Read the Official Description

MA v průmyslově-organizačních (I / O) psychologii

Průmyslová-organizační (I / O) Psychologie je studium jednotlivců na pracovišti. Jako jedna z nejrychleji rostoucích psychologických oborů se odborníci v této oblasti naučí uplatňovat metody psychologie na otázky, které jsou důležité pro podnikání a průmysl, včetně řízení talentů, koučování, rozvoj vedení, hodnocení programu, školení, organizační změny, budování týmu a rovnováha mezi pracovním a soukromým životem Mnoho odborníků v oblasti I / O psychologie také pracuje jako konzultanti současných organizací nebo vládních agentur, které se zabývají organizačními problémy, jako je řízení změn, rozmanitost pracovních míst a rozvoj a angažovanost zaměstnanců.


Master of Arts v průmyslové a organizační psychologie program je navržen tak, aby splňoval pokyny pro vzdělávání a školení poskytované společností průmyslové a organizační psychologie (SIOP) s jedinečným důrazem na společensky odpovědné praxi. Tento online program může být dokončen přibližně za dva roky a poskytuje studentům vzdělání a školení jak v teorii, tak v praxi. Prostřednictvím požadované obchodní praktiky mají studenti příležitost získat zkušenosti a praktické dovednosti, aby uspěli v tomto rozšiřujícím se oboru.


On-line doručení


Tento 42-kreditní program je nabízen zcela online a může být dokončen za přibližně dva roky, což je atraktivní volbou pro studenty, kteří mohou být v současné době zaměstnáni. Náš asynchronní model učení umožňuje pohodlí a flexibilitu. Všechny součásti tohoto programu lze přistupovat přes internetový prohlížeč běžící na počítači IBM (Windows nebo Linux) nebo Apple Macintosh (Apple OS). Klikněte zde a dozvíte se více o minimálních požadavcích na hardware a software.


Požadavky na přijetí


• Osvědčení o absolvování vysokoškolského vzdělání na vysoké škole nebo univerzitě, které je regionálně akreditováno národní uznávanou akreditační agenturou nebo ekvivalentní titul z mezinárodní školy

• GPA 3,0 nebo vyšší na stupnici 4,0 pro vysokoškolské a postgraduální studium

• Dokončení vysokoškolských nebo postgraduálních kurzů v úvodní psychologii a výzkumných metodách nebo statistikách se stupněm "C" nebo lepšími. Mohou být rovněž považovány za rovnocenné celoroční práce v jiných společenských vědách.

• Žadatelé, kteří splňují vstupní normy, budou pozváni na pohovor s fakultou.


Požadavky na titul


• Uspokojivé dokončení všech požadovaných kreditních hodin včetně všech požadovaných kurzů

• GPA 3,0 nebo vyšší a nejvýše dvě stupně nebo šest kreditních hodin "C" nebo "C +"

• Dokončení žádosti o absolvování a úplné zaplacení všech nevyřízených školných a poplatků

• Schválení fakulty a doporučení správní radě pro udělení magisterského titulu v průmyslové a organizační psychologii

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Adler School of Professional Psychology »

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date