Read the Official Description

V roce 2015, téměř 570 miliard $ bylo vynaloženo celosvětově na reklamu. Není divu, že marketingové pozice jsou v poptávce ve všech průmyslových odvětvích. Montclair State University nabídne online MBA s Marketing Specializace který staví nejen na základních marketingových konceptů, ale také umožňuje studentům rozvíjet komunikační dovednosti potřebné pro efektivní dosažení cílové trhy v moderním prostředí. Dostat se na toto inspirující marketing vůdce ve vaší organizaci a řešit nové reklamní výzvy tím, že sleduje Online MBA s Marketing Specializace ze Feliciano School of Business na Montclair State University.

Montclair State University se rychle stává nejlepším místem k vydělávat online MBA v New Jersey.

  • Prestižní: The Feliciano School of Business je akreditována AACSB International, která je rozdílem, že méně než 5% z obchodních škol mohou nárokovat.
  • Cenově: The Montclair State University on-line MBA je nejdostupnější on-line MBA v New Jersey patří AACSB akreditované obchodní školy.
  • Pohodlné: Montclair State University nabízí šest (6) Nástupní termíny pro on-line program MBA v průběhu celého roku, který dělá to dobře hodí pro pracovní profesionály, kteří hledají flexibilní možnosti studia.

Přínosy Montclair State University on-line MBA jsou zřejmé:

  • Projektovaný růst počtu pracovních míst pro reklamní, propagační a marketingových manažerů je 9% z roku 2014 do roku 2024, rychleji, než je průměr všech profesí. (Bureau of Labor Statistics, zaměstnanecké Outlook Handbook, 2015)
Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Montclair State University »

This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date