Populární Online magisterských

On-line magisterské je horní úrovni, post-bakalářské kvalifikace udělen ke studentům s pokročilou znalostí v určité oblasti studia nebo oblasti odborné praxe. Poskytování všechny výhody z tradičních magisterským titulem, on-line magisterské nabízí další výhody, včetně šíři a hloubku nabídky kursu, flexibilitu, pohodlí a úspory nákladů. Z podnikání do biologie az energie do strojovny, tam je on-line magisterský studijní program, který je pro vás to pravé - bez ohledu na vaše akademická disciplína. Umění, přírodní vědy, právo a odborných studií jsou jen některé z kategorií studijních v online vysokoškolského zahrnující stovky programů a oblastí specializace. Rozmanitost různých magisterských studijních programech může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější magisterských studijních programech jsou uvedeny níže.

Newly added Online Master Programs

London School of Business and Finance  (LSBF)

ACCA Online + MA Online

Duben 27, 2017
Vezměte svou kariéru dále přidáním pokročilé obchodní dovednosti MA do svého ACCA kvalifikace. S LSBF, můžete dokončit svůj MBA za méně než jeden další modul a disertační práce, když zvolíte MA v oboru financí a investic (Účetnictví a finanční řízení) specializaci pouze.

LaGrange College

Master Of Arts V Síle A Klimatizace (on-line)

Duben 24, 2017
Jeden a půl roku, plně-line Master of Art programu se zaměřuje na stejný obsah, založené na výzkumu jako program MS, ale je speciálně navržen a přizpůsoben pro plný úvazek profesionální pevnosti trenéry.

The University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Ma Otroctví A Osvobození

Duben 21, 2017
Učil předních světových akademických a praktického odborníků se tento mezinárodně uznávaný vzdálenost-learningový kurz je první svého druhu na světě.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online Magistr 's stupně