Online MBA a EMBA programy

On-line programy MBA a EMBA jsou určeny k dalšímu osobnímu rozvoji v oblasti podnikání a jsou nabízeny řadou předních univerzit a obchodní školy po celém světě. On-line obchodní programy jsou četné a jsou k dispozici téměř ve všech zemích. Nejpopulárnější on-line obchodní programy jsou International Business, marketing, podnikání, ekonomika, management, vedení a řízení projektů. Rozmanitost různých online obchodní programy může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější on-line obchodních programů jsou uvedeny níže.

Newly added Online MBAs

Robert Kennedy College

Online MBA Vzdělávací Vedení - Univerzita v Cumbrii (UK)

Září 20, 2018
MBA je hlavní manažerská kvalifikace pro manažery. Navržený pro váš úspěch, MBA vytváří výrazné manažery s komplexní znalostí o nejnovějších obchodních praktikách.

IIBMS Business School

Online MBA

Září 21, 2018
Pokud jste držitelem zaměstnání a stále chcete pokračovat ve vzdělávání MBA, pak se nemusíte obávat. Můžete se jednoduše zapsat do kurzů Online MBA a začít se učit manažerské dovednosti od dneška. V dnešní době téměř každý člověk, který dělá práci, preferuje volbu online / distančního vzdělávání.

IUBH Online

MBA v marketingu

Září 11, 2018
Budete hrát mezinárodní marketingové a reklamní kampaně a spolupracovat s partnery, kolegy a agenturami po celém světě. MBA v marketingu otevře dveře pro kariéru marketingového manažera pro globální společnost.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Jaké jsou on-line podnikání studií?