AACSB Accredited

Specializace Operations Management na University of Scranton online MBA vám poskytuje analytické dovednosti a dovednosti při řešení problémů, které budete potřebovat k úspěchu v této oblasti informací a technologií. Tento specializovaný program MBA zdůrazňuje základy teorie podnikání a význam etických a udržitelných praktik v souladu s jezuitskou tradicí univerzity.

Kurz je navržen tak, aby vás naučil:

  • Provádět obchodní rozhodnutí; to zahrnuje naučit se používat kvantitativní přístupy a používat počítačové programy a systémy při řešení obchodních rozhodovacích problémů.
  • Uplatnit účetní techniky a zásady obchodního práva v podnikatelském prostředí; Z právního hlediska získáte základní znalosti o obchodních a účetních operacích.
  • Provádět ekonomická a finanční obchodní rozhodnutí; budete seznámeni s mikroekonomikou a makroekonomikou a naučíte se základním dovednostem pro finanční rozhodování a provádění finančních analýz.
  • Aplikovat marketingové a manažerské techniky v podnikovém prostředí; Naučíte se základní marketingové dovednosti spolu se schopností posoudit zdroje na pracovišti a učinit manažerská rozhodnutí odpovídající potřebám podniku.
  • Řídit a vést ve všech aspektech podnikání, které zahrnuje řízení operací, řízení dodavatelského řetězce, řízení projektů, finanční řízení atd. Kursy specificky zdůrazňující každou z těchto oblastí a další nezbytné pro manažerské vedení, jako je organizační chování, jsou součástí dobře zaokrouhlených kurikula .

Požadavky na způsobilost

Studenti musí mít akreditovaný bakalářský titul s minimálně 2,75 GPA, stejně jako 3 nebo více let odborné praxe. U některých žadatelů může být požadována písemná odpověď na obchodní případovou studii. Budete informováni o vašich individuálních požadavcích po kontrole Vaší vyplněné žádosti.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 13 více kurzů z The University of Scranton Online »

Poslední aktualizace Duben 16, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2020
Duration
2 let
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date