Islámská univerzita Online MA islámská studia

MA v oboru islámských studií (MAIS)

Islámský Online University (IOU) zahájila jako první na světě školné bez magisterský titul v oboru islámských studií programu, který je nabízen kompletně on-line a v angličtině jako prostředek poučení. To je vynikající příležitostí pro BA studenti pokračovat dál a zlepšit jejich porozumění a znalosti o náboženství.

Tento absolvent program se skládá z 18 kurzů, tři semestry, vždy o šest předmětů, a diplomové práce ve čtvrtém semestru. Pravidelné Doba trvání programu je dva roky. Nicméně, mohou studenti dokončit během jednoho a půl roku minimum. Jeden může trvat maximálně šest let, aby tento program.

Obecně platí, že vyšší vzdělání umožní studentům rozšířit své znalosti a dovednosti, a být efektivnější a výmluvná v řeči a psaní. Pro ty, kteří chtějí vstoupit do pracovní oblasti, vysokoškolské vzdělání je velkým přínosem při získávání cenných a respektované pozice.

Chcete-li být konkrétní, bude vysokoškolské vzdělání v islámských studií poskytují možnost získat prospěšné znalosti, které umožní one-vůlí a milosrdenství Alláha-zdokonalit své náboženství, a získat potěšení Alláha tím, že hledá a šíření znalostí o jeho náboženství. Je to ve skutečnosti jedním ze způsobů, jak získat Sadaqa jariya (spojité odměny). Je zřejmé, že čím více ví, tím více může sdílet. A ještě jeden sdílí, tím více může získat která umožňuje dosáhnout vyšší úrovně ráje.

Znalý a neznalý není nikdy stejný v očích Alláha, jak říká (výklad významu): "Rci:" Jsou ti, kteří vědí rovnající se těm, kteří nevědí? ' "(Korán, Az-Zumar 39: 9) Navíc, muslimové jsou vyzýváni, aby usilovat o dokonalost v každé činnosti. Náš milovaný Prorok Muhammad (pokoj a požehnání s ním) řekl: "Bůh věru miluje, že vždy, když někdo z vás udělá něco, on nebo ona to dělá v nejlepším způsobem." (At-Tabarani) Z toho důvodu, aby se pokračovalo MA v islámských studií na IOU je jedinečná příležitost k provedení tohoto prorocký výrok. Jste srdečně vítáni v nádherné cestě "Změna národ prostřednictvím vzdělávání."

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Islamic Online University »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
2 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
- školné zdarma
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date