MBA Marketing

Montclair State University

Popis programu

Read the Official Description

MBA Marketing

Montclair State University

V roce 2015, téměř 570 miliard $ bylo vynaloženo celosvětově na reklamu. Není divu, že marketingové pozice jsou v poptávce ve všech průmyslových odvětvích. Montclair State University nabídne online MBA s Marketing Specializace který staví nejen na základních marketingových konceptů, ale také umožňuje studentům rozvíjet komunikační dovednosti potřebné pro efektivní dosažení cílové trhy v moderním prostředí. Dostat se na toto inspirující marketing vůdce ve vaší organizaci a řešit nové reklamní výzvy tím, že sleduje Online MBA s Marketing Specializace ze Feliciano School of Business na Montclair State University.

Montclair State University se rychle stává nejlepším místem k vydělávat online MBA v New Jersey.

  • Prestižní: The Feliciano School of Business je akreditována AACSB International, která je rozdílem, že méně než 5% z obchodních škol mohou nárokovat.
  • Cenově: The Montclair State University on-line MBA je nejdostupnější on-line MBA v New Jersey patří AACSB akreditované obchodní školy.
  • Pohodlné: Montclair State University nabízí šest (6) Nástupní termíny pro on-line program MBA v průběhu celého roku, který dělá to dobře hodí pro pracovní profesionály, kteří hledají flexibilní možnosti studia.

Přínosy Montclair State University on-line MBA jsou zřejmé:

  • Projektovaný růst počtu pracovních míst pro reklamní, propagační a marketingových manažerů je 9% z roku 2014 do roku 2024, rychleji, než je průměr všech profesí. (Bureau of Labor Statistics, zaměstnanecké Outlook Handbook, 2015)
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - USA Online
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené státy americké - USA Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu