MBA v informačních technologiích

Všeobecné informace

Popis programu

Tento program MBA je schválen Ministerstvem školství USA pro titul IV federální studentskou pomoc.

Programové kompetence a cíle učení

  • Styly a dovednosti vedení - Prokázat schopnost učit se širokému spektru vedoucích stylů a schopností vést různé typy následovníků v různých situacích.
  • Komunikace a řízení týmu - Prokázat schopnost efektivně komunikovat při rozhodování, marketingu, strategickém plánování a implementaci.
  • Organizační chování poznatků - prokázat schopnost analyzovat, naplánovat a zlepšit organizační proces, který zahrnuje organizační chování.
  • Analýza, kritické myšlení a výzkum - Prokázat schopnost provádět kritické myšlení a analýzu, vyšetřovací výzkum a řešení problémů. Statistické přístupy se používají k analýze specifických problémů.
  • Manažerské finance a účetnictví - Prokázat schopnost vysvětlovat finanční a účetní informace a spravovat rozpočty pro řádné dlouhodobé investiční rozhodování o růstu organizace.
  • Globální rozvoj a řízení podnikání - Prokázat schopnost se naučit efektivně vyvíjet a řídit složité podniky po celém světě.

Koncentrační kurzy informačních technologií

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

IGlobal University (IGU) is transforming the world by providing the most effective education to every human being for their intellectual, professional, spiritual development and growth, whether they a ... Čtěte více

IGlobal University (IGU) is transforming the world by providing the most effective education to every human being for their intellectual, professional, spiritual development and growth, whether they are young or old, rich or poor, privileged or underprivileged, local or remote. Méně