Read the Official Description

Magistr Online - International Trade

Magistr v mezinárodním obchodu umožňuje studentům jako specialista efektivně obsadit pozice odpovědnosti a vedení v společností, jejichž podnikání má silnou mezinárodní a globální.

Jaké jsou cíle programu?

Cílem Master v mezinárodním obchodu je vyškolit front řádku odborníků, kteří jsou schopni pochopit a řešit problémy různého druhu, zejména v souvislosti s efektivní řízení mezinárodního obchodu. To je dosaženo pomocí získávání znalostí a dovedností typicky spojené s Mezinárodní obchod, kromě vlastních manažerských dovedností pozicích.

Proč si vybrat nás?

Metodika učení je založeno na "případ metodou", video, virtuální třídy zasedání a interaktivních cvičení. Student má týdenní plán práce a osobní následovat učitele. Fakulta se skládá z odborníků v oboru.

Přijímací řízení

Přijímací řízení pro Master v mezinárodním obchodu, má za cíl zajistit, aby vzdělávací potřeby našich studentů, odpovídá zvoleného programu.

Roční akademické zasedání:

 • Únor
<li>&#268;erven</li>
<li>&#344;&iacute;jen</li>

U každé volání následující proces přijetí se provádí na základě výběru studentů pro omezené nabízených míst:

 1. IEP obchodní poradci informovat zájemce o všech otázkách týkajících se procesu a přijímacích požadavků (podmínky financování, stipendia, atd.) Programu a.
 2. <li>Uchaze&#269; mus&iacute; vyplnit "p&#345;ihl&aacute;&scaron;ku", kter&yacute; bude odesl&aacute;n, a zaslat jej na IEP spolu s n&aacute;sleduj&iacute;c&iacute;mi dokumenty:</li></ol><ul><li>&#381;ivotopis</li>
  
 3. Titulación Universitaria
 4. Po obdržení dokumentace, bude kandidát na telefonním rozhovoru svolává k dokončení procesu hodnocení.

  V&yacute;bor P&#345;ij&iacute;mac&iacute; zv&aacute;&#382;&iacute; z&aacute;znam a b&#283;hem p&#345;ibli&#382;n&#283; jeden t&yacute;den obdr&#382;&iacute;te potvrzen&iacute; o p&#345;ijet&iacute;, kdy dok&aacute;&#382;e, kter&yacute; d&aacute;v&aacute; m&iacute;sto ke studiu programu.
  Po obdr&#382;en&iacute; potvrzen&iacute; o p&#345;ijet&iacute;, budou studenti legalizaci jejich z&aacute;pisu.
  

  Studijních grantů / Stipendia

  Institut má grantový program až do výše 35% nákladů na školné. Pro každé volání omezený počet stipendií na základě osobní, profesní a hospodářské situaci kandidátů jsou nabízeny. Pro rozhodování, důsledné sledování míst.

Program taught in:
španělština

See 12 more programs offered by Instituto Europeo de Posgrado »

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
14 měsíců
Kombinované
Price
1,522,058 COP
Cena s 35% stipendium: € 5350
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date