Read the Official Description

MBA - Marketing Koncentrace

Povýšit své marketingové schopnosti držet krok s dnešními gbal obchodní problémy s on-line MBA v marketingu. Získejte Master of Business Administration s koncentrací v Marketing (MBA-MKT). On-line MBA v marketingu stupni vás připraví učinit další krok ve své kariéře marketingového řízení.

Cíle a témata předmětu

Pokud vaše práce zahrnuje identifikaci nových příležitostí produktů, analýzu chování spotřebitele a / nebo komunikaci produktů a služeb vaší společnosti, bude program Marketing MBA vzít své znalosti na vyšší úroveň a umožní vám vzít online marketingové kurzy. absolventi Marketing MBA mít schopnosti k rozvoji založené na důkazech marketingové strategie pro globální publikum.

Marketing MBA Koncentrace

On-line MBA Marketing Program se vztahuje na stejné pokročilá témata Business Administration prezentované v hlavním-track MBA, plus specializované marketingové kurzy:

  • projektová průzkum a analýza trhu
  • řízení značky
  • Marketing na globální publikum
  • Spotřebitelské chování a marketing vliv

Program skončí s výzkumném projektu vyvrcholení, abyste mohli prokázat svoji zvládnutí základních pojmů a zaměřit se na konkrétní oblasti marketingu nebo problém zájmu. Získané zkušenosti v celém programu zdůrazňují kvantitativní analýzu a praktického uplatnění teoretických konceptů.

Averett uni

MBA v oboru Marketing Format

MBA v programu Marketing je formátován pro hloubkovou studii a urychlené dokončení. Studenti budou mít specializované online marketingové kurzy. Malé třídy umožňují produktivní diskuse a osobní pozornost od svého instruktora.

Kdo tento Marketing MBA program je určen pro

MBA v programu Marketing je určen pro profesionály z libovolného pozadí, kteří mají bakalářský titul. Dáváme přednost žadatelům oficiální přepisy ukazující 3.0 nebo vyšší GPA v posledních 60 kreditů bakalářského studia studium a nejméně tři roky práce na plný úvazek zkušenosti. Můžete být nutné k dokončení podmiňující předměty Pokud váš bakalářský titul v oboru, který nesouvisí s podnikání nebo marketing.

Kontaktujte nás ještě dnes nebo si vyžádat další informace o našem programu MBA- Marketing. Přijímací požadavky, bezhotovostní platba pokyny a požadavky, postgraduální jsou uvedeny v našem katalogu naleznete na adrese www.averett.edu. Vykonat přijímací poradce vám pomůže s přijímacím procesu programu MBA.

Oficiální vysokoškolák přepisy hodnoceny World Education Services (http://www.wes.org/), Budou muset být zaslány na následující adresu: Averett Univerzitě, GPS Program, K rukám: Christy Davis, 512 Bridge Street, Danville, Virginie, 24541.

Averett uni
Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Averett University Online »

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019