Populární Online magisterských

On-line magisterské je horní úrovni, post-bakalářské kvalifikace udělen ke studentům s pokročilou znalostí v určité oblasti studia nebo oblasti odborné praxe. Poskytování všechny výhody z tradičních magisterským titulem, on-line magisterské nabízí další výhody, včetně šíři a hloubku nabídky kursu, flexibilitu, pohodlí a úspory nákladů. Z podnikání do biologie az energie do strojovny, tam je on-line magisterský studijní program, který je pro vás to pravé - bez ohledu na vaše akademická disciplína. Umění, přírodní vědy, právo a odborných studií jsou jen některé z kategorií studijních v online vysokoškolského zahrnující stovky programů a oblastí specializace. Rozmanitost různých magisterských studijních programech může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější magisterských studijních programech jsou uvedeny níže.

Newly added Online Master Programs

IUBH Fernstudium

Flex Učení Master úrovni

Listopad 19, 2017
S 25.000 hodin školení ve více než 190 on-line školení vám nabízíme flexibilní, na míru a hands-on školení, ve kterém si budete moci najít ten správný trénink. Za malý měsíční poplatek můžete vzdělávat sami vědomě a kontinuálně na modulární bázi. Všechny naše příprava kompletní s certifikátem. Volitelně je možné získat ECTS bodů, po složení zkoušky na je… [+]dnom z našich studijních centrech. [-]

Kennesaw State University

Certifikát Absolventa Ve Vysokém Výkonu Cluster Computing (hpcc)

Listopad 19, 2017
Oddělení nabízí certifikační programy na vysokoškolských i postgraduálních úrovních, které slouží studentům, kteří mají zájem o rozvoj odborných znalostí a pověření ve vzrušujících oblastech High Performance Computing Cluster (HPCC Systems®) a Big Data Analytics pomocí LexisNexis® Risk Solutions Inc. technologie.

IDI Business

MBA Global

Listopad 17, 2017

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online Magistr 's stupně