ONLINESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

On-line MBA je studijní program na magisterské úrovni, která se vyvíjí studenty porozumění obchodní administrativa. Enrollees si mohou vybrat specializaci, a po dokončení, mohou být kvalifikovaní usilovat o pozice v oblasti obchodu.
Co je to on-line MBA v právu? Tento studijní program je obvykle zaměřen na studenty, kteří mají zájem o práva, ale možná nemají zájem o účast Law School. Přesněji řečeno, vychází vstříc těm, kteří chtějí rozvíjet dovednosti nezbytné pro obchodní právo. Některé z těchto tříd, které budou pravděpodobně zahrnuty v kurzu patří Úvod do obchodního práva, etiky v podnikání nastavení, Pochopení právo přečinu a korporátní komunikační techniky. Ty kromě volitelných, mohou tvořit pochopení informací z firemních právních otázek.
Tam může být mnoho výhod, které mohou uplatnit nárok zapsat do tohoto programu.Tím, že rozvíjí své znalosti ve dvou oborech, jste rozšiřuje své zkušenosti a dělat ze sebe potenciálně cennější kandidát na pracovní místa.
Online MBA v zákoně mohou mít různé náklady v závislosti na instituce a řada dalších faktorů. Máte-li zájem o další podrobnosti, přijímací kanceláři ve škole, kterou chcete zúčastnit, je obvykle nejlepší zdroj.
Tento program nabízí řadu slibných, kariérní možnosti vyšší úrovně pro studenty na dokončení studia. S podnikatelskou odbornost jste vytvořili, můžete sledovat téměř žádnou pozici ve firemním světě, včetně vedoucího výcviku, manažer lidských zdrojů a provozní ředitel. Jobs, který bude vycházet z právních znalostí zahrnovat právní poradce, korporační právní poradce a politický poradce.
Máte-li zájem vydělávat online MBA v právu, můžete být schopni zapsat do školy podle svého výběru.Začněte dnes a hledat svého programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

4 Výsledky v Právo Filter

Online MBA právní vedení - University of Cumbria (UK)

Robert Kennedy College
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Online forma

MBA se etablovala jako vysoce uznávaná a respektovaná postgraduální kvalifikace, která kandidátovi nabízí hluboké porozumění obchodním praktikám spolu s dovednostmi v provozní ...

Čtěte více

MBA - Hospodářská kriminalita a řízení podvodů

Utica College Online
MBA
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Online forma

30 kreditu on-line MBA v oblasti hospodářské kriminality a řízení podvodů je jedním z mála programů v zemi, které spojují řízení podvodů s obchodem a poskytují vám vysoce obch ...

Čtěte více

Výkonný Master v oblasti obchodního práva a public relations

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
12&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Angličtina
Online forma

Tato Výkonný Master (EMBA), na obchodní právo a public relations studijního programu je ideální pro studenty, kteří pracovali hned po střední škole po dobu nejméně 5 let ve ve ...

Čtěte více

Titul magistra v oblasti obchodního práva a public relations

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
MBA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
16&nbsp;-&nbsp;20 měsíce
Angličtina
Online forma

Na konci Mistra (MBA) na obchodní právo a public relations studijního programu absolventi bude kombinovat teorii s jejich vlastní pracovní experiance a zobrazení velmi dobrá z ...

Čtěte více