Populární Online magisterských

On-line magisterské je horní úrovni, post-bakalářské kvalifikace udělen ke studentům s pokročilou znalostí v určité oblasti studia nebo oblasti odborné praxe. Poskytování všechny výhody z tradičních magisterským titulem, on-line magisterské nabízí další výhody, včetně šíři a hloubku nabídky kursu, flexibilitu, pohodlí a úspory nákladů. Z podnikání do biologie az energie do strojovny, tam je on-line magisterský studijní program, který je pro vás to pravé - bez ohledu na vaše akademická disciplína. Umění, přírodní vědy, právo a odborných studií jsou jen některé z kategorií studijních v online vysokoškolského zahrnující stovky programů a oblastí specializace. Rozmanitost různých magisterských studijních programech může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější magisterských studijních programech jsou uvedeny níže.

Newly added Online Master Programs

IPAM

Pós-graduação Em Marketing Digitální E-learning

Červenec 16, 2018
O specializační program v oblasti digitálního marketingu v oblasti e-learningu poskytuje základní přednosti pro rozvíjení soutěží v oblasti digitálního marketingu, což přináší novou hodnotu všem profesním oblastem marketingu a komunikace. Jedná se o program, který byl vyvinut a bude sloužit profissionais reconhecidos, že konkhecem nebo trh digitálního mar… [+]ketingu v Portugalsku a ne Brazílii. [-]

Walden University

MS V Vývojové Psychologii

Červenec 11, 2018
Ve Waldenově on-line MS v rozvojovém psychologickém programu budete používat teorii, výzkum a praktiky v oblasti vývojové psychologie na real-world nastavení.

Sam Houston State Unviersity

Magistr V řízení Obětí Služeb

Červenec 9, 2018
Magistr v Managementu obětí služeb je určen k přípravě absolventů k práci v různých oblastech služeb obětí *, mimo jiné včetně přímého poskytování služeb (např. Advokacie atd.), Organizačního řízení a rozvoje sociální politiky.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online Magistr 's stupně