Communications @ Syracuse je on-line Magistr in Communications od světově proslulé SI Newhouse School of Public Communications na Syracuse University. Newhouse je lídrem v oblasti hromadné komunikace a snaží se vyškolet profesionály, kteří používají média, aby se svět stal lepším místem. Newhouse je důsledně nejlépe hodnocen mezi školami komunikace v národě.

Se silným zaměřením na digitální inovace, které ovlivňují pole, nabízí společnost Communications @ Syracuse základům pro komunikaci, digitální média, sociální média a digitální žurnalistiku. Studenti si vybírají ze tří specializací - Reklama, public relations a žurnalistická inovace - a kompletní kurz, který zkoumá zavedené postupy a vznikající trendy v oblasti jejich zaměření.

Funkce MS v komunikaci zahrnuje:

<li> Živé online kurzy vyučované stejnými členy fakulty Newhouse, kteří vyučují na akademické půdě.</li> <li> Dynamická, ponořující kurz, který je přístupný nepřetržitě od studentů kdekoli, má připojení k internetu.</li> <li> On-the-go učení s mobilní aplikací k dispozici pro smartphony a tablety.</li> <li> Individuální zkušenosti s učením v ponorech ve městech po celém světě.</li>

Stejně jako u každého programu Newhouse, studenti se učí od fakulty, kteří jsou lídry v oblasti komunikací a médií. Po zapsání do programu se studenti připojují k síti absolventů Newhouse, globální komunitě, která zahrnuje některé z nejuznávanějších inovátorů v oboru.

Communications @ Syracuse je 33-kreditový program. Studenti absolvují základní kurzy a zaměřují se na specializační kurzy. Studenti se také během studií účastní dvou zkušeností s ponořením. Ponoření se koná v městech po celém světě a nabízí studentům příležitost setkat se s fakultou a spolužáky osobně po dobu tří dnů přednášek, workshopů a síťových akcí.

Aby byli kandidáti na komunikaci v Syrakusu oprávněni, uchazeči musí mít bakalářský titul z akreditované čtyřleté instituce s kumulativním GPA B (3,0) nebo vyšším. Vyplněná přihláška musí obsahovat následující:

  • Online aplikace
  • Poplatek za přihlášku
  • Resume
  • Osobní prohlášení
  • Přepisy
  • Doporučení

Skóre GRE a GMAT se nevyžaduje pro přijetí do Communications @ Syracuse, ale žadatelé mohou podávat oficiální výsledky, pokud se domnívají, že budou mít prospěch z jejich aplikace.

Mezinárodní žadatelé musí předložit skóre TOEFL a dokončit video rozhovor.

Chcete-li požádat o informace o službě Communications @ Syracuse, klikněte sem.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
The S.I. Newhouse School of Public Communications; The Newhouse School; Newhouse
Tento kurz je Online forma
Start Date
Contact school
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Podle místa
Podle data
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Termín odevzdání přihlášek
Contact school

Contact school

Location
Termín odevzdání přihlášek
Contact school
End Date
Contact school