Ma smrt náboženství a kultura

Všeobecné informace

Popis programu

MA Smrt, náboženství a kultura zkoumá způsob, jakým smrt je jediný nevyhnutelnost života. Tento univerzální realita je chápána různě různými kulturami a náboženskými tradicemi, a ty porozumění se hrají v rituálech smrti, umírání a úmrtí.

Vstupní požadavky: Obvykle první nebo druhé třídy vyznamenání vzdělání nebo odborná praxe v oblasti studia

Pokud angličtina není vaším rodným jazykem: IELTS 6.5 (včetně 6,5 v akademickém psaní) nebo ekvivalentní

Data zahájení: Září a leden

Přihlašovací proces: UKPASS (pouze žadatelé na plný úvazek), nebo Přímé zadání přihláška (žadatelé na částečný úvazek pouze)

Obsah programu

Program láká pestrou škálu studentů z pohřebních režisérů, duchovenstva z různých tradic, učitelů a těch, kteří připravují pro výzkum stupně, stejně jako řada lidí, kteří se prostě fascinuje téma.

Studie poskytuje pohled historických i současných přístupů k smrti a umírání, likvidace a úmrtí rituály, umožňující setkání profesních skupin a studentů se specifickými zájmy v této oblasti speciality.

Učení a vyučování

Studenti se zavazují, strukturované diskuse a diskuse prostřednictvím elektronických fór a jsou poskytovány s průvodcem kurzu čtení a přístup na e-zdrojů držených v knihovně s cílem dokončit hodnocení. Návštěva místní krematoria, hřbitov, márnice a / nebo pohřebního ústavu je základní aspekt programu.

Program je vyučován týmem vysoce kvalifikovaných a nadšené zaměstnance, kteří patří mezinárodně uznávaných učenců.

Poslední aktualizace Pro 2016

Informace o škole

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching.

The University of Winchester was established in 1840, and it combines this heritage with innovative learning and teaching. Méně