Read the Official Description

V roce 2015 více než 67 miliard $ bylo vynaloženo na digitální reklamy ve Spojených státech osamocený, a PricewaterhouseCoopers předpovídá, že se tento počet zvýší na 240 miliard $ roku 2019. Vzhledem k tomu, digitální reklamní průmysl pokračuje v expanzi, je potřeba kvalifikovaných digitálního marketingu roste. Vydělávat online MBA se specializací na digitální marketing z Montclair State University je perfektní dalším krokem pro své marketingové kariéru. Účastníci programu se mohou spojit svou vášeň pro kreativitu s obchodní prozíravostí potřebné k úspěchu v digitálním reklamním prostředí. Staňte digitální marketingovou vůdce ve vaší organizaci tím, že sleduje online MBA s Digital Marketing Specializace ze Feliciano School of Business na Montclair State University.

Přínosy Montclair State University on-line MBA jsou zřejmé:

  • Prestižní: The Feliciano School of Business je akreditována AACSB International, která je rozdílem, že méně než 5% z obchodních škol mohou nárokovat.
  • Cenově: The Montclair State University on-line MBA je nejdostupnější on-line MBA v New Jersey patří AACSB akreditované obchodní školy.
  • Pohodlné: Montclair State University nabízí šest (6) Nástupní termíny pro on-line program MBA v průběhu celého roku, který dělá to dobře hodí pro pracovní profesionály, kteří hledají flexibilní možnosti studia.

Digitální marketing je jednou z nejrychleji rostoucích oblastí v podnikání. Zde je důvod, proč vydělávat MBA se specializací na digitální marketing on-line dává smysl:

  • Poptávka po digitálních marketingových odborníků bude v příštím roce vzroste o 38%.
Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Montclair State University »

This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date