Read the Official Description

Magistr v kybernetické bezpečnosti

O programu

Soubor základních kurzů poskytuje potřebné dovednosti v oblasti kybernetické bezpečnosti, organizační struktury a chování, výzkumu a psaní. Oblasti důrazu na řízení a kybernetickou bezpečnost umožňují studentům zvolit si kurzy, které splňují jejich individuální cíle, zájmy a kariérní potřeby.

Program Cíle

Vyvinutý z učebního modelu založeného na taxonomii Bloom, program "Magistr in Cyber ​​Security" ve vzdělávacích cílech určuje, co by se studenti měli učit, pochopit a být schopni udělat v důsledku svých studií s univerzitou EC-Council.

  • Aplikace technických strategií, nástrojů a technik pro zabezpečení dat a informací pro klienta nebo zákazníka.
  • Dodržování vysokého standardu etického chování.
  • Využití výzkumu v ustavených místech i v inovativních aplikacích k rozšíření znalostí v kybernetické bezpečnosti.
  • Aplikace kritického myšlení k tvůrčímu a systematickému řešení problémů a řešení problémů neustále se měnícího prostředí kybernetické bezpečnosti.
  • Zvládnutí dovedností potřebných k přechodu na vedoucí úlohy ve firmách, agenturách, divizích a odděleních.

Pracovníci světové třídy, výzvy světové třídy, vzdělávání světové třídy

Magistr v počítačové bezpečnosti) Program připravuje profesionály informačních technologií, aby převzali vedoucí roli v kybernetické bezpečnosti a zabezpečení v korporacích, agenturách a organizacích. Kurikulum bohaté na řízení počítačové bezpečnosti, hodnocení bezpečnostních rizik IT, reakce na incidenty, organizační řízení a chování a vedení, vyzývá studenty, aby se stali tvůrci znalostí, vynálezci procesů a vůdců ostatních.

Program je navržen fakultou na univerzitě EC-Council, která je praktickým praktickým lékařem v oboru kybernetické bezpečnosti pro nováčky, kteří hledají pokročilé znalosti a zkušené odborníky, kteří mají zájem buď o specializaci, nebo o kariérní postup. K absolvování studia je potřeba třicet šest hodin.

Proč navazovat na magisterské vědy o bezpečnosti?

Světová výuka:

Získáte vzdělání světové úrovně, které vám pomůže připravit se na kariéru v oblasti kybernetické bezpečnosti. ECCU má velmi přísnou politiku najímání fakulty, která má zkušenosti z reálného světa a tito vůdci vám pomohou vytvarovat vás jako schopného vůdce v této oblasti. Program MSS ve stávající podobě je dnes Výsledkem více než 200 let kombinovaných zkušeností A houževnatá práce různých vedoucích a bezpečnostních činitelů v oblasti kybernetické bezpečnosti, kteří jsou součástí fakulty. Protože každý kurz je vyučen aktivními odborníky v oboru, jsou to instrukce, přinášejí do kurzu obrovskou přidanou hodnotu díky své skutečné životní zkušenosti v oboru. To dává aktivním žákům přehled o životě a povinnostech, s nimiž se budou potýkat, když se sami přesunou do těchto profesních pozic.

Sítě s nejlepšími:

Získáte tím nejlepších sítí. Mnoho studentů pochází z různých prostředí, od nových absolventů až po vedoucí bezpečnostní manažery ve firmách Fortune 500, kteří hledají formální kvalifikaci, aby dokázali svou úroveň v prostoru kybernetické bezpečnosti.

Značka dědictví EC-Council:

Budete těžit nesmírně z rodu ECCU - skupiny EC-Council, světového lídra v oblasti kybernetické bezpečnostní výchovy, certifikace, služeb, událostí a školení. Získáte komerčně relevantní a aktuální program, který vám pomůže spustit vás v této oblasti. Rada ES certifikovala více než 140 000 profesionálů Infosec ve 100 zemích světových organizací, jako je FBI, US Department. (Pentagon) a společnosti Fortune 500 jako Microsoft, PWC, IBM, Symantec atd.

