Magistr v oblasti projektového řízení

On-line Master of Project Management (PMO) je zaměřen na přípravu účastníků v podniku certifikační zkoušky jako projektový manažer Professional (PMP) ® Project Management Institute (PMI). Tak, studenti, kteří absolvují mistra, může být předložen certifikační zkoušky PMI PMP ® (PMP je registrovaná ochranná známka společnosti Project Management Institute, Inc.), což jim umožňuje zvýšit svou kariéru jako projektový manažer a růst v oblasti vedení projektu.

Od svého vzniku v roce 2007, s 14 vydáních v postgraduálním studiu v oblasti projektového řízení, vytvořil velký bazén mezinárodních účastníků a bývalých účastníků, dělat to jeden z nejmocnějších na programy na trhu, vynásobte výměnu odborných zkušeností kolem mezi účastníky, a zároveň podporovat vytváření sítí obtížné replikovat v jiných programech.

PMI REP Certifikace

OBS Business School "Registered Education Provider (REP)" certifikované Project Management Institute (PMI), přední světový sdružení profesionálního projektového řízení. REP organizace akademické instituce jsou certifikovány podle PMI na pomoc odborníky pro řízení projektů, aby si a obnovovat různé certifikací vydáno, například Project Management Professional (PMP ®), Program řízení Professional (PgMP) ® a dalších odborných certifikací , Chcete-li získat tuto certifikaci, PMI REP instituce hrají sérii přísných standardů kvality v obsahu a designu mistrů a školení jeho schopnosti.

Logo PMI Registered Education Provider je registrovaná ochranná známka společnosti Project Management Institute, Inc.

Kariérní vyhlídky

Některé možnosti kariéry si můžete vybrat, aby, mimo jiné, jsou:

  • Project Manager
  • Ředitel Management Office Project (PMO)
  • Program Manager
  • Portfolio Manager

Cíle Master v oblasti projektového řízení

Jaké cíle se dostaneme?

  • Spravovat složité projekty účinně a efektivně.
  • Vést týmy k rozvoji dovedností a technik řízení pro řízení lidských a materiálních zdrojů.
  • Srovnejte aktuální potřeby podniků v oblasti projektového řízení vzdělávání s nejlepšími tržními postupy.
  • Začněte přípravu na certifikační zkoušky jako projektový manažer Professional (PMP) z Project Management Institute (PMI), s pomocí a odbornými znalostmi našeho týmu učitelů PMP, které umožní poskytování úvěrů potřebných k registraci.

Osnovy Master in Project Management

Struktura a délka Masters v projektovém řízení umožňuje zajistit dosažení cílů této odbornosti.

Globalizace, nástup nových konkurentů, rychle se měnící obchodní strategie a další faktory, aby se jako projektový manažer, kromě toho, že je zapotřebí mít velmi rozsáhlé znalosti v oblasti projektového řízení, i Debas mají vysoce vyvinuté své osobní schopnosti a výkon.

Požadavky na Masters v řízení projektů Základním cílem našeho přijímacího procesu je zajištění vhodnosti kandidátů. Všichni účastníci musí dostat co nejvíce z tohoto učení zkušeností, přes kontextu, ve kterém je možné vytvořit dlouhodobý vztah se spolužáky, učiteli a absolventy.

Jsou to fáze přijímacího procesu: 1. Předpoklady pro přijetí v únoru. Vstupné 3. Osobní pohovor 4. Motivační dopis v květnu. 6 Hodnocení Přijímací výbor. Zápis Požadavky na přijetí Magistr výzkumu trhu a analýzy Business School OBS Zákazníci

Magisterský titul v oboru řízení projektů

Lidé, kteří projdou hodnocením programu a splňují požadavky na vzdělání stanovené UB, bude udělena UB (University of Barcelona). Kromě toho budou všechny osoby, které projdou hodnocení obdrží stupně EAE Business School.

Chcete-li získat stupeň UB je nutné mít vysokoškolské vzdělání (vysokoškolské vzdělání nebo diplom). Neschopnost mít vysokoškolské vzdělání, jakmile prošel různými posudky, diplom rozšíření univerzitního UB je získané.

Magistr Finanční pomoc v oblasti projektového řízení

OBS nabízí uchazečům stipendijní program na podporu dalšího vzdělávání pro profesionály, podnikatele a manažery. Chcete-li použít pro jednu z těchto grantů, které financují část programu, musí být uchazeči přijati do programu a splňují stanovené požadavky.

Přijímací a stipendium výbor bude posuzovat přiměřenost profilu a kariéru kandidátů, z důvodů uvedených v dopise ze dne žádosti o stipendium a profesními a akademickými doporučení kandidáta.

Program se vyučuje na:
  • španělština

Zobraz 19 více kurzů z OBS Business School »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
12 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
8,900 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date