Read the Official Description

Získejte dovednosti připravovat se na vedoucí úlohy ve vzdělávacích prostředích pro všechny děti. Získejte MS v raných dětských studiích se specializací na správu, řízení a vedení prostřednictvím programu Tempo Learning® společnosti Walden, našeho vzdělávacího programu založeného na kompetencích. Prostřednictvím tohoto online programu bez licencí můžete:

  • Prohloubí své chápání vývoje dítěte a učení.
  • Rozšiřte své znalosti efektivních programů a služeb.
  • Zvyšte svou schopnost propojit otázky rovnosti a začlenění s tím, jak se studenti učí a roste.
  • Prozkoumejte problémy reálného světa, abyste získali praktické dovednosti a zkušenosti v oblasti poptávky.

Program je v The College W. Riley vysoké školy pro vzdělávání a vedení v Walden, národní akreditace vzdělávací instituce (NCATE) -akreditovaná instituce. Akreditace NCATE je uznávanou úrovní excelence v oblasti profesionálního vzdělávání preK-12.

Zaregistrujte svůj titul o vašich podmínkách

Tento program, který jste obdrželi prostřednictvím programu Tempo Learning® od společnosti Walden, vám pomáhá s využitím kompetenčního MS v rámci programu studií v raném dětství. Spíše než dokončit nastavené kurzy v předem stanoveném pořadí, budeme stavět na vašich stávajících znalostech tím, že zvládnete řadu kompetencí a dokončíte hodnocení.

Walden nabízí jak státem schválené vzdělávací programy pro vzdělávání, tak i programy a kurzy, které nevedou k licencování nebo schvalování. Potenciální studenti musí před zápisem přezkoumat své požadavky na státní licence. Další informace naleznete na adrese www.WaldenU.edu/educlicensure.

Waldenští poradci při zápisu mohou poskytnout návod týkající se problémů s licencí; nicméně zůstává odpovědností jednotlivce rozumět a dodržovat všechny požadavky na státní licenci. Walden nereprezentuje ani nezaručuje, že dokončení kurzů Walden nebo programů umožní jednotlivci získat státní licenci nebo potvrzení.

Program taught in:
Angličtina

See 41 more programs offered by Walden University »

Last updated July 15, 2018
This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Říj. 2019
Duration
2 let
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date