Věda a technologie se neustále rozvíjejí a mění způsob, jakým žijeme; Společnosti potřebují mít vysoce kvalifikované inženýry, aby čelili současným výzvám průmyslu a dosáhli uspokojivých výsledků pomocí účinných metodik. Tecnológico de Monterrey řeší tento problém prostřednictvím tohoto nového programu Master of Engineering Management (MEM) na School of Engineering and Sciences , který se snaží rozvíjet vedoucí a projektové manažery, specialisty v oblasti jejich znalostí.

adresované

Absolventi profesní vědy nebo inženýrské kariéry, kteří mají velký zájem o rozvoj inženýrských dovedností v řízení projektů a klíčových obchodních procesech, v řízení technologií nebo v podnikatelské iniciativě. Budoucí technologičtí vedoucí pracovníci v oblasti průmyslového řízení, řízení špičkových technologií, identifikace nebo řízení podniku se špičkovou technologií a nově vytvořenými společnostmi. Profesionálové ve strojírenské oblasti, kteří potřebují identifikovat kritické problémy, vytvářet řešení, vyhodnocovat alternativy, přijímat rozhodnutí a realizovat akce vedoucí multidisciplinární týmy.

Cíl programu

  • Absolventi profesní vědy nebo inženýrské kariéry, kteří mají velký zájem o rozvoj inženýrských dovedností v řízení projektů a klíčových obchodních procesech, v řízení technologií nebo v podnikatelské iniciativě.
  • Budoucí technologičtí vedoucí pracovníci v oblasti průmyslového řízení, řízení špičkových technologií, identifikace nebo řízení podniku se špičkovou technologií a nově vytvořenými společnostmi.
  • Profesionálové ve strojírenské oblasti, kteří potřebují identifikovat kritické problémy, vytvářet řešení, vyhodnocovat alternativy, přijímat rozhodnutí a realizovat akce vedoucí multidisciplinární týmy. Vyvíjet přední inženýry a administrátory složitých inženýrských procesů, prohloubit rozvoj dovedností v oblasti řízení projektového inženýrství, posílit znalosti souvisejících témat, jako je řízení technologií, řízení inovací, řízení provozu a finanční inženýrství. , pomocí pokročilých kvantitativních a kvalitativních inženýrských nástrojů.

osnovy

Program Master in Engineering Management se skládá ze základních kurzů, kurzů podle oblasti soustředění a projektových materiálů.

Egrasado profil

Na konci programu absolvent bude schopen:

  • Demonstruovat a využít vysokou úroveň teoretických a metodických znalostí inženýrského managementu pro řešení inženýrských projektů.
  • Analyzovat, řídit a řídit procesy zlepšování, které lze aplikovat v oblastech, jako jsou: informační technologie, optimalizace procesů, statistické inženýrství, dodavatelský řetězec, logistika, mimo jiné.
  • Komunikace výsledků své profesionální práce jasným, efektivním a efektivním způsobem.
  • Pracujte v profesionální komunitě vaší specializované oblasti s vedením, efektivně, spolupracovně a eticky.

Požadavky na přijetí

Získejte odborné vzdělání v oblasti strojírenství nebo vědy. Dosáhli průměrného průměru rovného 85/100 nebo jeho ekvivalentu ve svých odborných studiích. Představte si vstupní test na postgraduální studia (PAEP) Tecnológico de Monterrey a získejte skóre rovnou nebo vyšší než 550 bodů. Proveďte akademický rozhovor s programovým ředitelem. Předložte žádost o přijetí spolu s požadovanými dokumenty.

Inženýrský management a vedení

Inženýrům, kteří směřují, identifikují a účinně provádějí projekty s přihlédnutím k právním, etickým, vodcovským, inovačním a udržitelným rozvojovým zásadám, roste zájem o průmysl. To je ještě více zřejmé u velkých a / nebo nadnárodních společností, které kromě toho vyžadují, aby inženýři byli vyškoleni k tomu, aby byli vedoucími projektů, se souborem hlubokých technických znalostí a měkkých dovedností. Program Master in Engineering Management je vytvořen pro pokrytí těchto potřeb.

Výhody studie tohoto programu

Specializované kurikulum zaměřené na potřeby organizací řešit hlavní výzvy v oblasti inženýrství. Program spojený s průmyslem prostřednictvím projektů a prací s národními a mezinárodními společnostmi. Výukový tým s doktorským studiem a zkušenostmi v oboru. Infrastruktura a zdroje na podporu řízení a rozvoje projektů. Diverzifikovaný program zaměřený na potřeby odborníků. Tecnológico de Monterrey má akreditace jako: SACS *, CIEES, SEP a CONACYT.

Program se vyučuje na:
  • Spanish (Mexican)
  • španělština

Zobraz 7 více kurzů z Tecnológico de Monterrey - ITESM »

Poslední aktualizace Říjen 3, 2018
Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Price
38,100 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date