Online MBA a EMBA programy

On-line programy MBA a EMBA jsou určeny k dalšímu osobnímu rozvoji v oblasti podnikání a jsou nabízeny řadou předních univerzit a obchodní školy po celém světě. On-line obchodní programy jsou četné a jsou k dispozici téměř ve všech zemích. Nejpopulárnější on-line obchodní programy jsou International Business, marketing, podnikání, ekonomika, management, vedení a řízení projektů. Rozmanitost různých online obchodní programy může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější on-line obchodních programů jsou uvedeny níže.

Newly added Online MBAs

Royal Roads University

Master Of Business Administration Ve Výkonném Managementu

Červenec 10, 2018
Chcete-li být úspěšní v dnešní globálně zaměřené komerční krajině, musíte pochopit vše o podnikání. Naše MBA ve výkonném managementu řeší potřeby reálného světa dnešního podnikatelského světa, rozvíjí pružné mysli se schopností analyzovat situaci, syntetizovat strategický plán a realizovat efektivní řešení.… [+] [-]

Geneva Business School Barcelona Campus

Online MBA - Mezinárodní Management

Červen 21, 2018
Tento online program je navržen tak, aby vás připravil na dnešní dynamické a globální obchodní prostředí.

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE

MBA Luxusní Management A Podnikání V Digitálním Věku

Červen 24, 2018
Odvětví v oblasti luxusních výrobků se již několik desetiletí stalo vedoucím představitelem inovací v oblasti řízení a marketingu.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Jaké jsou on-line podnikání studií?