Přečtěte si oficiální popis

MBA - Marketing Koncentrace

Povýšit své marketingové schopnosti držet krok s dnešními gbal obchodní problémy s on-line MBA v marketingu. Získejte Master of Business Administration s koncentrací v Marketing (MBA-MKT). On-line MBA v marketingu stupni vás připraví učinit další krok ve své kariéře marketingového řízení.

Cíle a témata předmětu

Pokud vaše práce zahrnuje identifikaci nových příležitostí produktů, analýzu chování spotřebitele a / nebo komunikaci produktů a služeb vaší společnosti, bude program Marketing MBA vzít své znalosti na vyšší úroveň a umožní vám vzít online marketingové kurzy. absolventi Marketing MBA mít schopnosti k rozvoji založené na důkazech marketingové strategie pro globální publikum.

Marketing MBA Koncentrace

On-line MBA Marketing Program se vztahuje na stejné pokročilá témata Business Administration prezentované v hlavním-track MBA, plus specializované marketingové kurzy:

  • projektová průzkum a analýza trhu
  • řízení značky
  • Marketing na globální publikum
  • Spotřebitelské chování a marketing vliv

Program skončí s výzkumném projektu vyvrcholení, abyste mohli prokázat svoji zvládnutí základních pojmů a zaměřit se na konkrétní oblasti marketingu nebo problém zájmu. Získané zkušenosti v celém programu zdůrazňují kvantitativní analýzu a praktického uplatnění teoretických konceptů.

Averett uni

MBA v oboru Marketing Format

MBA v programu Marketing je formátován pro hloubkovou studii a urychlené dokončení. Studenti budou mít specializované online marketingové kurzy. Malé třídy umožňují produktivní diskuse a osobní pozornost od svého instruktora.

Kdo tento Marketing MBA program je určen pro

MBA v programu Marketing je určen pro profesionály z libovolného pozadí, kteří mají bakalářský titul. Dáváme přednost žadatelům oficiální přepisy ukazující 3.0 nebo vyšší GPA v posledních 60 kreditů bakalářského studia studium a nejméně tři roky práce na plný úvazek zkušenosti. Můžete být nutné k dokončení podmiňující předměty Pokud váš bakalářský titul v oboru, který nesouvisí s podnikání nebo marketing.

Kontaktujte nás ještě dnes nebo si vyžádat další informace o našem programu MBA- Marketing. Přijímací požadavky, bezhotovostní platba pokyny a požadavky, postgraduální jsou uvedeny v našem katalogu naleznete na adrese www.averett.edu. Vykonat přijímací poradce vám pomůže s přijímacím procesu programu MBA.

Oficiální vysokoškolák přepisy hodnoceny World Education Services (http://www.wes.org/), Budou muset být zaslány na následující adresu: Averett Univerzitě, GPS Program, K rukám: Christy Davis, 512 Bridge Street, Danville, Virginie, 24541.

Averett uni
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Averett University Online »

This course is Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date