Magistr v Cyber ​​Security

EC Council University

Popis programu

Read the Official Description

Magistr v Cyber ​​Security

EC Council University

Magistr v kybernetické bezpečnosti

O programu

Soubor základních kurzů poskytuje potřebné dovednosti v oblasti kybernetické bezpečnosti, organizační struktury a chování, výzkumu a psaní. Oblasti důrazu na řízení a kybernetickou bezpečnost umožňují studentům zvolit si kurzy, které splňují jejich individuální cíle, zájmy a kariérní potřeby.

Program Cíle

Vyvinutý z učebního modelu založeného na taxonomii Bloom, program "Magistr in Cyber ​​Security" ve vzdělávacích cílech určuje, co by se studenti měli učit, pochopit a být schopni udělat v důsledku svých studií s univerzitou EC-Council.

  • Aplikace technických strategií, nástrojů a technik pro zabezpečení dat a informací pro klienta nebo zákazníka.
  • Dodržování vysokého standardu etického chování.
  • Využití výzkumu v ustavených místech i v inovativních aplikacích k rozšíření znalostí v kybernetické bezpečnosti.
  • Aplikace kritického myšlení k tvůrčímu a systematickému řešení problémů a řešení problémů neustále se měnícího prostředí kybernetické bezpečnosti.
  • Zvládnutí dovedností potřebných k přechodu na vedoucí úlohy ve firmách, agenturách, divizích a odděleních.

Pracovníci světové třídy, výzvy světové třídy, vzdělávání světové třídy

Magistr v počítačové bezpečnosti) Program připravuje profesionály informačních technologií, aby převzali vedoucí roli v kybernetické bezpečnosti a zabezpečení v korporacích, agenturách a organizacích. Kurikulum bohaté na řízení počítačové bezpečnosti, hodnocení bezpečnostních rizik IT, reakce na incidenty, organizační řízení a chování a vedení, vyzývá studenty, aby se stali tvůrci znalostí, vynálezci procesů a vůdců ostatních.

Program je navržen fakultou na univerzitě EC-Council, která je praktickým praktickým lékařem v oboru kybernetické bezpečnosti pro nováčky, kteří hledají pokročilé znalosti a zkušené odborníky, kteří mají zájem buď o specializaci, nebo o kariérní postup. K absolvování studia je potřeba třicet šest hodin.

Proč navazovat na magisterské vědy o bezpečnosti?

Světová výuka:

Získáte vzdělání světové úrovně, které vám pomůže připravit se na kariéru v oblasti kybernetické bezpečnosti. ECCU má velmi přísnou politiku najímání fakulty, která má zkušenosti z reálného světa a tito vůdci vám pomohou vytvarovat vás jako schopného vůdce v této oblasti. Program MSS ve stávající podobě je dnes Výsledkem více než 200 let kombinovaných zkušeností A houževnatá práce různých vedoucích a bezpečnostních činitelů v oblasti kybernetické bezpečnosti, kteří jsou součástí fakulty. Protože každý kurz je vyučen aktivními odborníky v oboru, jsou to instrukce, přinášejí do kurzu obrovskou přidanou hodnotu díky své skutečné životní zkušenosti v oboru. To dává aktivním žákům přehled o životě a povinnostech, s nimiž se budou potýkat, když se sami přesunou do těchto profesních pozic.

Sítě s nejlepšími:

Získáte tím nejlepších sítí. Mnoho studentů pochází z různých prostředí, od nových absolventů až po vedoucí bezpečnostní manažery ve firmách Fortune 500, kteří hledají formální kvalifikaci, aby dokázali svou úroveň v prostoru kybernetické bezpečnosti.

Značka dědictví EC-Council:

Budete těžit nesmírně z rodu ECCU - skupiny EC-Council, světového lídra v oblasti kybernetické bezpečnostní výchovy, certifikace, služeb, událostí a školení. Získáte komerčně relevantní a aktuální program, který vám pomůže spustit vás v této oblasti. Rada ES certifikovala více než 140 000 profesionálů Infosec ve 100 zemích světových organizací, jako je FBI, US Department. (Pentagon) a společnosti Fortune 500 jako Microsoft, PWC, IBM, Symantec atd.

