Online MBA a EMBA programy

On-line programy MBA a EMBA jsou určeny k dalšímu osobnímu rozvoji v oblasti podnikání a jsou nabízeny řadou předních univerzit a obchodní školy po celém světě. On-line obchodní programy jsou četné a jsou k dispozici téměř ve všech zemích. Nejpopulárnější on-line obchodní programy jsou International Business, marketing, podnikání, ekonomika, management, vedení a řízení projektů. Rozmanitost různých online obchodní programy může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější on-line obchodních programů jsou uvedeny níže.

Newly added Online MBAs

E-Learning University of Athens

Kurz V Překladu V Profesionálním Kontextu

Prosinec 14, 2017
Překlady do profesionálních kontextů "je šestitýdenní kurz, který zdůrazňuje potenciál překladu a přetváří cílové diskurzy v profesionálních kontextech.

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Osvědčení O Vědeckém Vzdělávání

Prosinec 14, 2017
V tomto programu online osvědčení se zapojíte do praxe vědy z první ruky. Naučíte se obdivovat zázrak a vzrušení vědeckého výzkumu a usnadnit vědecké učení ve své vlastní třídě.

National Motorsport Academy

BSc (Hons) in Motorsport Engineering

Prosinec 12, 2017
Program učí studenta, jak provádět fyzické testy motoru a zajišťuje výherní okraj, zlepšuje aerodynamická zařízení, ukazuje základní principy architektury hybridních a elektrických vozidel a techniky regenerace.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Jaké jsou on-line podnikání studií?