Přečtěte si oficiální popis

V roce 2015, téměř 570 miliard $ bylo vynaloženo celosvětově na reklamu. Není divu, že marketingové pozice jsou v poptávce ve všech průmyslových odvětvích. Montclair State University nabídne online MBA s Marketing Specializace který staví nejen na základních marketingových konceptů, ale také umožňuje studentům rozvíjet komunikační dovednosti potřebné pro efektivní dosažení cílové trhy v moderním prostředí. Dostat se na toto inspirující marketing vůdce ve vaší organizaci a řešit nové reklamní výzvy tím, že sleduje Online MBA s Marketing Specializace ze Feliciano School of Business na Montclair State University.

Montclair State University se rychle stává nejlepším místem k vydělávat online MBA v New Jersey.

  • Prestižní: The Feliciano School of Business je akreditována AACSB International, která je rozdílem, že méně než 5% z obchodních škol mohou nárokovat.
  • Cenově: The Montclair State University on-line MBA je nejdostupnější on-line MBA v New Jersey patří AACSB akreditované obchodní školy.
  • Pohodlné: Montclair State University nabízí šest (6) Nástupní termíny pro on-line program MBA v průběhu celého roku, který dělá to dobře hodí pro pracovní profesionály, kteří hledají flexibilní možnosti studia.

Přínosy Montclair State University on-line MBA jsou zřejmé:

  • Projektovaný růst počtu pracovních míst pro reklamní, propagační a marketingových manažerů je 9% z roku 2014 do roku 2024, rychleji, než je průměr všech profesí. (Bureau of Labor Statistics, zaměstnanecké Outlook Handbook, 2015)
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Montclair State University »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date