Populární Online magisterských

On-line magisterské je horní úrovni, post-bakalářské kvalifikace udělen ke studentům s pokročilou znalostí v určité oblasti studia nebo oblasti odborné praxe. Poskytování všechny výhody z tradičních magisterským titulem, on-line magisterské nabízí další výhody, včetně šíři a hloubku nabídky kursu, flexibilitu, pohodlí a úspory nákladů. Z podnikání do biologie az energie do strojovny, tam je on-line magisterský studijní program, který je pro vás to pravé - bez ohledu na vaše akademická disciplína. Umění, přírodní vědy, právo a odborných studií jsou jen některé z kategorií studijních v online vysokoškolského zahrnující stovky programů a oblastí specializace. Rozmanitost různých magisterských studijních programech může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější magisterských studijních programech jsou uvedeny níže.

Newly added Online Master Programs

San Jose State University - School of Information

Magistr v informatice

Leden 16, 2019
Magisterský studijní program v Informačních oborech na Fakultě informatiky Státní univerzity v San José připravuje absolventy studentů na vzrušující kariéru zaměřené na analýzu a správu dat a na to, aby byly údaje bezpečné a použitelné pro uživatele v rámci určité oblasti, jako je zdraví nebo sport.

Management Center Innsbruck

MSc Management

Leden 6, 2019
Dvouletý výkonný magisterský titul v oboru řízení

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

MA v obecném managementu - Online

Prosinec 24, 2018
Online magister nabízí jedinečnou příležitost kandidátům, aby se zaměřili na rozvoj svých kompetencí v kombinaci s výzkumem založeným na aplikacích. Program se výrazně liší od ostatních on-line programů v interaktivitě intenzivním kontaktem a komunikací mezi studenty a přednášejícími.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online Magistr 's stupně