MSc / PGDip / PGCert Změna klimatu a rozvoj (dálkový program)

SOAS University of London

Popis programu

Read the Official Description

MSc / PGDip / PGCert Změna klimatu a rozvoj (dálkový program)

SOAS University of London

Přehled

Zahájení programu: říjen / duben

Způsob účasti: Dálkové vzdělávání

Doba trvání: MSc / PGDip min. 2 roky; PGCert min. 1 rok


Tento MSc vám poskytne důkladné informace o tom, jak současné modely rozvoje přinášejí environmentální problémy, jako je změna klimatu, která pak ohrožuje cíle rozvoje.

Prostřednictvím interdisciplinární perspektivy, která zkoumá vědu o změně klimatu, přizpůsobení a zmírňování, získáte znalosti a analytické dovednosti potřebné pro kritickou angažovanost a změnu rozvojové politiky a praxe.

Na základě znalostí získaných v rámci předmětu a volitelných modulů budete studovat metody výzkumu a zpracovávat téma pro podrobnější vyšetřování ve formě disertační práce.

Struktura

Programové struktury MSc: čtyři moduly zahrnující jedno jádro (30 kreditů) a tři volitelné moduly (30 kreditů každý) ze seznamu A a seznamu B níže. Budete také muset dokončit disertační práci (60 kreditů). V typickém dvouletém MSc programovém cyklu, disertační práce je dokončena ve čtyřech osmi týdnech etapách. Tyto fáze probíhají mezi běžnými studijními sezeními, ale studie v termínu je také povolená.

PGDip: čtyři moduly, podle požadavků pro studenty MSc, ale nebudou muset absolvovat disertační práci (tedy získat celkem 120 kreditů).

PGCert: jeden základní modul a jeden modul ze seznamu A.

Core modul Změna klimatu a vývoj

Seznamte se s adaptací na změnu klimatu Energie a rozvoj s nízkým obsahem uhlíku

Seznam B Biodiverzita, ochrana a rozvoj Bezpečnost potravin a sociální ochrana Gender a sociální nerovnost Globální změna životního prostředí a udržitelnost Politická ekonomie veřejné politiky Porozumění chudobě Trvale udržitelná udržitelnost Vodohospodářství a hospodaření s půdou pro udržitelný rozvoj

Poplatky

  • MSc: 9.500 liber
  • PGDip: 7 600 liber
  • PGCert: 3 800 liber

Zaplaťte, jak se učíte

Naše programy distančního učení mohou být zaplaceny v plné výši v době zápisu nebo na platu, jak se naučíte základ. Platíte, jak se učíte, znamená to, že platíte pouze za modul, na který se přihlašujete.

Zaměstnanost

Tento program je navržen tak, aby pomáhal jak stávajícím odborníkům pracujícím v oblasti životního prostředí a rozvoje, tak i osobám pohybujícím se v těchto oblastech.

Pro stávající odborníky poskytuje program možnost modernizovat a aktualizovat své odborné znalosti a systematicky a hluboce odrážet jejich nahromaděné zkušenosti ve světle moderní teorie a literatury.

Absolventi MSc pro změnu klimatu a rozvoj budou připravováni na roli v:

  • vládních ministerstev a dalších organizací veřejného sektoru, které se zabývají analýzou a prováděním politik pro snižování rizika katastrof, klima a širší problémy životního prostředí, místní a národní strategie v oblasti změny klimatu, energetika a rozvoj,
  • mezinárodní a nevládní organizace působící v různých zemích a regionech v oblasti snižování rizika katastrof, klimatu a širších ekologických otázek, mezinárodních úmluv a jednání o změně klimatu, energetiky a rozvoje, jakož i snížení chudoby
  • konzultací a rozvojových projektů zapojených do výzkumu a navrhování politik v oblasti snižování rizika katastrof, klimatu a širších environmentálních otázek, mezinárodních úmluv a jednání o změně klimatu, energetiky a rozvoje, jakož i snížení chudoby.

2017 POŽADAVKY NA VSTUP

Dobrý první stupeň ve vhodné oblasti, přijatý univerzitou v Londýně, a vysoká úroveň anglického jazyka v četbě a psaní a ve studijních dovednostech.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 10, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Dub. 2019
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
9,500 GBP
MSc: 9.500 liber. PGDip: 7 600 liber. PGCert: 3 800 liber
Information
Deadline
Mar. 31, 2019
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Dub. 2019
Termín odevzdání přihlášek Mar. 31, 2019
Datum ukončení Dub. 1, 2020
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Říj. 1, 2019
Dates
Dub. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Mar. 31, 2019
Datum ukončení Dub. 1, 2020
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Říj. 1, 2019