MSc Covert Investigation a Specialist Intelligence

Všeobecné informace

Popis programu

Prozkoumat roli skrytého vyšetřování a odborných informací v boji proti závažnému organizovanému zločinu, terorismu a komunitním hrozbám

Inovativní program Covert Investigation and Specialist Intelligence program zkoumá klíčová témata zahrnující skryté a zpravodajské záležitosti včetně účinnosti, hodnoty, zákonnosti, rizik a etiky. Kurz zahrnuje širší škálu předmětů včetně sběru HUMINT, vyvolávání inteligence, modelů vyšetřovacích rozhovorů, skrytých technik, podpůrných právních předpisů, mechanismů dohledu, sdílení a analýzy zpravodajských informací na místní, národní a globální úrovni.

Kurz, který je poskytován široce publikovanými akademiky a zkušenými odborníky v oboru, zkoumá také etické a právní otázky vyvolané skrytou činností a shromažďováním zpravodajských informací a umisťuje je do současné akademické literatury.

Gratisography / Pexels

Klíčová informace

PGCert / PGDip / MSc Covert Investigation and Specialist Intelligence

Všichni lektoři kurzu pracují v Liverpoolském středisku pro pokročilé poliklinika (LCAPS) na Liverpoolské univerzitě Johna Moorese. Přinášejí s sebou řadu praktických a akademických zkušeností a pokrývají výzkumná témata, včetně obchodování s lidmi, za účelem zásobování obchodu s drogami; mezinárodní terorismus; závažný a organizovaný zločin; analýza zpravodajství a boj proti terorismu; a mnoho z nich má rozsáhlé zkušenosti s rolemi souvisejícími s vymáháním práva.

Postup

Studenti se mohou přihlásit na:

  • PGCert (60 kreditů)
  • PGDip (120 kreditů)
  • MSc (180 kreditů)

Studenti zapsaní na úroveň PGCert / PGDip se mohou v příštích letech znovu přihlásit, aby zvýšili úroveň svého akademického ocenění

Doba trvání

  • 11 měsíců (PGCert)
  • 22 měsíců (PGDip)
  • 27 měsíců (MSc)

Struktura

60 kreditů (PGCert), 120 kreditů (PGDip) nebo 180 kreditů (MSc) moduly dodávané online s přidruženými multimediálními zdroji, diskusními fóry, týmovou spoluprací a podporou výuky

Uděluje

Univerzita Johna Mooresa v Liverpoolu

Toto je program a kvalifikace LJMU, se zápisem a doručováním spravuje společnost Informa Connect. Kurz je vyučován, hodnocen, zajištěn kvality a oceněn University Liverpool John Moores University

Ideální pro

  • Ti, kteří se pokoušejí uzavřít nebo rozvíjet svou kariéru v oblasti bezpečnosti nebo zpravodajství ve veřejném i soukromém sektoru.
  • Profesionálové se již zabývají bezpečnostními a zpravodajskými oblastmi, kteří se snaží rozšířit své znalosti, kritické myšlení a kariérní vyhlídky tím, že podniknou další kvalifikace.
  • Jednotlivci, kteří chtějí pracovat ve zpravodajských, vyšetřovacích a bezpečnostních kariérách nebo získat podporu ve veřejných, soukromých nebo mezinárodních organizacích. Je ideální pro ty, jejichž kariérní plány zahrnují řešení závažných organizovaných zločinů, terorismu a mezinárodních bezpečnostních záležitostí a měli by prospěch z pevného akademického základu v této oblasti.
  • Studenti, kteří usilují o hlubší pochopení klíčových aspektů inteligence a skrytého vyšetřování a světa, ve kterém žijeme.

O univerzitě Liverpool John Moores University

Liverpoolský mechanický institut byl založen lidmi moci a vlivu, kteří rozpoznali transformační účinky vzdělávání a dopad, který by učení a aspirace mohla mít na jednotlivce, komunity a společnost. Byla to první taková instituce, která byla založena v Anglii.

Po tomto malém průkopnickém hnutí následovalo zřízení Liverpoolského institutu a školy umění a Liverpoolské námořní vysoké školy av roce 1900 Irene Mabel Marsh otevřela areál IM Marsh. Tyto organizace společně položily základy pro Liverpoolskou univerzitu Johna Moorese v Liverpoolu, instituce, která rostla a vzkvétala a nadále poskytuje příležitosti pro všechny.

Dnes, s živou komunitou 25 000 studentů z více než 100 zemí po celém světě, 2 500 zaměstnanců a 250 stupňů, je Liverpool John Moores University jednou z největších, nejdynamičtějších a nejpředvídatelnějších univerzit ve Velké Británii.

Program Security Studies je poskytován Centrem pro pokročilé politiky v Liverpoolu na Liverpoolské univerzitě Johna Moorese. Univerzita kombinuje odborně uznávané kvalifikace s inovativními a sociálně orientovanými kurzy. Centrum má vynikající pověst pro výzkum, přičemž akademičtí pracovníci pravidelně přispívají do průmyslových časopisů, poradních skupin, vládní politiky a také získávají pravidelnou veřejnou publicitu prostřednictvím tisku a rozhlasových médií.

O Liverpoolském centru pro pokročilé studie o policii

Centrum Liverpoolu pro pokročilá studia polikliniky (LCAPS), založené v roce 2015, má bohaté odborné, praktické a akademické zkušenosti. LCAPS využívá tuto zkušenost k provádění výzkumu a školení v oblasti policie, prevence kriminality a spojeneckých bezpečnostních profesí.

Centrum Liverpoolu pro pokročilá studia politiky sdružuje výzkumné pracovníky z celé univerzity.

Interdisciplinární vzdělávací portfolio LCAPS vybavuje studenty a odborníky dovednostmi, které potřebují k tomu, aby reagovali na složité požadavky současné policie.

Portfolio Vyučovaných titulů v Liverpoolském centru pro pokročilé studium polikliniky se rozšiřuje a LCAPS brzy nabídne jedno z nejkomplexnějších portfolií programů akademické policie.

Poplatky

MSc 7995 GBP
Postgraduální diplom 5995 GBP
Postgraduální certifikát 3495 GBP
Poplatek za aplikaci 400 liber
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group.

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group. Méně