými programy zde!

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Agronomie

Chcete-li maximalizovat jejich kariérní potenciál, mnoho lidí se rozhodne pro pokročilé stupně. Získat magisterský titul je často moudrý výběr po obdržení bakalářského titulu.

Co je magister v zemědělské vědě? V tomto druhu programu studenti obvykle studují všechny aspekty rostlinné vědy včetně bezpečnosti a řízení potravin. Mohou se také seznámit s důležitými environmentálními faktory, včetně kontroly škůdců a změny klimatu. Studenti mohou být schopni se specializovat a sledovat dráhu, která je pro ně zvláště zajímá v řadě různých oborů, jako jsou biochemická ošetření nebo biotechnologie. Studijní programy se mohou velmi lišit v důsledku nepřetržitého nárůstu nových témat a technologií.

Studenti se mohou naučit interdisciplinární dovednosti, jako je vedení a komunikace, protože jsou vystaveny veřejným zemědělským politikám. Některé programy také podporují dovednosti v laboratorní a terénní práci, které pomáhají při široké škále kariér.

Doba trvání programu závisí na studentovi a kurzu, ale může trvat od jednoho do tří let. Náklady mohou také kolísat z programu na program. Vyšetřování výuky a poplatků by mělo být důležitým krokem při rozhodování o konkrétní škole nebo studijním oboru.

Na dnešním konkurenčním trhu práce mohou studenti, kteří absolvují magisterské studium v ​​oblasti zemědělské vědy, nalézt svou poptávku v oblasti poptávky ve veřejném i soukromém sektoru. Mohou získat pozici soukromého výzkumníka vědy o výživě, zahradníka, výzkumníka kvality půdy nebo poradce v oblasti zemědělské politiky. Existuje mnoho dalších veřejných i soukromých poradenských možností, neboť jejich odbornost může být rozhodující pro rozvoj veřejných politik týkajících se bezpečnosti potravin a životního prostředí.

Protože to může být považováno za důležitou volbu kariéry, existuje mnoho programů, z nichž si můžete vybrat, a místa jsou k dispozici po celém světě a on-line. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Agronomie země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr Agronomie místo.

Search for similar programs here