MPM mezinárodní spolupráce (na řádku)

La Salle Centro Universitario

Popis programu

Read the Official Description

MPM mezinárodní spolupráce (na řádku)

La Salle Centro Universitario

MPM Mezinárodní spolupráce (On Line)

&nbsp

Mezinárodní spolupráce je nyní realitou obrovský politický význam, hospodářské a kulturní, které pokrývají mnoho oblastí činnosti a zahrnuje různé oblasti poznání. Narození obchodu, který je stále více globální, mezi národy, vlády a dalších institucí v zemi. Tato spolupráce uvolněny obrovské zdroje prostřednictvím projektů a dosahuje oblastech tak rozmanitých, jako technologický, hospodářský rozvoj, sociální služby, kulturu, životní prostředí a posílení veřejných institucí.

&nbsp

Výsledky a dopady v oblasti mezinárodní spolupráce, závisí z velké části, je, že koordinuje a řídí příslušnými manažery, kteří obdrželi zvláštní školení.Mezinárodní spolupráce, narozen solidarity mezi národy, zahrnuje převod příjmů, zdroje a znalosti v jednotlivých zemích, v souvislosti se zvyšující se technické složitosti a nákladů projektů, které tvoří, takže stále více požaduje více profesionalizace odpovědnost. Projekty spolupráce, které reagovali na skutečné potřeby jsou ty, které byly navrženy a testovány v souladu s osvědčenou metodikou a vypracovány patřičným plánování a velmi profesionální řízení použitých zdrojů.

&nbsp

MSc v řízení projektů v oblasti mezinárodní spolupráce v režimu online, reaguje na vzdělávání potřebují projektových manažerů pro mezinárodní spolupráci a rozvojové pomoci a poskytuje znalosti, metodické a technické zdroje pro jeho práci . Vzdělávání je založeno na moderních informačních technologiích, jejichž správa také sloužit jako rozlišujícím ve většině efektivní řízení projektů.

&nbsp

&nbsp

Žádost o přijetí


Zájemci v magisterského studia po předložení svůj životopis, udržovat osobní pohovor s vedoucím hospitalizací pro.Pokud uchazeč má pochybnosti o jejich profesní rozvoj, doporučujeme hledají radu na přijímací výboru. Všechny žádosti jsou hodnoceny podle Přijímací úředník. Posouzení žádostí se provádí v pořadí jejich přijetí a zápisu, podle náměstích stanovena mezní.
Výbor Přijímací vyhodnotí znalosti, zkušenosti, postoje, dovednosti nebo zájem uchazečů o přijetí do Master. Následně vyrozuměni e-mailem, aby kandidáti přijetí do veliteli, s pokyny k formalizaci rezervační poplatek. Obdrží oznámení o přijetí, si zájemci mohou spustit proces registrace. Přijetí do magisterského programu je platná po dobu dvou akademických let.Zápis - Dodávka dokumentů


Zápis dokumentace musí být předložena do Akademického tajemníkovi.


Počet míst je omezen, a začít přijímací proces, žadatelé musí předložit následující dokumenty skenovat:


• Curriculum vitae
• Fotokopie DNI / NIE nebo cestovního pasu.
• Fotokopie stupně, v případě, že hlavní vyžaduje.

Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
12 měsíců
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Madrid, Community of Madrid
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Španělsko - Madrid, Community of Madrid
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu