Ma vzdělávací vedení a řízení (distanční vzdělávání)

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Ma vzdělávací vedení a řízení (distanční vzdělávání)

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

MA vzdělávací vedení a řízení (distanční vzdělávání)

Program MA vzdělávací vedení a řízení (distanční vzdělávání) vychází z výzkumu z Velké Británie a na mezinárodní úrovni, hodně z toho provedla ti, kteří učí o programu. Jejím cílem je:

 • zlepšit pochopení vedení praktik v národních a mezinárodních sociálních, kulturních, politických a politických souvislostech
 • posilovat znalosti o vedení a řízení změn
 • využít stávající a vznikající mezinárodní výzkumné informováni znalosti vzdělávacího vedení
 • zapojit se do kritické diskusi o rozsahu praktik ve vedení a řízení dalších dospělých v organizacích
 • umožnit hlubší kritické chápání organizace, a prostředí, ve kterém členové samozřejmě ovládat
 • podporovat rozvoj sebe sama, svých kolegů a vaši organizaci

Unikátní důraz je kladen důraz na podporu praxe založená šetření, jehož prostřednictvím teorie lze aplikovat do praxe na pracovišti.

Budete spolupracovat s nejnovější výzkumné vzdělání vztahující se k vedení a řízení a také naučit, jak provádět výzkum s cílem řídit rozvoj a změna svůj vlastní profesionální kontext.

Škola vzdělání má vynikající mezinárodní pověst pro kvalitu jeho výuku a výzkum v pedagogické vedení a řízení. Její zaměstnanci jsou předním světovým v této oblasti a jsou zapojeni do výuky a výzkumu.

informace o předmětu

Učil prvek samozřejmě může být dokončena na částečný úvazek v průběhu přibližně dvou let, s dalšími osmi měsíců pro stádium disertační práce. Užívá se prostřednictvím on-line vzdělávání prostřednictvím univerzitní virtuálním výukovém prostředí. To by za normálních okolností zahrnuje studium dvou modulů za rok, za dva roky a bude zakončen disertační práce.

MA se skládá ze čtyř 30-úvěr moduly a 60-kreditní disertační práce. Tam jsou také výstupní body Postgraduální certifikát a atestace.

Každý z modulů má ekvivalent 30 hodin on-line zásnubní. Kromě toho bude existovat 270 hodin soukromé studium, přípravu zadání a konzultace podpory. Tyto úkoly modulu byly navrženy pro zvýšení dovedností a kritičnost (postupně).

Naše on-line materiály poskytují interaktivní vzdělávací zkušenost, a umožňují, aby se rozhodování o tom, které aspekty modulu pracovat na tom, kdy, v jakém tempu. Ty budou vyzváni, aby interakci s ostatními účastníky kurzu, a modul jednotky budou zahrnovat skupinové aktivity, jako je použití blogy, wiki a diskusní kluby.

Aby bylo zajištěno, máte odpovídající požadavky na počítač, které vám umožní studovat on-line, naleznete v našich technické podmínky pro počítače prováděcí pokyny Upozorňujeme, že pokud jste se sídlem v Číně, můžete narazit na omezení softwaru použité v některé z našich on-line modulů. Prosím, kontaktujte nás k tomu dále jednat.

Moduly

Budete studovat tři z následujících čtyř modulů:

 • Efektivní vedení a změny ve vzdělávání (30 kreditů)
 • Problémy ve vzdělávacích vedení (30 kreditů)
 • Přední Učení (30 kreditů)
 • Individuální a organizační rozvoj (30 kreditů)

Potom tento povinný modul a práce:

 • Praxe-Based Poptávka (30 kreditů)
 • Disertační práce (60 kreditů)

Moduly nabízíme, jsou inspirovány výzkumnými zájmy našich zaměstnanců av důsledku toho se může změnit z důvodů, například výzkum vývoji nebo legislativních změn. Tento seznam je příkladem typických modulů, které nabízíme, není konečný seznam.

Kariéra

Kariérní cíle pro naše absolventy patří poradce, vzdělávání poradců, jazykové lektory, učitele základních a středních škol a odborných a průmyslových trenéry a instruktory. Řada našich absolventů jsou již v zaměstnání, zatímco podniku na částečný úvazek studie a studie pro profesní rozvoj v rámci své zvolené kariéře.

Průměrný nástupní plat a kariérní postup

V roce 2015, 91% doktorandů v pedagogickou školu, kteří byli k dispozici pro zaměstnání měli zajištěné zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia. Známé destinace na plný úvazek domácí vyšším stupněm postgraduates 2014/15.

Kariérní vyhlídky a zaměstnatelnost

Získání magisterský titul demonstruje vysokou úroveň znalostí v určitém oboru. Ať už jej používáte ke zvýšení své zaměstnatelnosti, jako příprava na další akademický výzkum nebo jako prostředek odborného vzdělávání, můžete těžit z poradenství v tom, jak můžete využít své nově nalezené schopnosti jejich plného potenciálu.

Naše Kariéra a zaměstnatelnosti služba vám pomůže to, pracovat s vámi prozkoumat své možnosti a zve k účasti na náborových události, kde se můžete setkat potenciální zaměstnavatele, stejně jako navrhování další možnosti rozvoje, jako jsou například příslušné stáže a dovedností workshopů.

The University of Nottingham je nejlepší univerzita ve Velké Británii pro postgraduální zaměstnání, podle The Times a Sunday Times Good University Guide 2017.

Vstupní požadavky

 • 2: 2 (nebo mezinárodní ekvivalent) nebo relevantní odborná kvalifikace
 • IELTS: 6.5 (ne méně než 6,0 v každém prvku); pokud se tyto stupně nejsou splněny, anglické přípravné kurzy jsou k dispozici
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
2 let
Kombinované
Price
Cena
- Mezinárodní poplatky: 10,215 GBP (HEU poplatky: 6930 GBP)
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Nottingham, England
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Spojené království - Nottingham, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu