Populární Online magisterských

On-line magisterské je horní úrovni, post-bakalářské kvalifikace udělen ke studentům s pokročilou znalostí v určité oblasti studia nebo oblasti odborné praxe. Poskytování všechny výhody z tradičních magisterským titulem, on-line magisterské nabízí další výhody, včetně šíři a hloubku nabídky kursu, flexibilitu, pohodlí a úspory nákladů. Z podnikání do biologie az energie do strojovny, tam je on-line magisterský studijní program, který je pro vás to pravé - bez ohledu na vaše akademická disciplína. Umění, přírodní vědy, právo a odborných studií jsou jen některé z kategorií studijních v online vysokoškolského zahrnující stovky programů a oblastí specializace. Rozmanitost různých magisterských studijních programech může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější magisterských studijních programech jsou uvedeny níže.

Newly added Online Master Programs

Saint Mary's University of Minnesota Online

Magistr sociální práce

Listopad 18, 2018
Získejte dovednosti, které potřebujete k dokonalosti v klinické sociální práci s cenově dostupným MSW programem. Absolvent je připraven k zacházení s jednotlivci, páry, rodinami, skupinami a komunitami. 60-úvěrová tradičná stopa (bez BSW) a 30 kreditů Advanced Standing Track (s BSW) k dispozici.

The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International

Master in Marketing, Marketing cestovního ruchu a řízení příjmů hotelů (Online)

Listopad 17, 2018
S Master v marketingu, marketingu a řízení příjmů on-line cestovního ruchu je jediný mistr ve Španělsku, který splňuje následující dva body. V současné době neexistuje žádná univerzitní škola, která by školila své studenty společně s vedoucími pracovníky ve svém oboru, a to dělá se stejnými nástroji, které většina firem využívá.… [+] [-]

Alliance Manchester Business School

MSc v elektroenergetických systémech (dálkové vzdělávání)

Listopad 15, 2018
Tento kurz je novým způsobem doručování našich dobře zavedených on-campus MSc v elektroenergetických systémech inženýrství.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Online Magistr 's stupně