Read the Official Description

mba

On-line MBA programy

Připravte se na dnešním dynamickém globálním podnikatelském prostředí s naší 41-kreditní program Master Business Administration (MBA) ze dne. Online nebo na akademické půdě, budete získat znalosti exekutivní úrovni klíčových podnikových funkcí a jak jej aplikovat v reálném světě.

Cíle a témata předmětu

Efektivní vedoucí mají silný manažerský uvažování a kvantitativní dovednosti analýzy, lze použít akademických pojmů v každodenních pracovních situacích a prokázat neotřesitelnou etiku. Pomůžeme vám rozvíjet tyto schopnosti a vlastnosti a vybavit vás vést organizacím všech velikostí.

On-line MBA programy

  • marketing
  • Online Vedení MBA
  • Řízení lidských zdrojů

Prostřednictvím případových studií, výzkumu a analýz současných obchodních témat, naučíte se přeložit teorie do praktické podnikových aplikací. Témata kurzu jsou:

  • Business výzkumné metody a kvantitativní analýza
  • Řízení lidských zdrojů
  • strategie řízení
  • Manažerská ekonomika
  • Právní a etické otázky v podnikání
  • marketingové strategie
Averett uni

Master of Business Administration Format

Tito mistři studijní programy jsou formátovány za intenzivního studia a zrychlil dokončení on-line nebo na akademické půdě. Budete mít jednu třídu v době, v sedm-týdenních blocích. Malé třídy umožňují plodné diskuse a osobní pozornost od svého instruktora.

Kdo Toto Online MBA program je určen pro

Dáváme přednost kvalifikované pracovníky, jejichž oficiální přepisy ukazují 3.0+ GPA v posledních 60 kreditů bakalářského studia studii a kteří mají nejméně tři roky práce na plný úvazek zkušenosti.

Kontaktujte nás ještě dnes nebo si vyžádat další informace o našem programu MBA. Přijímací požadavky, bezhotovostní platba pokyny a požadavky, postgraduální jsou uvedeny v našem katalogu naleznete na adrese www.averett.edu. Vykonat přijímací poradce vám pomůže s přijímacím procesu programu MBA.

Oficiální vysokoškolák přepisy hodnoceny World Education Services (http://www.wes.org/), Budou muset být zaslány na následující adresu: Averett Univerzitě, GPS Program, K rukám: Christy Davis, 512 Bridge Street, Danville, Virginie, 24541.

Averett uni
Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Averett University Online »

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019