Populární Online magisterských

On-line magisterské je horní úrovni, post-bakalářské kvalifikace udělen ke studentům s pokročilou znalostí v určité oblasti studia nebo oblasti odborné praxe. Poskytování všechny výhody z tradičních magisterským titulem, on-line magisterské nabízí další výhody, včetně šíři a hloubku nabídky kursu, flexibilitu, pohodlí a úspory nákladů. Z podnikání do biologie az energie do strojovny, tam je on-line magisterský studijní program, který je pro vás to pravé - bez ohledu na vaše akademická disciplína. Umění, přírodní vědy, právo a odborných studií jsou jen některé z kategorií studijních v online vysokoškolského zahrnující stovky programů a oblastí specializace. Rozmanitost různých magisterských studijních programech může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější magisterských studijních programech jsou uvedeny níže.

Newly added Online Master Programs

VIU Valencian International University

Magistr V Literární Tvorbě

May 18, 2018
Vzhledem k vzácné akademické nabídce zjištěné v oblasti tvorby se přidává absence ambiciózních učebních osnov, které se zabývají obchodem s psaním z velmi praktického a interdisciplinárního přístupu.

OBS Business School

Master In Competitive Intelligence V Globalizovaných Prostředích

May 15, 2018
S Master in Competitive Intelligence v globalizovaném prostředí získáte potřebné školení, které zvýší vaši kariéru v této oblasti a stane se odborníkem na trzích a jejími hlavními hráči a tím otevřete nové obchodní příležitosti v rámci komplexních konkurenčních prostorů.

Universitat Rovira i Virgili

Interuniversity Master Ve Výpočetní Mechaniky Tekutin

May 14, 2018
Oblast výpočetní mechaniky tekutin neustále roste jak ve vědecké dimenzi, tak v průmyslových a environmentálních aplikacích. Nejinovativnější technologický pokrok závisí do značné míry na zavádění a využívání pokročilých numerických simulačních nástrojů používaných ve strojírenství.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online Magistr 's stupně