Populární Online magisterských

On-line magisterské je horní úrovni, post-bakalářské kvalifikace udělen ke studentům s pokročilou znalostí v určité oblasti studia nebo oblasti odborné praxe. Poskytování všechny výhody z tradičních magisterským titulem, on-line magisterské nabízí další výhody, včetně šíři a hloubku nabídky kursu, flexibilitu, pohodlí a úspory nákladů. Z podnikání do biologie az energie do strojovny, tam je on-line magisterský studijní program, který je pro vás to pravé - bez ohledu na vaše akademická disciplína. Umění, přírodní vědy, právo a odborných studií jsou jen některé z kategorií studijních v online vysokoškolského zahrnující stovky programů a oblastí specializace. Rozmanitost různých magisterských studijních programech může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější magisterských studijních programech jsou uvedeny níže.

Newly added Online Master Programs

American National University

Magistr V Informačních Technologiích

Leden 16, 2018
Nový American National University magisterský studijní program v oblasti informačních technologií (MS-IT) od American National University poskytuje odborníkům v oblasti informačních technologií pokročilé znalosti pro řízení stále více složitých informačních systémů, které se dnes používají.

God's Bible School And College

Masters V Biblickém

Leden 16, 2018
Ředitel biblických studií je určen pro ty, kteří mají biblické vysokoškolské tituly, kteří chtějí pokračovat v dalších biblických studiích v přípravě na výuku buď na střední škole, biblickém institutu, na místním církvi v zahraničí nebo na vysoké škole.

University of Fairfax

MSc V Kybernetické Bezpečnosti

Leden 11, 2018
Naučte se od zkušených odborníků v oblasti bezpečnosti a využijte špičkových učebních osnov, abyste získali pověření týkající se bezpečnosti počítačové bezpečnosti na další úrovni. Program University of Fairfax Master byl vyvinut odborníky z oboru a umožňuje prozkoumat celé spektrum oblasti kyberneticko-bezpečnostní bezpečnosti.… [+] [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online Magistr 's stupně