Kariérní postup:

Program MSS vám pomůže dokázat, že jste připraveni na další krok ve své kariéře. Získání akreditovaného postgraduálního titulu z jedné z nejlepších značek v oboru Pro kybernetickou bezpečnost.

Osvědčení:

Kurzy ECCU mapují mnohé certifikace EC-Rady, které požadují mnohé společnosti Fortune 500. Tím, že dosáhnete MSS, budete připraveni tyto certifikace vyzkoušet bez dalšího školení.

Americký diplom, místní poplatky:

Získejte americký studijní program světové třídy na strukturách poplatků, které jsou pro vás dostupné na základě vaší geografické oblasti.

Online a flexibilní:

Program je zcela online. Jako takový můžete dokončit tento program z pohodlí vašeho domova nebo země. ECCU MSS je 100% on-line, což umožňuje studentům pracovat v kurzu podle svých pracovních a osobních plánů. Kromě toho má ECCU dvě zřetelné výhody oproti tradičním univerzitám v oblasti cihel a malty. Za prvé, naše fakulty aktivně vyvíjejí svou profesi v oboru, mohou zařadit třídu oživení pro studenty a také posloužit jako instruktoři pro studenty s novými příklady reálného života na našem Cyber ​​Rangeu. Druhou výhodou, a možná nejdůležitější, je to, že získáte vzdělání a používejte nástroje a technologie, které budete používat v terénu. To vám pomůže narazit na zemi a pomůže vám být funkční pro každého zaměstnavatele od prvního dne zaměstnání!

2 v 1:

Velcí lídři mají různorodé dovednosti. To platí ještě více v oblasti počítačové bezpečnosti. S MSCS budete spojovat získání vašich technických i manažerských dovedností současně.

Prestiž:

Mapy EC-Council University Core Coreware k americkému výboru pro národní bezpečnostní standardy (CNSS).

Akreditován:

Univerzita ES-Rady je akreditována Komisí pro akreditaci distančního vzdělávání (DEAC). Komise pro akreditaci v distančním vzdělávání je uvedena Ministerstvem školství USA jako národní akreditační agentura a je uznávaným členem Rady pro akreditaci vysokého školství (CHEA).

Výborná podpora:

Tým služeb ECCU Student je vždy připraven pomoci vám s akademickými potřebami.

Struktura kurzu

Kurzy jsou prezentovány v 12týdenních termínech a skládají se z přiřazených čtení, diskutovaných diskusí, případových studií, písemné analýzy, výzkumných projektů a zkoušek.

Studenti musí být připraveni strávit 10-12 hodin ve studiu týdně k dokončení práce. ECCU podporuje pravidelnou a častou interakci studentů s fakultou prostřednictvím internetu. Syllabus a klasifikační rubrice jasně stanovují požadavky, očekávání a časové osy kurzu a studenti jsou průběžně informováni o svém pokroku v průběhu kurzu prostřednictvím systému MyECCU Online Learning Management System.

Požadavky na přijetí

Žadatelé o přijetí musí mít bakalářský titul z akreditované instituce a skóre TOEFL 550 nebo vyšší, nebo doklad o anglické kompetenci.

Další informace o požadavcích na přijetí naleznete na stránce Přijetí.

Způsob studia

Program MSS je nabízen 100% online, což umožňuje studentům dokončit kurzovou práci v časovém rámci, který odpovídá individuálnímu rozvrhu každé osoby. To také vyžaduje, aby student měl odpovídající druhy technologií a konektivitu, aby udržel stálou účast ve třídních aktivitách.

Cena

Magistr v oboru Cyber ​​Security bude udělen univerzitou EC-Council po úspěšném absolvování všech požadavků na získání titulu.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by EC Council University »

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date