Populární Online magisterských

On-line magisterské je horní úrovni, post-bakalářské kvalifikace udělen ke studentům s pokročilou znalostí v určité oblasti studia nebo oblasti odborné praxe. Poskytování všechny výhody z tradičních magisterským titulem, on-line magisterské nabízí další výhody, včetně šíři a hloubku nabídky kursu, flexibilitu, pohodlí a úspory nákladů. Z podnikání do biologie az energie do strojovny, tam je on-line magisterský studijní program, který je pro vás to pravé - bez ohledu na vaše akademická disciplína. Umění, přírodní vědy, právo a odborných studií jsou jen některé z kategorií studijních v online vysokoškolského zahrnující stovky programů a oblastí specializace. Rozmanitost různých magisterských studijních programech může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější magisterských studijních programech jsou uvedeny níže.

Newly added Online Master Programs

ESUMA Marketing & Business School

Magistr v digitální marketing

Září 15, 2018
Tento Master je zaměřen na porozumění spotřebitelským zvyklostem a chování, přepracování zkušeností uživatelů a inovace zkoumáním skutečného používání produktů z hlediska marketingu, transformace procesů na prodej.

Escuela Veterinaria MasterD Online

Magistr ve všeobecné veterinární ošetřovatelství, jezdecké a exotické on-line

Září 17, 2018
S tímto magisterským studiem v online veterinární ošetřovatelství, budete rozvíjet své povolání tím, že navštěvuje různé druhy zvířat. Je to perfektní doplněk k vaší profesi jako veterinář, který se ve vašem dni každodenně cvičí ve veterinárním, jezdeckém nebo zoologickém středisku. Prostřednictvím magisterského studia v online veterinární medicíně s… [+]e dozvíte o péči a patologii malých zvířat, koňovitých nebo exotických zvířat, abyste jim poskytli péči, kterou potřebují podle svého druhu. [-]

Instituto Tecnológico MasterD Online

Online magistr v oblasti obnovitelných zdrojů energie

Září 14, 2018
Magistr v obnovitelných zdrojích vyučuje Technologický institut Masterd a podílí se na něm významné společnosti v oboru, jako je Endef nebo Ingeteam, s cílem připravit vás s nejlepšími odborníky a stát se skvělým odborným znalcem v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online Magistr 's stupně