MA Smrt, náboženství a kultura zkoumá způsob, jakým smrt je jediný nevyhnutelnost života. Tento univerzální realita je chápána různě různými kulturami a náboženskými tradicemi, a ty porozumění se hrají v rituálech smrti, umírání a úmrtí.

Vstupní požadavky: Obvykle první nebo druhé třídy vyznamenání vzdělání nebo odborná praxe v oblasti studia

Pokud angličtina není vaším rodným jazykem: IELTS 6.5 (včetně 6,5 v akademickém psaní) nebo ekvivalentní

Data zahájení: Září a leden

Přihlašovací proces: UKPASS (pouze žadatelé na plný úvazek), nebo Přímé zadání přihláška (žadatelé na částečný úvazek pouze)

Obsah programu

Program láká pestrou škálu studentů z pohřebních režisérů, duchovenstva z různých tradic, učitelů a těch, kteří připravují pro výzkum stupně, stejně jako řada lidí, kteří se prostě fascinuje téma.

Studie poskytuje pohled historických i současných přístupů k smrti a umírání, likvidace a úmrtí rituály, umožňující setkání profesních skupin a studentů se specifickými zájmy v této oblasti speciality.

Učení a vyučování

Studenti se zavazují, strukturované diskuse a diskuse prostřednictvím elektronických fór a jsou poskytovány s průvodcem kurzu čtení a přístup na e-zdrojů držených v knihovně s cílem dokončit hodnocení. Návštěva místní krematoria, hřbitov, márnice a / nebo pohřebního ústavu je základní aspekt programu.

Program je vyučován týmem vysoce kvalifikovaných a nadšené zaměstnance, kteří patří mezinárodně uznávaných učenců.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
10,900 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date