Read the Official Description

MA ve vojenském psychologie

&nbsp

Škola Adler je připraven nabídnout tento program začátek na podzim 2013, čeká na schválení ze strany vysokého učení Komise North Central sdružení vysokých škol a škol.


Disciplína vojenské psychologie je dopad v mnoha různými způsoby:

• Poskytování specializovaný výcvik ve vojenské psychologie pro zdravotnické služby úředníků, lékařů, Corpsmen (v činné službě, rezervy a národní garda), stejně jako BSN sester a bakalářské úrovni behaviorální specialistu v armádě.

• Zlepšení odborné přípravy a vedení výsledků poddůstojníci a důstojníci, zejména pokud se týká personálního řízení.

• Poskytování ponoření do vojenské kultury, systémy, specializované vzdělání a klinickou léčbu ohledy na nedávné absolventy vysokých škol a LCPC, LCSW, či licencí psychologů, kteří chtějí sloužit vojenský personál, veterány a jejich rodiny.

• Vyhodnocení a zlepšení celkového duševního zdraví vojenského personálu, veterány a jejich rodiny, včetně posouzení rizik nástrojů pro boj stresu.

• Zkoumání preventivní a poradenské přístupy, které se zabývají sebevražedné myšlenky a / nebo zneužívání alkoholu a drog.

• hodnocení toho, jak armáda spolupracuje s větší sociální, organizační, kulturní a technologické systémy.

• Poskytování výzkumu a hodnocení: například výběr rekruty pro ozbrojené síly, určování vhodných pro službu.

• Provedení analýzy na základě humanitárních a mírových misí určit postupy, které mohou ušetřit vojenských a civilních životů.


Vzhledem k šíři své činnosti a dopadu, pole vojenské psychologie čerpá z příspěvků mnoha podpolí včetně klinické, experimentální, sociální, průmyslové / organizační a inženýrské psychologie, z nichž každý informuje našeho vzdělávacího programu.
Náš program je určen pro vojenské i nevojenské osoby a lékaři, kteří mají pochopení teoretických důkazů, vědecký výzkum a praktické aspekty oblasti vojenské psychologie.Studenti se učí, jak aplikovat základní psychologické principy vojenské psychologie mezilidských, manažerské a organizační dimenzí armády a podporu civilních prostředí. To umožňuje pro rozvoj vedení, inovace a kreativity, která je požadována podpora sociální spravedlnosti.


Absolventi tohoto programu jsou připraveni na různých pozicích v rámci chování a zdravotní systémů zdravotní péče (státní a nestátní) zvýšeného soukromých ordinací, advokacie a politických organizací a komunitních organizací spotřebitelů sloužících vojáků, veteránů, důchodců a jejich rodiny.

&nbsp


Online dodání


Tento 37-úvěrový program je nabízen úplně on-line a může být dokončena za méně než 24 měsíců, což je atraktivní volbou pro studenty, kteří mohou být v současné době zaměstnáni. Naše asynchronní model učení umožňuje pohodlí a flexibilitu.Všechny složky tohoto programu lze přistupovat pomocí internetového prohlížeče běžící na IBM PC (Windows nebo Linux) nebo Apple Macintosh (Apple OS). Studenti musí mít přístup k širokopásmové připojení k internetu a osobním počítačem vyrobených v posledních třech letech.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Adler School of Professional Psychology »

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date