Read the Official Description

MA v kriminologii


Kriminologie je vědecké studium povahy, rozsahu, příčiny a prevence trestné činnosti v obou jednotlivce a společnosti a instituce, které tvoří systém trestního soudnictví společností, včetně vymáhání práva, soudního systému, vězení, probace / podmínečném propuštění, uloţená ochranná výchova a služby obětí.

&nbsp

Kriminalisté použití metod sociální práce věda výzkum, kvalitativní i kvantitativní, aby pochopil, mnohostranný oblasti předcházení trestné studia. Odborníci v této oblasti zkoumat a poskytnout teoretické vysvětlení norem a úchylek chování, pochopení, že každá společnost má svůj vlastní soubor norem.
Master of Arts v kriminologii: On-line program je speciálně navržen tak, aby vlak lékařů k řešení aktuálních problémů, kterým čelí systém trestního soudnictví, prostřednictvím směs kurzu, který se zaměřuje na křižovatce kriminologie, psychologie a sociální spravedlnosti. Tento unikátní přístup připravuje studenty skutečně dělat rozdíl při zjišťování příčin a následků trestné činnosti, pochopení složitosti novodobými systémy trestního soudnictví a uplatnění teoretických dovedností a empirická data k řešení těchto problémů.


Program také připravuje studenty k pochopení větší sociální kontext, ve kterém se nacházejí jedinci. Toto hledisko bude hlavní faktor v rozvoji intervence a strategie prevence, které jsou praktické, efektivní, sociálně odpovědné a udržitelné.
Moderní trestní justice pole čelí výzvám potýkají s problémy, jako jsou duševní nemoci, terorismus, gangy, rasového nesourodost a pokroky v technologii. Jako výsledek, pracovní prostor pro ty, školeni v kriminalistice je širší než kdy předtím. Profesní dráhy pro jedince s pokročilého stupně v této oblasti mohou zahrnovat akademické obce, výzkumu, opravy, vymáhání práva, vyšetřování, hodnocení politik, prevence a mládeže programování. Zaměstnanost nastavení mohou být jak různorodý jako soudních systémů, nápravných zařízeních, donucovacích orgánů, finančních institucí, pojišťoven, maloobchodníků, advokátních kanceláří a neziskových agentur a vládních organizací, jako orgán Drug Enforcement Agency, Federální úřad pro vyšetřování a Department of Homeland Security.

&nbsp


Online dodání


Tento 36-úvěrový program je nabízen úplně on-line a může být dokončena za méně než 24 měsíců, což je atraktivní volbou pro studenty, kteří mohou být v současné době zaměstnáni. Naše asynchronní model učení umožňuje pohodlí a flexibilitu. Všechny složky tohoto programu lze přistupovat pomocí internetového prohlížeče běžící na IBM PC (Windows nebo Linux) nebo Apple Macintosh (Apple OS). Klikněte zde a dozvíte se více o našem minimální hardwarové a softwarové požadavky.

&nbsp


Požadavky na přijetí


Na škole Adler, jsme velmi hrdí na náš různorodý studentský sbor. Studenti představují širokou škálu profesionálních zájmů, etnických a kulturních zázemí, a akademické a pracovní anamnézy. Připouštíme, osoby se záznamem vynikající studijní výsledky a závazek k sociální odpovědnosti.


Aby mohla být pro přijetí musí žadatel splňovat následující kritéria:


• Držte bakalářského titulu z regionálně akreditované instituce USA, nebo srovnatelného stupně z mezinárodní instituce.

• stupeň průměr bodu na 3,0 nebo vyšší na stupnici 4,0 pro absolventa a ročníkové práce. Výjimky lze udělit žadatelům, kteří prokáží lepší studijní výsledky nebo schopnosti akademika jinými způsoby.

• Relevantní dobrovolník a profesionální zkušenosti jsou také vzaty v úvahu.

• Proveďte následující předpoklad kurzy se stupni "C", nebo lépe: všeobecné nebo úvodní psychologie a jeden kurz v kriminologii a trestní justice. Ekvivalentní kurzu v jiných společenských vědách mohou být rovněž považovány.Studenti mohou být přijati před dokončením tyto předpoklady, ale všichni studenti musí absolvovat tyto kurzy do konce prvního pololetí roku zápisu v Adler školy.

• Schválené uchazeči budou pozváni k pohovoru jako poslední krok v procesu aplikace.

&nbsp


Titul Požadavky


• Úspěšné dokončení všech požadovaných kreditních hodin, včetně všech povinných předmětů

• Kumulativní GPA 3.0 nebo vyšší a ne více než dva stupně nebo šest kreditních hodin "C" nebo "C"

• Dokončení žádosti o udělení a zaplacení všech nesplacených školném

• Fakulta schválení a doporučení správní rady pro svěření Master of Arts v kriminologii

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Adler School of Professional Psychology »

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date