Magistr v budování Management Information Modeling (MSC)

Middlesex University London

Popis programu

Read the Official Description

Magistr v budování Management Information Modeling (MSC)

Middlesex University London

Proč studovat MSc Building Information Modelling řízení na Middlesex?

Sektor stavebnictví je významnou součástí ekonomiky ve Velké Británii. To představuje určitou 7% HDP nebo 11 miliard liber ročně výdajů - 40% z této bytosti ve veřejném sektoru, s centrálním vládou největší spotřebitele v průmyslu. Nyní jakékoliv centrálně pořizovány projekt bude vyžadovat Building Information Modeling (BIM) shodu.

BIM je proces zahrnující strukturované sdílení a koordinaci digitální a non-digitální informace o stavebním projektu v průběhu jeho celého životního cyklu, od návrhu přes zakázek a stavebnictví a dále do provozu a řízení fázi, celou cestu až do demolishment. To zahrnuje efektivní koordinaci procesů, pracovních postupů, lidí, dokumentace, grafika / negrafickými majetku a technologií.

Jako přímou reakci na tuto průmyslu potřebují, jsme vyvinuli tento kurz, který se zaměřuje na výrobu lékařů s kvalifikací, které mají být BIM povolen ve svém oboru s kritickou povědomí o současných problémů BIM informován technologií, výzkumu a manažerských dovedností ve standardních a nepředvídatelných situacích , Důležité je, že kurz poskytuje praktiky v oblasti nemovitostí a stavebnictví a související zúčastněné strany poskytující služby za to, s kvalifikací, které mají být zaměstnán v řídící roli v BIM projekty. Patří mezi ně technické manažerských pozicích BIM, provozní / Management BIM pozice správce, a strategického řízení BIM pozic.

Přednosti předmětu

  • Spojené království je jen dílo založené MSc v oboru Building Information Modelling managementu - Distanční vzdělávání, takže není nutné brát volno - Work-aplikován praktických projektů - Podporované peer angažovanost a sdílení osvědčených postupů, včetně on-kampusu letní školy - Online setkání a přednášky z předních firem - Obchodní simulace - studijní program zarovnány rámců CPD a profesní organizace "- Akreditace předchozího učení (APL), která vám umožní získat kredit za předchozí studium / pracovní zkušenosti - možnost ovlivnit budoucnost BIM s vaším práce - Jako student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnici pro každý modul.

  • Flexibilní studium prostřednictvím distančního vzdělávání mnoho studentů odchází studovat do MSc Building Information Modelling řízení bude praktici v zaměstnání na plný úvazek. S tímto vědomím jsme navrhli kurz, aby byly pružné kolem pracovních a životních závazků účastníků. Budete mít možnost dokončit kurz na částečný úvazek prostřednictvím distančního vzdělávání po dobu dvou let. Nicméně, to by také bylo možné zkrátit to na 12 měsíců na plný úvazek režimu v závislosti na tom, kolik času můžete zavázat k předmětu.

Akreditace předchozího učení (APL)

APL je k dispozici jako součást tohoto kurzu, což vám umožní získat kredit za předchozí studium nebo pracovní zkušenosti, a proto zkrátit vaše celkové studijní hodiny.

Kdo by měl dělat tento kurz?

Kurz je speciálně zaměřen na zkušené odborníky, kteří budou očekávat, že řídit BIM projekty. Ty budou zahrnovat lidi z těchto sektorů: architekti, architektonické technologů a stavebními inženýry, mechanické, elektrické a instalatérské služby (MEP) inženýry, vytápění, větrání a klimatizace (HVAC) inženýrů, techniků, dodavatele, subdodavatele, výrobcům a výrobci, projektoví manažeři, zařízení a provozní manažeři (FM & OM), množství inspektoři, náklady a právní poradci.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
5 GBP
- Velká Británie a EU; 12000libra - Non-EU
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené království - UK Online
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - UK Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu