Online MBA a EMBA programy

On-line programy MBA a EMBA jsou určeny k dalšímu osobnímu rozvoji v oblasti podnikání a jsou nabízeny řadou předních univerzit a obchodní školy po celém světě. On-line obchodní programy jsou četné a jsou k dispozici téměř ve všech zemích. Nejpopulárnější on-line obchodní programy jsou International Business, marketing, podnikání, ekonomika, management, vedení a řízení projektů. Rozmanitost různých online obchodní programy může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější on-line obchodních programů jsou uvedeny níže.

Newly added Online MBAs

Study in London Online Programs

MBA - Univerzita V Northamptonu

Duben 18, 2017
Tento Master of Business Administration programu, včetně rozšířeného postgraduální diplom v oboru Business Management (vydaný EduQual) je navržena tak, aby vybavit základními moderními manažerských dovedností a znalostí, a připraví vás s podnikavý duch založena na pevných obchodních praktik. Cílem tohoto programu je poskytnout vám analytické a rozhodo… [+]vací schopnosti, aby se potýkají z rychlé změny vidět v dnešním rostoucím obchodním prostředí. [-]

Brentwood University

Pouze On-line MBA $ 4,500

Duben 20, 2017
Program na Brentwood University MBA je určen pro profesionály všech úrovní zkušeností, z nichž některé mohou být, kteří chtějí postupovat ve své kariéře a další proměnit v oboru podnikání z jiných oborů.

Kansas State University Global Campus

Profesionální Master Of Business Administration

Duben 18, 2017
Profesionální Master of Business Administration (PMBA) pro profesionály nabízí ty s pre-zavedené obchodní zkušenosti příležitost k výkonu vysoce kvalitní, interaktivní, on-line titul MBA se s schopnost dělat práce v kurzu svým vlastním tempem a integrovat příklady ze své vlastní odborná praxe v každé třídě.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Jaké jsou on-line podnikání studií?