Magisterský titul v soukromé bezpečnosti

Všeobecné informace

Popis programu

Díky tomuto oficiálnímu školení v oblasti soukromé bezpečnosti z University of Pegaso budete moci najít globální vizi bezpečnosti ve všech jejích aspektech školení, rozvíjet profesionální kapacity pro vytváření nouzových plánů jak na vnitrostátní, tak na mezinárodní úrovni, nouzové akční plány, analýzu rizika, bezpečnost ve věznicích a dohled v muzeích, abychom jmenovali několik důležitých akcí.

Trvá 9 měsíců a je 100% online, což vám umožňuje spravovat plány podle aktuálního tempa života.

Jaký typ obsahu uvidíte při studiu tohoto oficiálního školení o soukromé bezpečnosti?

Mezi nejdůležitější obsah, který můžete pomocí tohoto školení studovat, patří:

 • Komplexní správa zabezpečení
 • Delikventní fenomenologie
 • Založení soukromého vyšetřování
 • Metodologie výzkumu v sociálních vědách

Cíle školení oficiálního magisterského titulu v oblasti soukromé bezpečnosti

Hlavním cílem oficiálního magisterského stupně soukromé bezpečnosti je vyškolit studenty v teoretických, praktických a metodologických aspektech a poskytnout vám všechny potřebné nástroje, které vám umožní pracovat na pracovišti jako komplexní a efektivní profesionál.

Kromě toho je naší hlavní filosofií to, že dosáhnete excelence v oblasti školení v různých oblastech bezpečnosti na celosvětové úrovni a připravuje vás na všechny výzvy, které současné profese v této oblasti znamenají.

Datum zahájení výuky

Vzhledem k tomu, že výzvy k účasti na našich oficiálních titulech musí splňovat minimální počet studentů, aby mohl být akademický program uskutečněn, si INISEG vyhrazuje právo změnit, pozastavit nebo eliminovat datum určité výzvy informující každého studenta e-mailem nebo telefonicky aktualizovat toto datum.

Záměrem INISEG není vůbec způsobovat problémy nebo nepříjemnosti s možnými změnami, které se mohou vyskytnout v těchto procesech pevných hovorů, a před jakýmkoli problémem, který se objeví, je a bude naším úkolem, abychom jej dokázali co nejlépe vyřešit a hledat ten nejlepší. řešení pro naše studenty.

Osnova oficiálního magisterského titulu v oblasti soukromé bezpečnosti

 • Základy soukromé bezpečnosti
 • Správa zabezpečení
 • Správa událostí. Bezpečnostní plány
 • Bezpečnostní oddělení. Ochrana pracovních rizik
 • Zločin a kybernetická bezpečnost
 • Civilní ochrana a mimořádné události
 • Kritické infrastruktury
 • Lidské zdroje, materiální zdroje a pronájem
 • Metodologie výzkumu v sociálních vědách
 • Diplomová práce

Oficiální magisterský titul v soukromé bezpečnosti

double degree

Studenti, kteří mají přístup k oficiálnímu magisterskému titulu v oboru soukromé bezpečnosti s akademickým titulem, bakalářským titulem nebo ekvivalentem, získají:

Oficiální název italské univerzity Pegaso (Master di II Livello)

„Univerzitní mistr v soukromé bezpečnosti“

Vlastní název INISEG

„Magistr v soukromé bezpečnosti“

Studenti, kteří mají přístup k Master in Private Security bez akademického titulu, bakaláře nebo ekvivalentu, získají:

Vlastní název INISEG

„Magistr v soukromé bezpečnosti“

Požadavky na studium úředníka Master in Private Security

Pro přístup k tomuto Master of Private Security není nutné mít vysokoškolský titul (bakalářský, titul nebo diplom). K tomuto programu máte přístup ze 2 stejně platných možností:

 • S vysokoškolským titulem
  Tím, že máte předchozí vysokoškolské vzdělání, máte přímý přístup k dvojitému titulu, oficiálnímu názvu univerzity Pegaso (který vám umožňuje přístup k doktorátu) a vlastnímu titulu INISEG.
 • Bez vysokoškolského vzdělání
  Pokud nemáte vysokoškolské vzdělání, můžete také získat přístup k tomuto Master v soukromé bezpečnosti získáním titulu INISEG, který z profesionálního hlediska student získá stejný obsah, učitele a praktiky jako oficiální titul, rozdíl je v tom, že nemáte přístup k doktorátu, ale pokud to umožňuje specializaci v tomto odvětví a zlepšení umístění do zaměstnání a nových požadavků.

Magistr v soukromé bezpečnosti je zaměřen především na ředitele bezpečnosti, bezpečnostní síly a orgány, bezpečnostní experty, soukromé bezpečnostní profesionály a všechny zájemce o tuto oblast.

Profesní příležitosti oficiálního magisterského titulu v oblasti soukromé bezpečnosti

Oblast práce tohoto Mistra v soukromé bezpečnosti zahrnuje jak veřejné, tak soukromé společnosti.

Odborník bude schopen pracovat v soukromé bezpečnostní oblasti a všechny své znalosti uplatnit v různých oblastech kariéry.

Asistent, šéf, ředitel nebo vedoucí bezpečnostního oddělení jsou možnosti, které vám toto online školení bezpečnostních důstojníků poskytne.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

INISEG es un Instituto Internacional de Estudios que nació como una necesidad de entregar a sus futuros alumnos toda la formación, información de estudios, actividades y oportunidades profesionales qu ... Čtěte více

INISEG es un Instituto Internacional de Estudios que nació como una necesidad de entregar a sus futuros alumnos toda la formación, información de estudios, actividades y oportunidades profesionales que se desarrollan en el área de la Seguridad Global. Méně
Madrid , Zamora + 1 Více Méně