Kariérní postup:

Program MSS vám pomůže dokázat, že jste připraveni na další krok ve své kariéře. Získání akreditovaného postgraduálního titulu z jedné z nejlepších značek v oboru Pro kybernetickou bezpečnost.

Osvědčení:

Kurzy ECCU mapují mnohé certifikace EC-Rady, které požadují mnohé společnosti Fortune 500. Tím, že dosáhnete MSS, budete připraveni tyto certifikace vyzkoušet bez dalšího školení.

Americký diplom, místní poplatky:

Získejte americký studijní program světové třídy na strukturách poplatků, které jsou pro vás dostupné na základě vaší geografické oblasti.

Online a flexibilní:

Program je zcela online. Jako takový můžete dokončit tento program z pohodlí vašeho domova nebo země. ECCU MSS je 100% on-line, což umožňuje studentům pracovat v kurzu podle svých pracovních a osobních plánů. Kromě toho má ECCU dvě zřetelné výhody oproti tradičním univerzitám v oblasti cihel a malty. Za prvé, naše fakulty aktivně vyvíjejí svou profesi v oboru, mohou zařadit třídu oživení pro studenty a také posloužit jako instruktoři pro studenty s novými příklady reálného života na našem Cyber ​​Rangeu. Druhou výhodou, a možná nejdůležitější, je to, že získáte vzdělání a používejte nástroje a technologie, které budete používat v terénu. To vám pomůže narazit na zemi a pomůže vám být funkční pro každého zaměstnavatele od prvního dne zaměstnání!

2 v 1:

Velcí lídři mají různorodé dovednosti. To platí ještě více v oblasti počítačové bezpečnosti. S MSCS budete spojovat získání vašich technických i manažerských dovedností současně.

Prestiž:

Mapy EC-Council University Core Coreware k americkému výboru pro národní bezpečnostní standardy (CNSS).

Akreditován:

Univerzita ES-Rady je akreditována Komisí pro akreditaci distančního vzdělávání (DEAC). Komise pro akreditaci v distančním vzdělávání je uvedena Ministerstvem školství USA jako národní akreditační agentura a je uznávaným členem Rady pro akreditaci vysokého školství (CHEA).

Výborná podpora:

Tým služeb ECCU Student je vždy připraven pomoci vám s akademickými potřebami.

Struktura kurzu

Kurzy jsou prezentovány v 12týdenních termínech a skládají se z přiřazených čtení, diskutovaných diskusí, případových studií, písemné analýzy, výzkumných projektů a zkoušek.

Studenti musí být připraveni strávit 10-12 hodin ve studiu týdně k dokončení práce. ECCU podporuje pravidelnou a častou interakci studentů s fakultou prostřednictvím internetu. Syllabus a klasifikační rubrice jasně stanovují požadavky, očekávání a časové osy kurzu a studenti jsou průběžně informováni o svém pokroku v průběhu kurzu prostřednictvím systému MyECCU Online Learning Management System.

Požadavky na přijetí

Žadatelé o přijetí musí mít bakalářský titul z akreditované instituce a skóre TOEFL 550 nebo vyšší, nebo doklad o anglické kompetenci.

Další informace o požadavcích na přijetí naleznete na stránce Přijetí.

Způsob studia

Program MSS je nabízen 100% online, což umožňuje studentům dokončit kurzovou práci v časovém rámci, který odpovídá individuálnímu rozvrhu každé osoby. To také vyžaduje, aby student měl odpovídající druhy technologií a konektivitu, aby udržel stálou účast ve třídních aktivitách.

Cena

Magistr v oboru Cyber ​​Security bude udělen univerzitou EC-Council po úspěšném absolvování všech požadavků na získání titulu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - USA Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - USA Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu