Přečtěte si oficiální popis

MPM Mezinárodní spolupráce (On Line)

&nbsp

Mezinárodní spolupráce je nyní realitou obrovský politický význam, hospodářské a kulturní, které pokrývají mnoho oblastí činnosti a zahrnuje různé oblasti poznání. Narození obchodu, který je stále více globální, mezi národy, vlády a dalších institucí v zemi. Tato spolupráce uvolněny obrovské zdroje prostřednictvím projektů a dosahuje oblastech tak rozmanitých, jako technologický, hospodářský rozvoj, sociální služby, kulturu, životní prostředí a posílení veřejných institucí.

&nbsp

Výsledky a dopady v oblasti mezinárodní spolupráce, závisí z velké části, je, že koordinuje a řídí příslušnými manažery, kteří obdrželi zvláštní školení.Mezinárodní spolupráce, narozen solidarity mezi národy, zahrnuje převod příjmů, zdroje a znalosti v jednotlivých zemích, v souvislosti se zvyšující se technické složitosti a nákladů projektů, které tvoří, takže stále více požaduje více profesionalizace odpovědnost. Projekty spolupráce, které reagovali na skutečné potřeby jsou ty, které byly navrženy a testovány v souladu s osvědčenou metodikou a vypracovány patřičným plánování a velmi profesionální řízení použitých zdrojů.

&nbsp

MSc v řízení projektů v oblasti mezinárodní spolupráce v režimu online, reaguje na vzdělávání potřebují projektových manažerů pro mezinárodní spolupráci a rozvojové pomoci a poskytuje znalosti, metodické a technické zdroje pro jeho práci . Vzdělávání je založeno na moderních informačních technologiích, jejichž správa také sloužit jako rozlišujícím ve většině efektivní řízení projektů.

&nbsp

&nbsp

Žádost o přijetí


Zájemci v magisterského studia po předložení svůj životopis, udržovat osobní pohovor s vedoucím hospitalizací pro.Pokud uchazeč má pochybnosti o jejich profesní rozvoj, doporučujeme hledají radu na přijímací výboru. Všechny žádosti jsou hodnoceny podle Přijímací úředník. Posouzení žádostí se provádí v pořadí jejich přijetí a zápisu, podle náměstích stanovena mezní.
Výbor Přijímací vyhodnotí znalosti, zkušenosti, postoje, dovednosti nebo zájem uchazečů o přijetí do Master. Následně vyrozuměni e-mailem, aby kandidáti přijetí do veliteli, s pokyny k formalizaci rezervační poplatek. Obdrží oznámení o přijetí, si zájemci mohou spustit proces registrace. Přijetí do magisterského programu je platná po dobu dvou akademických let.Zápis - Dodávka dokumentů


Zápis dokumentace musí být předložena do Akademického tajemníkovi.


Počet míst je omezen, a začít přijímací proces, žadatelé musí předložit následující dokumenty skenovat:


• Curriculum vitae
• Fotokopie DNI / NIE nebo cestovního pasu.
• Fotokopie stupně, v případě, že hlavní vyžaduje.

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
12 měsíců
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date