Přečtěte si oficiální popis

Mba-prl

Konkurenceschopnost Současný trh nutí podniky, aby se odlišili od kvalifikaci jejich lidského kapitálu, a jejich klienty míry spokojenosti. To s Pevný přípravek v různých oblastech, s nimiž významnou konkurenční postavení lze dosáhnout.

Proto se společnosti domnívají, že je důležité, aby správa je vykonávána odborníky s vynikajícími dovednostmi v řízení podniku, jako jsou lidské zdroje, marketing, strategické řízení, obchodu, informačních systémů, finance, atd.

Mezinárodní měnový fond se specializuje na vývoj a výukové kurzy ve všech oblastech řízení podniku, poskytuje potřebné zkušenosti ke spuštění tohoto on-line MBA všechny klíčové obchodní oblasti jsou pečlivě studoval.

Absolventi budou připraveni držet vedoucí pozice v mezinárodních společnostech. Navíc, po kurzu budou studenti schopni spustit své učitele a absolventů sítí jako základní prvek v jejich kariéře.

Zahrnuté licence na software:

IMF Business School v partnerství a spolupráci se společností SAGE, přední softwarová společnost pro řízení podnikání, nabízí studentům zdarma vzdělávací licence pro následující programy:

  • Sage Nominaplus
  • Sage Contaplus
  • Sage Facturaplus

Požadavky na přístup

Bakalářský titul nebo rovnocenná odborná praxe

Příjemci

Profesionálové, kteří chtějí rozvinout nebo zvýšit manažerské dovednosti, zlepšit své postavení na mezinárodní úrovni a získat potřebné nástroje pro uplatnění svých akademických znalostí

Program

Modul I

Management podniku

Modul II

Finanční řízení

Modul III

Marketing Management

modul IV

Provozní management a logistika

modul V

Řízení lidských zdrojů

modul VI

Strategické řízení

modul VII

Dovednosti řízení a vyjednávání

Modul VIII

Mezinárodní obchod a globalizace

Modul IX

Etika a sociální odpovědnost firem

Metodologie

IMF Business School nabízí volný přístup k konzultacím. Budou osobní a trvale zúčastnili specializovaného školitele prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo tváří v tvář.

Bývalý režim poskytuje up-to-data učebnice s přísnými technickými související kritéria. Oni jsou snadno srozumitelné a mají jasný praktický přístup.

Druhý režim, na druhé straně poskytuje volný přístup k virtuálním kampusu mohou studenti prohlédnout a stáhnout všechny materiály, přístup k zákonům, dělat činnosti, atd.

Ohodnocení

Absolventi jsou povinni předložit střední nebo modulární testy, aby získali své známky. Po absolvování budou obdrženi certifikát, který dokládá, že úspěšně dokončili cíle vzdělávacího programu.

V jiných případech, bude certifikát získaný po zkoušce na místě.

Fakulta

Kurzoví učitelé jsou tvořeni především odborníky z obchodních a akademických oborů, kteří mohou předávat skutečné pracovní zkušenosti a praktické exempláře odvozené ze zkušeností z podnikání.

Profesionální výlety

Po dokončení tohoto MBA budete připraveni vykonávat jako:

  • Ředitel a obchodní ředitel
  • Strategický konzultant ve finanční, marketingové nebo technologické oblasti, mimo jiné
  • Obchodní a marketingový ředitel
  • Business Development Manager
  • Podnikatel
Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
720 hodin
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date