MSc Globální korporace a politiky (Online)

SOAS University of London

Popis programu

Read the Official Description

MSc Globální korporace a politiky (Online)

SOAS University of London

MSc Globální korporace a politiky (Online)

Doba trvání: 2 roky

Požadavky na vstup: minimální stupeň vyšší třídy druhé třídy (nebo ekvivalent). Vítáme žádosti od akademicky silných osob z široké škály oblastí a zázemí. Musí se uvažovat o kandidátech s nižším vzděláním, ale s praxí relevantními pro získání titulu.

Zahájení programu: duben / říjen

Způsob účasti: Online učení

Program MSc pro globální korporace a politiku (GCP) je určen pro ty, kteří se angažují nebo se snaží o profesní kariéru ve veřejných, podnikových nebo neziskových odvětvích souvisejících s politickým a ekonomickým řízením a regulací nadnárodních korporací.

Tento program se konkrétně zabývá požadavky těch, kteří usilují o komplexní teoretické a praktické porozumění roli a dynamice velkých korporací v globální ekonomice a mezinárodních záležitostech. Cílem programu je připravit studenty na různé úlohy ve vládních úřadech, regulačních agenturách, mezinárodních organizacích (jako jsou organizace OECD nebo WTO) a nevládních organizacích a jako poradci, manažeři, výzkumní pracovníci nebo projektoví odborníci s nadnárodními korporacemi, odborovými organizacemi a advokáty organizací.

Program má multidisciplinární strukturu a využívá silné stránky výuky a výzkumu CISD a SOAS oddělení mezinárodní politiky, práva, ekonomie a oblastních studií (zejména Asie, Afriky a Středního východu), stejně jako široké spektrum jazyků.

Program je poskytován Centrem pro mezinárodní studia a diplomacii (CISD) ve spolupráci s diplomatickou akademií FCO, a to s využitím kombinace multidisciplinární výuky, špičkového výzkumu a veřejné diskuze o diplomacii a mezinárodní politice v globalizovaném světě.

Cíle programu

 • Vynikající znalost vývoje a aktivit nadnárodních podniků (MNE) a jejich regulace z ekonomických a právních hledisek
 • Vynikající znalost ekonomických, právních a veřejnopolitických přístupů k výzkumu organizace, dopadu a regulace v globální ekonomice
 • Schopnost kriticky analyzovat a navrhnout řešení problémů v oblasti regulace a veřejného pořádku, které souvisejí s aktivitami v oblasti MNE v globálním severu a na jihu
 • Rozvoj praktických dovedností včetně analýzy politiky, řízení projektů, advokacie, vyjednávání a strategické komunikace.

Vítáme žádosti od akademicky silných osob z široké škály oblastí a prostředí; není však nutné mít první titul v oboru, který je přímo spojen s globalizací a nadnárodními korporacemi. Každá žádost je hodnocena na základě jejích individuálních zásluh a vstupní požadavky mohou být změněny s ohledem na příslušné odborné zkušenosti a pokud žadatel může prokázat trvalý praktický zájem v mezinárodním oboru.

Struktura

Studenti vezmou čtyři moduly obsahující dva základní a dva volitelné moduly (30 kreditů každý) a dokončí disertační práci (60 kreditů).

Core moduly

 • Globální veřejná politika
 • Nadnárodní společnosti v globalizujícím se světě

Volitelné moduly

 • Mezinárodní ekonomika
 • Politika firem
 • Obchodní diplomacie
 • Diplomatické systémy
 • Globální energetická a klimatická politika
 • Globální občanství a advokace
 • Globální mezinárodní organizace: OSN ve světě
 • Mezinárodní bezpečnost
 • Umění vyjednávání
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace May 10, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Dub. 2019
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Kombinované
Price
Cena
12,000 GBP
Information
Deadline
Mar. 31, 2019
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Dub. 2019
Termín odevzdání přihlášek Mar. 31, 2019
Datum ukončení Dub. 1, 2021
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Říj. 1, 2020
Dates
Dub. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Mar. 31, 2019
Datum ukončení Dub. 1, 2021
Říj. 2019
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Říj. 1, 2020