$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Master of Science je pokročilý stupeň nabízející hluboké vzdělávání technicky založených oborů, včetně inženýrství, medicíny, obchodu a fyzikálních a zdravotních věd. Obecně zaměřené na zdokonalování výzkumu a dovedností kritického myšlení, mohou magisterské stupně vycházet z poznatků získaných během vysokoškolských kurzů a připravit studenty na úsp… Čtěte více

Master of Science je pokročilý stupeň nabízející hluboké vzdělávání technicky založených oborů, včetně inženýrství, medicíny, obchodu a fyzikálních a zdravotních věd. Obecně zaměřené na zdokonalování výzkumu a dovedností kritického myšlení, mohou magisterské stupně vycházet z poznatků získaných během vysokoškolských kurzů a připravit studenty na úspěch ve své profesní kariéře nebo doktorských programech.

Co je on-line MSc ve vysokoškolském vzdělávání? Typicky se jedná o stupeň zaměřený na studium politik, programů, postupů, administrativy a historie postsekundárních institucí s flexibilitou internetových kurzů. Studenti získají analytické a manažerské dovednosti potřebné pro řešení moderních institucí vyššího vzdělávání prostřednictvím soustředěného studia. Příležitosti ke specializaci mohou zahrnovat administraci, výzkum politiky, rozvoj studentů, vzdělávání dospělých a strategie.

Při získávání titulu MSc ve vysokoškolském vzdělávání se studenti obvykle připravují na úspěšnou kariéru v oblasti postsekundárního vzdělávání tím, že se učí implementovat, hodnotit a vylepšovat příslušné politiky a programy. Absolventi mohou také využít své chápání vztahů mezi institucemi, financováním, technologií a veřejnou politikou, aby řešily výzvy, jimž čelí vysoké školy a univerzity.

Náklady na získání online Master of Science ve vysokoškolském vzdělávání se mohou lišit podle programu a instituce. Je obecně nutné, aby studenti kontaktovali přijímací kancelář školy, kterou chtějí navštěvovat, aby získali co nejpřesnější informace.

Kariérní příležitosti pro absolventy programu mohou zahrnovat širokou škálu možností.Vzhledem k tomu, že jsou schopni navrhnout a aplikovat inovativní strategie pro složité problémy a hodnotit efektivitu politiky, mohou mít studenti vysokou poptávku po vedoucích pozicích v rámci vysokých a univerzitních úřadů, neziskových organizací nebo vládních agentur. Mohou být také k dispozici místa pro výuku, výzkum a učební plán.

Mnoho institucí může nabízet on-line studijní programy pro ty, kteří mají zájem o získání magisterského studia ve vysokoškolském vzdělávání s výhodou internetových kurzů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Post University
Waterbury, Spojené státy americké +1 Více

Učení je celoživotní proces. I pedagogové musí udržovat krok s novými trendy, demografickými údaji a metodami a strategiemi, jak sloužit studentům v celé řadě formátů. Připrav ... +

Učení je celoživotní proces. I pedagogové musí udržovat krok s novými trendy, demografickými údaji a metodami a strategiemi, jak sloužit studentům v celé řadě formátů. Připravte se splnit požadavky rychle se měnícího prostředí vysokoškolského vzdělávání s online magisterským titulem ve vedení vysokého školství z Post University . Ať už hledáte vstoupit nebo postoupit v oboru, náš program vám poskytne specializované znalosti, dovednosti a praktické zkušenosti, které potřebujete k vedení institucí jako učenec a praktik. -
MSc
Denní studium
24 měsíce
Angličtina
Online forma