Filter
MSc
Spojené státy americké Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Master of Science stupňů jsou studijními programy, které poskytují vzdělání hloubkovou studentům v jejich zvoleném oboru nebo zaměření. Příjem MSc může pomoci studentům zdokonalit své dovednosti v oblasti výzkumu, stejně jako jejich kritické myšlení, vedení a komunikační dovednosti.

Kurzy a programy ve sportovním vědy, sportovní činnosti nebo sportovní fyzioterapii připravit studenty trénovat, spravovat nebo pomáhat sportovní organizace. Studenti, kteří se zaměřují na rehabilitaci a trénink může také pracovat ve školách nebo rekreačních organizací.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Sport, Spojené státy americké, Dálkové

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
American University Online

Tento program připravuje profesionály střední kariéry a kariéry pro manažerskou kariéru ve sportu. Tento mistr je jedinečný mezi programy svého druhu v jeho zaměření na r ... [+]

Tento program připravuje profesionály střední kariéry a kariéry pro manažerskou kariéru ve sportu. Tento mistr je jedinečný mezi programy svého druhu v jeho zaměření na rozvíjení odborných znalostí v oblasti analýzy, nových technologií a vývojů sociálních médií, které transformují svět sportu ve výši 500 miliard dolarů.

Tento stupeň vás připraví na manažerské role v oboru sportu, což je podnik, který nadále zaznamenává stálý růst. Budete připraveni na vznikající příležitosti v oblasti řízení sportovních oblastí, které vyžadují porozumění analytikům a novým technologiím, včetně sociálních médií, interaktivního diváka, mobilních technologií, fantasy sportů, her pro elektronické sporty, analýz výkonnostních dat a virtuální reality. Mezi typické role patří ředitel operací, manažer sportovních informací, manažer vývoje obchodu, obchodní zástupce pro reklamu, sponzorský obchodní zástupce, manažer eSports a další příbuzné pozice v tomto odvětví.... [-]

Spojené státy americké Washington
Září 2019
Angličtina
Kombinované
20 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině