$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Master of Science stupňů jsou pokročilé akademické programy, které jsou nabízeny prostřednictvím vysokých škol a univerzit pro studenty, kteří již získali bakalářský titul. Vydělávat MSc může vést k větší profesionální i osobní příležitosti pro absolventy.MSc v oboru ve vědách o vesmíru naučí studenty základní pojmy satelitní komunikace, vesmírné prostře… Čtěte více

Master of Science stupňů jsou pokročilé akademické programy, které jsou nabízeny prostřednictvím vysokých škol a univerzit pro studenty, kteří již získali bakalářský titul. Vydělávat MSc může vést k větší profesionální i osobní příležitosti pro absolventy.

MSc v oboru ve vědách o vesmíru naučí studenty základní pojmy satelitní komunikace, vesmírné prostředí, kosmické lodě a kosmické řízení projektů. Jedná se o studium vesmíru a klimatické fyziky, aby mohli hrát v různých oblastech v rámci kosmického průmyslu.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Open University
Milton Keynes, Spojené království

Tato kvalifikace se zaměřuje na vesmírnou vědu a technologii, která ji podporuje. Je vhodný, ať už vás předmět zajímá, nebo chcete rozvíjet kariéru ve vesmírném sektoru. Tento ... +

Tato kvalifikace se zaměřuje na vesmírnou vědu a technologii, která ji podporuje. Je vhodný, ať už vás předmět zajímá, nebo chcete rozvíjet kariéru ve vesmírném sektoru. Tento MSc jsme vyvinuli po konzultaci s britskou kosmickou agenturou a samotným vesmírným průmyslem. Vybaví vás dovednostmi k provádění individuálních a týmových vědeckých výzkumů pomocí vesmírných přístrojů. Naučte se používat programovací jazyk pro podporu aplikací vesmírné vědy. Rozvíjet dovednosti, které jsou důležité pro další výzkum nebo zaměstnání ve vesmírném sektoru. Budete také provádět hloubkový výzkumný projekt v oblasti vesmírné vědy nebo vesmírné technologie. Klíčové vlastnosti kurzu Rozvíjí dovednosti ve vedení vědy související s vesmírným prostředím pomocí vzdálených experimentů. Zkoumá aktuální debaty ve vesmírných a planetárních vědách pomocí dat z vesmírných misí. Rozvíjí technické a odborné dovednosti dle individuálních potřeb a zájmů. Vyvrcholí hloubkovým individuálním výzkumným projektem v oblasti vesmírné vědy nebo vesmírných technologií. -
MSc
Denní studium
Kombinované studium
3 - 7 roky
Angličtina
Online forma