Filter
MSc
Spojené státy americké Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Master of Science je vzdělávací program, který vyžaduje, aby studenti absolvovat ročníkovou práci, hands-na školení a výzkum papír, aby získali míru. S MSc, studenti mají možnost specializovat se jejich titul ve zvolené oblasti nebo koncentraci.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Turismus a pohostinství, Spojené státy americké

Kansas State University Global Campus

Magisterský program správy pohostinství je navržen tak, aby poskytoval teoretickou a výzkumnou základnu pro přípravu absolventů na manažerské, vzdělávací nebo výzkumné fu ... [+]

Hospitality Administration Magisterský Titul

Magisterský program správy pohostinství je navržen tak, aby poskytoval teoretickou a výzkumnou základnu pro přípravu absolventů na manažerské, vzdělávací nebo výzkumné pozice v organizacích pro stravování a pohostinství.

Úřad statistik práce počítá s tím, že míra růstu pracovních míst pro manažery v oblasti pohostinství překročí celostátní průměr všech temp růstu zaměstnanosti v zaměstnání a managementu. Přestože zkušenosti jsou pro úspěch v tomto odvětví životně důležité, vedoucí představitelé odvětví pohostinství nadále podporují a povzbuzují své zaměstnance a vedoucí pracovníky, aby pokračovali v postgraduálním studiu.... [-]

Spojené státy americké USA Online
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Přečtěte si více v češtině
Purdue University Online

Purdue University je online Master of Science v oblasti pohostinství a managementu cestovního ruchu (HTM) je business-zaměřené míry pohostinství navržen tak, aby pomohl m ... [+]

Purdue University je online Master of Science v oblasti pohostinství a managementu cestovního ruchu (HTM) je business-zaměřené míry pohostinství navržen tak, aby pomohl manažerům s HTM zkušenosti z průmyslu na nových úrovních. Poskytuje výkonné vedení, vedení a analytické dovednosti, které potřebujete k posílení své kariéry v tomto oboru.

Zrychlete svou kariéru

Budete propojovat teorii, znalosti, analytické know-how a pokročilé dovednosti v oblasti vedení, které se konkrétně týkají HTM, okamžitě uplatňovat nové dovednosti a znalosti ve vaší současné funkci. Do konce programu budete mít správce HTM, který může:

Vést svou organizaci ... [-]
Spojené státy americké West Lafayette
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
24 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině