University of New Haven nabízí 30-kreditový magisterský studijní program v oblasti environmentálního inženýrství, který plynule propojuje teorii s praktickou aplikací, která umožňuje absolventům být nejen produktivní, ale i vedoucí ve svém zvoleném oboru.

Náš neustále se měnící svět

Díky náročným, profesionálně zaměřeným kurzům ve třídách studenti rychle rozvíjejí dovednosti potřebné k poskytování průkopnických řešení složitých problémů životního prostředí prostřednictvím interdisciplinárního studia otázek ochrany životního prostředí, kvality a čištění vody, čištění odpadních vod, nakládání s pevnými odpady, sanace lokalit a opatření k regulaci emisí.

Malé velikosti učebny vybavené nejmodernější technologií poskytují absolventům jedinečný osobní zážitek z učení, zatímco požadovaný projekt usnadňuje hloubkové zkoumání současných problémů životního prostředí, které jsou výzvou pro náš neustále se měnící svět.

Online program:

Plně online MS v environmentálním inženýrství je navrženo speciálně pro pracujícího profesionála a může vám pomoci dosáhnout vašeho cíle získat magisterský titul v environmentálním inženýrství. Program se zaměřuje na vytvoření plně podporovaného online výukového prostředí, ve kterém budete spolupracovat s fakultami a spolužáky z celé země a z celého světa. Všechny třídy jsou 100% online a lze je absolvovat v kterémkoli z našich šesti pohodlných sedmidenních podmínek.

Udělejte další krok, aniž byste vystoupili ven

Náš online program MS v environmentálním inženýrství je určen pro pracující profesionály a může vám pomoci získat magisterský titul v environmentálním inženýrství do 2 let. Program se zaměřuje na vytvoření plně podporovaného online výukového prostředí, ve kterém budete spolupracovat s fakultami a spolužáky z celé země a z celého světa. Všechny třídy jsou 100% online a lze je absolvovat pohodlně, sedm týdnů.

 1. Třídy mají délku pouze 6 až 7,5 týdnů
 2. Třídy jsou zcela online a podle vašeho rozvrhu
 3. Můžete dokončit všech 30 kreditů za pouhé 2 roky.
 4. Třídy integrují teorii s aplikacemi v reálném světě. Většina tříd zahrnuje projekt místo závěrečné zkoušky, takže můžete použít to, co jste se naučili.

Studenti se učí rozvíjet udržitelná řešení složitých problémů životního prostředí zkoumáním oblastí environmentálního inženýrství, jako jsou otázky ochrany životního prostředí, kvalita vody, čištění vody, čištění odpadních vod, systémy pro nakládání s pevnými odpady, sanace lokalit a opatření k regulaci emisí.

Národně uznávané centrum pro rozvoj kariéry

Všichni studenti University of New Haven mají přístup k mnoha zdrojům, které jsou k dispozici prostřednictvím Centrum pro rozvoj kariéry univerzity, které bylo jmenováno jednou z nejlepších v národě The Princeton Review.

Od kariérního hodnocení, vytváření sítí a stínování pracovních míst až po rozhovory na pracovištích a vyjednávání o platu poskytuje centrum pro rozvoj kariéry dovednosti a kontakty, které vám pomohou identifikovat smysluplnou kariéru a příležitost sledovat vaši vášeň.Factory Chimney Smoke veeterzy / Unsplash

Vybrané kurzy a programy

Fyzikálně-chemické zpracování vodních odpadů

Analýza fyzikálních a chemických procesů v přírodních a inženýrských systémech pro kontrolu znečištění vody. Zahrnuté jednotkové procesy zahrnují, ale nejsou omezeny na aeraci a přenos plynu, sedimentaci, filtraci, koagulaci / flokulaci, absorpci, chemickou stabilizaci, iontovou výměnu, dezinfekci. Zvažují se také metodologie návrhu a provozní aspekty léčby

Biologické zpracování vodních odpadů

Tento kurz poskytuje hloubkovou studii principů biologického zpracování vodních odpadů (komunálních, průmyslových a / nebo nebezpečných). Jsou zahrnuty pozastavené a připojené růstové procesy, které se běžně používají. Důraz je kladen na konstrukční a provozní aspekty aktivovaného kalu, stékajících filtrů a rotujících biokontaktů. Zahrnuty jsou také procesy ošetření na místě.

