Online MBA a EMBA programy

On-line programy MBA a EMBA jsou určeny k dalšímu osobnímu rozvoji v oblasti podnikání a jsou nabízeny řadou předních univerzit a obchodní školy po celém světě. On-line obchodní programy jsou četné a jsou k dispozici téměř ve všech zemích. Nejpopulárnější on-line obchodní programy jsou International Business, marketing, podnikání, ekonomika, management, vedení a řízení projektů. Rozmanitost různých online obchodní programy může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější on-line obchodních programů jsou uvedeny níže.

Newly added Online MBAs

Lynn University

Letecký Management MBA

Leden 20, 2018
Pokračování v online letectví MBA je neuvěřitelným způsobem, jak otevřít nové příležitosti v oblasti správy letišť a podnikání v řízení světových dýchacích cest. S touto specializací získáte základy znalostí, které se týkají problémů a výzev, které čelí světu letu.

University of Southern California

Online MBA

Leden 20, 2018
Jako mezinárodně uznávaná obchodní škola, USC Marshall je hrdá na to, že představuje Online Master of Business Administration: odvážný program, který využívá potenciál online formátu a vítá studenty do větší trojské rodiny, která je více než 390 tisíci členů silná.

Miami Hotel School of Innovation

Online Master Of Business Administration (MBA)

Leden 18, 2018
Náš online program MBA se zaměřuje na zaneprázdněné profesionály z celého světa, kteří chtějí rozšířit své manažerské kompetence a získat nové dovednosti.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Jaké jsou on-line podnikání studií?