Read the Official Description

Ať už se právě začínáte, připravujete se na zkoušku CPA nebo se zajímáte o posílení své účetní kariéry, program Walden University MS v účetnictví vám pomůže posílit vaše dovednosti v oblasti analýzy a finančního rozhodování. Tyto náročné učební plány, které vám pomohou pokročit v této rychle se měnící profesi, zahrnují manažerské účetnictví, finanční řízení, aktuální témata a právní a etické účetní otázky.

Specializace

  • Účtování profesionála
  • Účetnictví s důrazem na CPA
  • Samozřejmě

Walden University MS v účetnictví je akreditována ACBSP a získali specializovanou účetní akreditaci organizace.

Většina států vyžaduje, aby jednotlivci dokončili 150 semestrů (225 čtvrtin) hodin v určitých předmětech, aby byli způsobilí k účasti na zkoušce Certified Public Accountant (CPA) a / nebo získat licenci CPA. Waldenovy účetní programy mohou pomoci absolventům pokročit v plnění těchto požadavků. BS v účetnictví nabízí 120 čtvrtletních (80 semestrálních) kreditních hodin, které zahrnují kurzy vyšší úrovně v oblastech finančního účetnictví, auditu, daní a účetnictví. MS v účetnictví nabízí 30 semestrů (45 čtvrtletí) kreditní hodiny, zatímco MBA účetnictví specializace nabízí devět semestru (13,5 čtvrtletí) úvěrových hodin. Mezi tyto programy patří absolventské kurzy v oblasti finančního účetnictví, manažerského účetnictví a právních a etických účetních postupů. To bude vyžadovat, aby studenti dokončili další kurzy, aby splňovaly státní požadavky.

V každém státě existují konkrétní zásady, které je třeba dodržovat, když se jednotlivec snaží stát se licencovaným účetním. Některé státy neumožní jednotlivcům, kteří dokončí účetní programy společnosti Walden, aby se zúčastnili zkoušek licencí CPA kvůli státním problémům, jako je profesionální akreditace nebo osobní výuka. Informace o vzdělávacích požadavcích na váš stát naleznete v Kontrolní radě státu nebo v příslušné agentuře.

Waldenští poradci v oblasti zápisu mohou poskytnout informace o licencování účetních; nicméně zůstává odpovědností jednotlivce zapsat do programu, aby si přečetl, porozuměl a splnil požadavky týkající se licencí ve stavu, ve kterém si přeje vykonávat praxi.

Walden University nemůže poskytnout žádné zastoupení, záruku, záruku nebo závazek, že úspěšné ukončení programu Walden nebo studijní praxe v rámci programu, udělí absolventa, který bude mít právo absolvovat zkoušku licencí nebo získat státní licenci.

Program taught in:
Angličtina

See 41 more programs offered by Walden University »

Last updated July 14, 2018
This course is Online forma
Start Date
Červenec 2019
Sept. 2019
Duration
2 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Červenec 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Červenec 2019

Location
Application deadline
End Date

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date