Osud kontaminantu a transport v životním prostředí

Tento kurz zahrnuje základní principy chování kontaminantů v životním prostředí. Hloubkově jsou studovány kontaminační fyzikálně-chemické vlastnosti, transport a transformační mechanismy ovlivňující distribuci kontaminantů mezi vzduchem, vodou a pevnými doménami. Mezi zahrnutá témata patří, ale nejsou na ně omezeny, rovnováhy rozhraní prostředí, poradenská a difúzní doprava; biochemická výměna v atmosférických, vodních a pozemských doménách. Uvažuje se také o environmentálním modelování.

Environmentální právo a legislativa

Přehled technik vymáhání státních a federálních zákonů a nařízení o kontrole znečištění; účinky na kritéria nakládání s odpady a návrh a hodnocení obecních nařízení; příprava posouzení vlivů na životní prostředí a prohlášení o dopadech.

Požadavky aplikace pro postgraduální studenty

Kontrolní seznam magisterských aplikací

 • Online aplikace
 • 50 $ nevratný poplatek
 • Oficiální univerzitní přepisy a doklad o ukončení bakalářského studia. Spolu s vašimi přepisy musí být rovněž poskytnuto vysvětlení univerzitního systému klasifikace.
 • Dva doporučující dopisy od vašich profesorů nebo zaměstnavatelů
 • Vyžaduje se prohlášení o účelu. Důrazně se doporučuje životopis.
 • Některé velké společnosti vyžadují skóre GRE a / nebo GMAT. GRE Školní kód: 3663; GMAT školní kód: P1X-DS-94.

Mezinárodní studenti

 • Online aplikace
 • 50 USD nevratný poplatek za aplikaci
 • Přepisy (v angličtině) ze všech zúčastněných vysokých škol nebo univerzit. Přepisy musí být předloženy v zapečetěných obálkách a zaslány přímo přijímací kanceláři. Pokud úřední dokumenty nejsou k dispozici, lze neoficiální dokumenty nahrát prostřednictvím online aplikačního systému pouze pro počáteční kontrolu. Všechny oficiální dokumenty však musí být doručeny před začátkem výuky pro přijímaný semestr.
 • Dva Doporučení Doporučení
 • Prohlášení o účelu
 • Životopis nebo životopis
 • TOEFL 75, nebo IELTS 6,0, nebo PTE 50, nebo dokončení Akademického anglického přípravného programu University of New Haven . Některé velké společnosti mohou vyžadovat vyšší skóre v angličtině.
 • Některé velké společnosti vyžadují skóre GRE a / nebo GMAT. GRE Školní kód: 3663; GMAT školní kód: P1X-DS-94.
 • Indičtí žadatelé musí předložit podrobné známky / semestrální známky / akademické přepisy. Samotné KONSOLIDOVANÉ ochranné známky nejsou přijatelné.
 • University of New Haven přijímá tříleté bakalářské tituly z Indie, pouze pokud mají hodnocení „A“, „A“ nebo „pět hvězdiček“ Národní radou pro hodnocení a akreditaci (NAAC). Studenti musí také absolvovat 1. nebo 2. divizi. Spolu s přepisy uchazeče musí být předložen doklad o univerzitě nebo škole NAAC. To se týká následujících tříletých bakalářských titulů: tříletý titul B.Com, tříletý titul B.Sc a tříletý titul BBA. Indičtí uchazeči s tříletým titulem mohou předložit další rok magisterského titulu nebo jednoroční postgraduální diplom uznávané univerzity, aby byli zváni k přijetí.
Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Poslední aktualizace Říjen 9, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Led 15, 2020
Duration
2 let
Denní studium
Price
28,200 USD
Celková výuka
Deadline
Lis 15, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 15, 2020
End Date
Led 2022
Termín odevzdání přihlášek
Lis 15, 2019

Led 15, 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Lis 15, 2019
End Date
Led 2022

Environmental Engineering, M.S.