Populární Online magisterských

On-line magisterské je horní úrovni, post-bakalářské kvalifikace udělen ke studentům s pokročilou znalostí v určité oblasti studia nebo oblasti odborné praxe. Poskytování všechny výhody z tradičních magisterským titulem, on-line magisterské nabízí další výhody, včetně šíři a hloubku nabídky kursu, flexibilitu, pohodlí a úspory nákladů. Z podnikání do biologie az energie do strojovny, tam je on-line magisterský studijní program, který je pro vás to pravé - bez ohledu na vaše akademická disciplína. Umění, přírodní vědy, právo a odborných studií jsou jen některé z kategorií studijních v online vysokoškolského zahrnující stovky programů a oblastí specializace. Rozmanitost různých magisterských studijních programech může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější magisterských studijních programech jsou uvedeny níže.

Newly added Online Master Programs

University of Essex Online

MSc řízení Projektů

Březen 22, 2018
Objevte rychlý, vzrušující svět projektového řízení s naším postgraduálním kurzem. Ať už je vaším cílem posunout svou kariéru nebo najít novou roli v soukromé, veřejné nebo neziskové organizaci, naše MSc Project Management zvýší vaši důvěru, stejně jako vaše odborné a praktické schopnosti.

Instituto de Humanidades y Ciencias de la Salud Gregorio Marañón

Magisterský Titul V Oboru Senior Management, Komunikace A Management Zdraví

Březen 20, 2018
Kurz rozvíjí pomocí výukové metody zaměřené na problematiku aktualizaci nejdůležitějších a praktičtějších otázek, které jsou zpochybňovány v současném veřejném a soukromém zdravotním managementu, a zároveň analyzuje nové kritéria vztahu mezi veřejným a soukromým sektorem, které mohou být nezbytné v rámci nové globalizované zdravotní péče, zdůrazňovat klinickou e… [+]tiku a komunikaci v oblasti zdraví jako novou paradigma, která má být zvažována v sociálním a zdravotním systému. Studenti aktualizují nové pojmy managementu zdraví, ke kterým se v Evropské unii a Latinské Americe vyvíjí století XXI. Studenti vypracují modely pro řešení problémů a rozhodování podle praktických případů, které jsou prezentovány. [-]

Uniminuto

Master In Peace, Rozvoj A Občanství

Březen 18, 2018
Forma mistři a magistras schopné prohloubit a zkoumat kulturní, politická, ekonomická, sociální a environmentální změny vyplývající z porozumění a podporovat rozvíjející se postupy v oblasti míru, rozvoje a občanství.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online Magistr 's stupně