Ma otroctví a osvobození

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Ma otroctví a osvobození

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

MA otroctví a osvobození

MA otroctví a osvobození (distanční vzdělávání) bude poskytovat nejen s akademickou průpravu studie současného otroctví, ale také komplexní školení o tom, jak nejlépe dosáhnout osvobození a sociální začlenění těch v otroctví.

To vás seznámí s klíčovými pojmy a výzvy kolem důležitých pojmů otroctví, osvobození, anti-otroctví a lidských práv.

Ty budou mít prospěch z několika jedinečných prvků:

 • Důkladné, akademický pohled na důležitou a rostoucí oblasti práce v oblasti lidských práv - moderní otroctví
 • Specialista praktický výcvik plánovat a provádět-out proti otroctví a proti obchodování s lidmi činností zaměřených na osvobození, rehabilitace, reintegraci, prevence, ochrany a stíhání
 • Školení k tomu, aby nezávislý výzkum, které mají být provedeny v konkrétní oblasti lidských práv

Protože se jedná o vzdálenost-learningový kurz, bude většina obsahu naučit on-line, která vám umožní spojit se s programem a ostatními studenty z celého světa. Tam jsou také příležitostí ke studiu v Nottinghamu přes intenzivní face-to-face modulů.

Existuje více otroků naživu, než kdykoliv v historii. Po celém světě, téměř 46 milionů lidí, jsou nuceny pracovat proti jejich vůli na žádný plat.

Klíčová fakta

 • Učil předních světových akademických a praktického odborníků se tento mezinárodně uznávaný vzdálenost-learningový kurz je první svého druhu na světě
 • Jako samozřejmě vzdálenost-learning, většina obsahu je vyučován online, ale jsou zde i možnosti studia na Nottingham přes intenzivní face-to-face modulů
 • The School of politologie a mezinárodních vztahů byl zařazen ve Velké Británii vrchol 15 pro výzkum síly v posledním Research Excellence Framework

informace o předmětu

Tento kurz se skládá ze čtyř 20-ti úvěrových základních modulů, které jsou vyučovány on-line přes podzimní a jarní semestr, a dvěma 20-ti úvěrových moduly, které budou učit back-to-back pomocí dvou týdnech intenzivních face-to-face semináře v Nottinghamu v průběhu jarním semestru. Vezměte prosím na vědomí, že náklady na dopravu, víza, ubytování a stravu pro face-to-face prvku je kromě ceny kurzu.

Assessment pro každý vyučovaný modulu se bude konat na konci každého semestru a je kombinací kurzu a participace.

Vaše studium vyvrcholí ve výzkumu a psaní 60 úvěrů, 15000-slovo disertační práce. To představuje značný kus nezávislé výzkumné kresbou na primárním zdrojem materiálu, jakož i sekundární literatury. Ty budou přiděleny odpovídající nadřízeného disertační práce, kteří budou dohlížet na průběh.

Výuka je rozložena na dva semestry: podzim, který začíná v září a končí v lednu; a na jaře, které začíná v lednu a končí v červnu. Strávíte v letních měsících mezi červnem a zářím psaní disertační práce.

Moduly

on-line

 • Otroctví Od emancipace
 • Anti-Slavery politika a právní rámce
 • Metody výzkumu v oblasti lidských práv
 • Anti-Slavery Užitná Past
 • Disertační práce

Tváří v tvář

 • Metody osvobození a opětovné začlenění do
 • Program design v oblasti lidských práv

Kariéra

MA otroctví a osvobození vás připraví na kariéru v celé řadě oblastí týkajících se lidských práv, jako jsou národní vlády, mezinárodními organizacemi a nevládními organizacemi.

Absolvování z Nottinghamu znamená, že jste otevřel dveře na příležitost pro zajímavou a dobře placenou kariéru. Naši studenti jsou vysoce ceněné zaměstnavateli z důvodu silné akademické nadace a přenositelných dovedností, které získají v průběhu jejich studia kurzu.

Škola nabízí širokou škálu možností umístění - které jsou také k dispozici jako student na dálku-learning - s místními a národními zaměstnavatelů, které mohou být placené nebo dobrovolné, na částečný úvazek vedle svého studia nebo jako delší umístění během univerzitních prázdnin.

Studenti, kteří chtějí pokračovat ve studiu po úspěšném dokončení jednoho z našich magisterských programů mohou chtít zvážit naše MRES a MPhil / PhD míry. Výzkum stupeň dozor ve většině hlavních dílčích oblastech disciplíny politiky je nabízen rostoucím počtu akademických pracovníků pracujících ve škole.

Průměrný nástupní plat a kariérní postup

V roce 2015, 82% doktorandů ve škole politologie a mezinárodních vztahů, kteří byli k dispozici pro zaměstnání měli zajištěné zaměstnání nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia. Známé destinace na plný úvazek domácí vyšším stupněm postgraduates 2014/15.

Kariérní vyhlídky a zaměstnatelnost

Získání magisterský titul demonstruje vysokou úroveň znalostí v určitém oboru. Ať už jej používáte ke zvýšení své zaměstnatelnosti, jako příprava na další akademický výzkum nebo jako prostředek odborného vzdělávání, můžete těžit z poradenství v tom, jak můžete využít své nově nalezené schopnosti jejich plného potenciálu.

Naše Kariéra a zaměstnatelnosti služba vám pomůže to, pracovat s vámi prozkoumat své možnosti a zve k účasti na náborových události, kde se můžete setkat potenciální zaměstnavatele, stejně jako navrhování další možnosti rozvoje, jako jsou například příslušné stáže a dovedností workshopů.

The University of Nottingham je nejlepší univerzita ve Velké Británii pro postgraduální zaměstnání, podle The Times a Sunday Times Good University Guide 2017.

Vstupní požadavky

 • 2: 1 (nebo mezinárodní ekvivalent)
 • Mohou být považovány za zralé Žadatelé bez standardních požadavků na vstup, ale s podstatným a relevantními zkušenostmi
 • IELTS: 6.5 (ne méně než 6,0 v každém prvku); pokud tyto stupně nejsou splněny, angličtina přípravné kurzy jsou k dispozici
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
9 - 24 měsíců
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Nottingham, England
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Spojené království - Nottingham, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

MA/PGDip/PGCert Slavery and Liberation