Přečtěte si oficiální popis

Magistr Online - Finanční řízení

Magistr ve finančním řízení umožňuje studentům jako specialista v této oblasti podnikání, což schopnosti a dovednosti potřebné k překonání problémů, které vznikají, když finanční zaujímají pozice manažerské odpovědnosti.

Jaké jsou cíle programu?

Cílem Master v oblasti finančního řízení, je pro přípravu odborníků a kvalifikovaných manažerů schopen spravovat a efektivně reagovat na problémy těchto oblastí a finančních společností prostřednictvím akvizice vysoce praktických znalostí a dovedností potřebných pro zvládnutí tyto výzvy.

Proč si vybrat nás?

Metodika učení je založeno na "případ metodou", video, virtuální třídy zasedání a interaktivních cvičení. Student má týdenní plán práce a osobní následovat učitele. Fakulta se skládá z odborníků v oboru.

Přijímací řízení

Přijímací řízení pro Magistr v oblasti finančního řízení, má za cíl zajistit, aby vzdělávací potřeby našich studentů, odpovídá zvoleného programu.

Hovory akademický rok

 • Únor
 • Červen
 • Říjen

PPROI každý volat následující proces přijetí se provádí na základě výběru studentů pro omezené nabízených míst:

 1. IEP obchodní poradci informovat zájemce o všech otázkách týkajících se procesu a přijímacích požadavků (podmínky financování, stipendia, atd.) Programu a.
 2. <li>Uchaze&#269; mus&iacute; vyplnit "p&#345;ihl&aacute;&scaron;ku", kter&yacute; bude odesl&aacute;n, a zaslat jej na IEP spolu s n&aacute;sleduj&iacute;c&iacute;mi dokumenty:</li></ol><ul><li>&#381;ivotopis</li>
  
 3. Titulación Universitaria
 4. Po obdržení dokumentace, bude kandidát na telefonním rozhovoru svolává k dokončení procesu hodnocení.

  V&yacute;bor P&#345;ij&iacute;mac&iacute; zv&aacute;&#382;&iacute; z&aacute;znam a b&#283;hem p&#345;ibli&#382;n&#283; jeden t&yacute;den obdr&#382;&iacute;te potvrzen&iacute; o p&#345;ijet&iacute;, kdy dok&aacute;&#382;e, kter&yacute; d&aacute;v&aacute; m&iacute;sto ke studiu programu.
  Po obdr&#382;en&iacute; potvrzen&iacute; o p&#345;ijet&iacute;, budou studenti legalizaci jejich z&aacute;pisu.
  

  Studijních grantů / Stipendia

  Institut má grantový program až do výše 35% nákladů na školné. Pro každé volání omezený počet stipendií na základě osobní, profesní a hospodářské situaci kandidátů jsou nabízeny. Pro rozhodování, důsledné sledování míst.

  Cena: € 8,231

Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 12 více kurzů z Instituto Europeo de Posgrado »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
14 měsíců
Kombinované
Price
1,522,058 COP
Cena s 35% stipendium: € 5350
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date