MBA - Operační management

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Specializace Operations Management na University of Scranton online MBA vám poskytuje analytické dovednosti a dovednosti při řešení problémů, které budete potřebovat k úspěchu v této oblasti informací a technologií. Tento specializovaný program MBA zdůrazňuje základy teorie podnikání a význam etických a udržitelných praktik v souladu s jezuitskou tradicí univerzity.

Kurz je navržen tak, aby vás naučil:

  • Provádět obchodní rozhodnutí; to zahrnuje naučit se používat kvantitativní přístupy a používat počítačové programy a systémy při řešení obchodních rozhodovacích problémů.
  • Uplatnit účetní techniky a zásady obchodního práva v podnikatelském prostředí; Z právního hlediska získáte základní znalosti o obchodních a účetních operacích.
  • Provádět ekonomická a finanční obchodní rozhodnutí; budete seznámeni s mikroekonomikou a makroekonomikou a naučíte se základním dovednostem pro finanční rozhodování a provádění finančních analýz.
  • Aplikovat marketingové a manažerské techniky v podnikovém prostředí; Naučíte se základní marketingové dovednosti spolu se schopností posoudit zdroje na pracovišti a učinit manažerská rozhodnutí odpovídající potřebám podniku.
  • Řídit a vést ve všech aspektech podnikání, které zahrnuje řízení operací, řízení dodavatelského řetězce, řízení projektů, finanční řízení atd. Kursy specificky zdůrazňující každou z těchto oblastí a další nezbytné pro manažerské vedení, jako je organizační chování, jsou součástí dobře zaokrouhlených kurikula .

Požadavky na způsobilost

Studenti musí mít akreditovaný bakalářský titul s minimálně 2,75 GPA, stejně jako 3 nebo více let odborné praxe. U některých žadatelů může být požadována písemná odpověď na obchodní případovou studii. Budete informováni o vašich individuálních požadavcích po kontrole Vaší vyplněné žádosti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Scranton has grounded its education in Catholic and Jesuit principles based on intellectual growth and integrity, all of which shape the online master’s and certificate programs. You ... Čtěte více

The University of Scranton has grounded its education in Catholic and Jesuit principles based on intellectual growth and integrity, all of which shape the online master’s and certificate programs. You can choose one of five degree programs from a selective institution ranked among the top 10 master’s universities in the North by U.S. News & World Report. Méně

Akreditace

AACSB Accredited