Přečtěte si oficiální popis

mba

On-line MBA programy

Připravte se na dnešním dynamickém globálním podnikatelském prostředí s naší 41-kreditní program Master Business Administration (MBA) ze dne. Online nebo na akademické půdě, budete získat znalosti exekutivní úrovni klíčových podnikových funkcí a jak jej aplikovat v reálném světě.

Cíle a témata předmětu

Efektivní vedoucí mají silný manažerský uvažování a kvantitativní dovednosti analýzy, lze použít akademických pojmů v každodenních pracovních situacích a prokázat neotřesitelnou etiku. Pomůžeme vám rozvíjet tyto schopnosti a vlastnosti a vybavit vás vést organizacím všech velikostí.

On-line MBA programy

  • marketing
  • Online Vedení MBA
  • Řízení lidských zdrojů

Prostřednictvím případových studií, výzkumu a analýz současných obchodních témat, naučíte se přeložit teorie do praktické podnikových aplikací. Témata kurzu jsou:

  • Business výzkumné metody a kvantitativní analýza
  • Řízení lidských zdrojů
  • strategie řízení
  • Manažerská ekonomika
  • Právní a etické otázky v podnikání
  • marketingové strategie
Averett uni

Master of Business Administration Format

Tito mistři studijní programy jsou formátovány za intenzivního studia a zrychlil dokončení on-line nebo na akademické půdě. Budete mít jednu třídu v době, v sedm-týdenních blocích. Malé třídy umožňují plodné diskuse a osobní pozornost od svého instruktora.

Kdo Toto Online MBA program je určen pro

Dáváme přednost kvalifikované pracovníky, jejichž oficiální přepisy ukazují 3.0+ GPA v posledních 60 kreditů bakalářského studia studii a kteří mají nejméně tři roky práce na plný úvazek zkušenosti.

Kontaktujte nás ještě dnes nebo si vyžádat další informace o našem programu MBA. Přijímací požadavky, bezhotovostní platba pokyny a požadavky, postgraduální jsou uvedeny v našem katalogu naleznete na adrese www.averett.edu. Vykonat přijímací poradce vám pomůže s přijímacím procesu programu MBA.

Oficiální vysokoškolák přepisy hodnoceny World Education Services (http://www.wes.org/), Budou muset být zaslány na následující adresu: Averett Univerzitě, GPS Program, K rukám: Christy Davis, 512 Bridge Street, Danville, Virginie, 24541.

Averett uni
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Averett University Online »

This course is Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date