MS v informatice - kybernetická bezpečnost

Všeobecné informace

Popis programu

Online magistr vědy v informatice

Jste připraveni posunout hranice počítačové vědy? Vytvářejte budoucí inovace pomocí online MS Lewis University v oblasti informatiky. Prostřednictvím praktického kurzu se naučíte pokročilé výpočetní techniky a zároveň budete zdokonalovat své analytické a kreativní schopnosti. Získejte vysoce ceněné technické znalosti a dovednosti v této rychle rostoucí oblasti a připravte se na formování zítřejších technologií dramatickými způsoby.

 • Koncentrace kybernetické bezpečnosti: Naučte se, jak identifikovat, monitorovat a vyšetřovat organizační kybernetické hrozby, stejně jako způsoby, jak doporučit kroky a vytvořit odpovědi pro jejich potírání. Staňte se odborníkem na systémy šifrování a autentizace a naučte se navrhovat software a sítě, které zmírňují kybernetické útoky. Získejte možnost specifikovat nástroje a architektury, které proaktivně a reaktivně zabezpečují informační systémy.
  • 100% online formát.
  • Kompletní za pouhých 2 roky.

Proč si vybrat Lewis University?

 • Učení založené na výsledcích, které vám umožní získat důkladné znalosti a zkušenosti v oblasti vývoje aplikací v podnikovém měřítku, databázových systémů, bezpečnostních řešení a inteligentních automatizovaných systémů.
 • Personalizované, flexibilní vzdělávání, které vyhovuje vašim profesním cílům, s možností zvolit cílovou oblast koncentrace.
 • Capstone práce nebo projekt, který vyústí v publikaci-hodný dokument nebo projekt počítačových systémů sponzorovaný externí organizací. Vaše práce spojí teorii a praxi a ukáže zaměstnavatelům vaše schopnosti jako inovátora a řešitele problémů.
 • Zkušení fakulta, která má obrovské zkušenosti v oboru a která sdílí svou vášeň pro počítačovou vědu a nejnovější učení v rychle se měnícím oboru.

Požadavky na způsobilost

 • Bakalářský titul z akreditované vysoké školy nebo univerzity.
  • Žadatelé bez bakalářského studia v oblasti informatiky nebo příbuzného oboru budou muset absolvovat další výuku.
 • Minimálně 3.0 GPA v měřítku 4.0.
 • Žadatelé s GPA pod 3,0 mohou být přijati na podmíněném základě.
 • Mezinárodní studenti mají skóre testu TOEFL větší než 550 (počítačová data 213; internet 79).
Poslední aktualizace Dub 2019

Informace o škole

Lewis University is a regionally accredited, not-for-profit university committed to student success. Lewis offers 5 in-demand, online Master's degrees (Organizational Leadership, Criminal Justice, Com ... Čtěte více

Lewis University is a regionally accredited, not-for-profit university committed to student success. Lewis offers 5 in-demand, online Master's degrees (Organizational Leadership, Criminal Justice, Computer Science, Data Science, and Public Safety Admin.) as well as 5 online Graduate Certificates (Higher Edu. Leadership, Org. Leadership, Prof. Coaching, Data Science and Bioinformatics). Take your career to the next level with advanced education to fit your lifestyle and achieve your goals. Méně