MEd ve vedoucích pozicích v oblasti vzdělávání

Všeobecné informace

Popis programu

Vezměte si vedení s MEd ve vzdělávacím vedení z Concordia University

Neustále přicházíte s nápady na zlepšení vaší školy. Jste dychtiví udělat více pro povzbuzení studentů - a kolegů - uspět mimo učebnu. Jste připraveni stát se vůdcem. Co bude dál? Vydělávejte MEd ve vzdělávacím vedení od Concordie. S předním MEd nemůžete nic dělat. Máte ambice, odhodlání a soucit - jediné, co nyní potřebujete, je know-how pro efektivní provádění změn. S MEd in Educational Leadership můžete dělat toto a další.

Co budete studovat

 • Zásady podpory podpůrného vztahu mezi školou a komunitou.
 • Právní a etické otázky, kterým pedagogové denně čelí.
 • Efektivní výuka ve třídě a jak zvýšit výsledky studentů.
 • Základy organizační změny.

Doporučené kurzy

Školní a komunitní partnerství

Tento kurz zkoumá zásady plánování a správy programu pro budování vzájemně se podporujícího vztahu mezi školou a jejím prostředím. Důraz je kladen na rozvoj dovedností a strategií pro propojení školy s voliči v komunitě, jako jsou rodiče, občané a zájmové skupiny.

Případové studie z práva a etiky

Tento kurz je studiem právních a etických otázek souvisejících s praktickými záležitostmi, kterým pedagogové čelí ve své každodenní praxi. Základem tohoto kurzu jsou případové studie, které hovoří přímo s učiteli a zaměřují se na každodenní etická dilemata ve vzdělávání. Pro tento kurz je obzvláště důležitý důraz na dimenzi etiky, protože se týká výuky a vedení.

Strategie pro zlepšení studentských úspěchů

Tento kurz poskytuje přehled o tom, co představuje efektivní výuku ve třídě. Kurz také prozkoumá hlouběji kategorie strategií, které výzkum ukazuje, bude mít vysokou pravděpodobnost zvýšení úspěchu pro všechny studenty ve všech oblastech předmětu na všech úrovních. Bude studován výzkum a teorie, jakož i praktická aplikace strategií ve třídě.

Organizační změna

Organizační změna poskytuje úvodní přehled teoretických a sociologických základů organizačních změn. Kurz dále zkoumá zdroje, procesy a výsledky vzdělávacích změn a z toho vyplývající důsledky pro učitele a administrátory. Témata a aktivity jsou navrženy tak, aby přezkoumávaly otázky, které jsou důležité a důležité pro ty, kteří uvažují o kariéře ve správě vzdělávání nebo o roli hlavního učitele a zprostředkovatele změny.

Proč Concordia

Jako inovátorka v oblasti vzdělávání poskytuje Univerzita Concordia University-Portland College of Education učitelům více než století a nadále ovlivňuje vzdělávání od prenatálních po doktorské. Ve skutečnosti je naše vysoká škola vzdělání umístěna ve stěžejní škole našeho nového vzdělávacího modelu, známého jako 3toPhD®. Za tímto inovativním prototypem stojí i odvážné myšlenky, které formují náš probíhající vzdělávací výzkum a naše vysokoškolské a postgraduální programy. Rozšiřujeme naši komunitu profesionálních pedagogů, aby se v každém stadiu učení zlepšilo - připojte se k nám.

Dostupnost stipendia

Nabízíme stipendia až do výše 3 000 $ a právě teď se můžete kvalifikovat na bezplatné učebnice.

Požadavky na přijetí

 • Dokončená aplikace.
 • Uchazeči musí mít bakalářský nebo vyšší titul z regionálně akreditované instituce.
 • Úřední přepisy z regionálně akreditované vysoké školy / univerzity s vyslaným bakalářským nebo magisterským titulem. Pokud si přejete, aby Concordia University-Portland požádala o úřední přepisy, podepište prosím formulář pro uvolnění přepisů.
 • Pracovní historie Formulář nebo resumé ukazující pracovní zkušenosti.
 • Uchazeči musí mít kumulativní vysokoškolské GPA 2,8 nebo vyšší.
 • Prohlášení o záměru, 475-600 slov na délku. Obsah a srozumitelnost psaní budou posouzeny v přijímacím řízení. Odpovězte prosím jednotlivě na následující výzvy a každou odpověď očíslete:
  • Stručně se představte týmům pro přijímání absolventů vysokých škol a týmům College of Education diskutováním o vašem profesním zázemí a vašem zájmu o uskutečnění požadovaného studijního programu na Concordii (přibližně 75–100 slov).
  • Popište své profesionální cíle a jejich sladění s vybraným programem a celkovou misí společnosti Concordia. Ilustrujte, jak vás vaše silné stránky a zkušenosti připravily na úspěch v programu (přibližně 200–250 slov).
  • Diskutujte o okamžité výzvě v reálném světě v profesionálním oboru, s nímž se váš titul přizpůsobuje (např. PreK-12 vzdělávání, vyšší vzdělávání, firemní školení). Uveďte příklad. Jaké kroky by měli učitelé nebo profesionálové podniknout k řešení této výzvy? (přibližně 200–250 slov)
  • U kandidátů, kteří vydělali v rámci 2,80 GPA, prosím vysvětlete, co vedlo k nízké GPA a jak uspějete v dnešním akademicky náročném postgraduálním programu.
Poslední aktualizace Pro 2019

Informace o škole

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We o ... Čtěte více

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We offer education degree programs at every level – many of which can be earned online – from a Bachelor in Education to master and doctorate degree programs. Méně