Populární Online magisterských

On-line magisterské je horní úrovni, post-bakalářské kvalifikace udělen ke studentům s pokročilou znalostí v určité oblasti studia nebo oblasti odborné praxe. Poskytování všechny výhody z tradičních magisterským titulem, on-line magisterské nabízí další výhody, včetně šíři a hloubku nabídky kursu, flexibilitu, pohodlí a úspory nákladů. Z podnikání do biologie az energie do strojovny, tam je on-line magisterský studijní program, který je pro vás to pravé - bez ohledu na vaše akademická disciplína. Umění, přírodní vědy, právo a odborných studií jsou jen některé z kategorií studijních v online vysokoškolského zahrnující stovky programů a oblastí specializace. Rozmanitost různých magisterských studijních programech může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější magisterských studijních programech jsou uvedeny níže.

Newly added Online Master Programs

Edureka

Apache Certifikace Výcviku Storm

Červenec 22, 2017
Toto on-line trénink online je navržen tak, aby vás přes silný, distribuovaný výpočetní systém v reálném čase "Apache Storm" pro zpracování rychlých a velkých datových toků.

Los Angeles College of Music

Spolupracovník Ve Výrobě A Nahrávání Hudby

Červenec 22, 2017
Program Associate of Arts v oboru Produkce a nahrávání hudby je 9 čtvrtletí studijního programu na částečný úvazek.

Instituto Artes Visuales

Master Web Design

Červenec 22, 2017
Tréninkový plán se zaměřuje na překlad těchto poznatků k Internetu. Opírat pracovat na realizaci projektů založených na webových standardech. Student zná hlavní web design jazyky jako HTML a CSS, UI-UX, základy reagujících designu nebo WordPress.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online Magistr 's stupně